Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дмитро Коган
Додано 16 лют 2022

Дмитро Коган

@dmytrokogan
Кількість підписників: 2 028
Фото: 4,570
Відео: 2,570
Посилання: 565
Опис:
Головні події без зайвих лонгрідів.
Джерело

Дмитро Коган | Доброго ранку, шановна спільното. Починаємо день з гарних новин. Черго...

Логотип телеграм спільноти - Дмитро Коган Дмитро Коган @dmytrokogan
827 Охват/переглядів 2026-04-18 05:15 Повідомлення №8870
Доброго ранку, шановна спільното. Починаємо день з гарних новин. Чергова ніч пройшла для росіян під акомпанемент санкційних бавовн на стратегічних для їхньої економіки підприємствах. У Самарській області вранці безпілотники атакували нафтопереробний завод у місті Новокуйбишевськ. Також, попередньо, уражено важливий вузол нафтової інфраструктури у Краснодарському краї, порт у Члєнінградській області та порт у Севастополі. Є й інші влучання, про які, впевнений, трохи пізніше сьогодні розповість наш Генштаб. Паралельно з цим на фронті за добу у росіян орієнтовно мінус 1080 чортів, 82 артсистеми, 10 бронемашин, шість танків, чотири РСЗВ та 180 одиниць транспорту. А Сили безпілотних систем продовжили випилювати системи ППО, уразивши два ЗРК. Ну і по складах попрацювали - вісім уражено, а чотири знищено нахер. Тобто, загальна картина продовжує для росіян з критичної невідворотно рухатись до дуже критичної. Всі ці вологі мрії кремлівського педодиктатора про «взять Донбас до зими/весни/літа/осені» розбиваються об мури українських Сил оборони та ВПК, які одночасно демонтують фундамент російської економіки, забиваючи останні цвяхи в труну цієї колись недобитої радянщини. І навіть Трампуша, який з усіх сил намагається допомогти, не рятує взагалі ніяк. Тож, все буде добре.