Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дмитро Коган
Додано 16 лют 2022

Дмитро Коган

@dmytrokogan
Кількість підписників: 2 030
Фото: 4,570
Відео: 2,580
Посилання: 565
Опис:
Головні події без зайвих лонгрідів.
Джерело

Дмитро Коган | Уряд російського агента впливу Орбана буквально визнав, що взяв в зару...

Логотип телеграм спільноти - Дмитро Коган Дмитро Коган @dmytrokogan
1 200 Охват/переглядів 2026-03-10 11:50 Повідомлення №8625
Уряд російського агента впливу Орбана буквально визнав, що взяв в заручники гроші Ощадбанку, у якості «компенсації» за непрацюючий нафтопровід «Дружба». Міністр будівництва та транспорту Угорщини Янош Лазар заявив, що кошти, вилучені в українських інкасаторів, залишаться в Угорщині, доки Україна не відновить роботу нафтопроводу. Тобто, ніяких порушень закону з боку українців. Нічого цього нема. Просто угорці викрали гроші українців, які банк конвертував у валюту та золото, для торгівлі всередині держави. Все це настільки дзеркально чиста процедура з боку України, що навіть вигадати нічого не змогли. З огляду на це у мене питання до сектантів, які вчергове, разом із російською пропагандою, Шарієм, Вафлєжко, Бабченко, Чорноволом, Березою та Уколовим розгоняли ворожі фейки: Нема бажання вибачитись за черговий секс з козою та нарешті зайняти проукраїнську позицію? Чи будете далі вмикати дурнів? До речі, особисто я найбільше чекаю вибачень від пропагандиста Порошенка Уколова, який вчергове виявився настільки тупим безпринципним уйобком, що навіть вибачався перед угорською російською агентурою за ситуацію з інкасаторами.П.С. А що там угорський OTP-банк? Може якось треба дуже ретельно перевірити цю богадєльню на предмет фінансових злочинів?