Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дмитро Коган
Додано 16 лют 2022

Дмитро Коган

@dmytrokogan
Кількість підписників: 2 029
Фото: 4,570
Відео: 2,580
Посилання: 565
Опис:
Головні події без зайвих лонгрідів.
Джерело

Дмитро Коган | Бажаю здоров’я, шановна спільното. Пропоную трошки про новини. Що стос...

Логотип телеграм спільноти - Дмитро Коган Дмитро Коган @dmytrokogan
958 Охват/переглядів 2026-01-12 07:46 Повідомлення №8221
Бажаю здоров’я, шановна спільното. Пропоную трошки про новини. Що стосується ситуації в районі Вовчанська. Ну так, зараз спостерігається незначне просування противника в межах сірої зони. Але це не конвертується у жодну тактичну перевагу, не кажучи вже про стратегічні здобутки. Натомість ми бачимо класичну для рф суїцидну тактику потрапляння у новини від Діпстейт та звіти для путіна ціною неадекватних втрат живої сили. Тож, спокійно. Сили оборони повністю контролюють напрямок, хоч русня і посилює тиск кількістю м’ясних атак. Тепер давайте про хороше. Сьогодні була уражена Новочеркаська ТЕС. Це одна з найбільших електростанцій на півдні свинособаччини, яка забезпечує енергією не лише цивільні об'єкти, а й військову інфраструктуру. Її виведення з ладу створює дефіцит потужності в енергосистемі росіян. Попередньо, є й інші ураження, які потребують підтвердження.Також сьогодні кількість денацифікованих у повномасштабній війні росіян перетнула позначку 1 220 000 дохлих та скалічених окупантів. Це як два Хабаровська. Загалом, за добу наші військові наклацали 1060 росіян, 21 артсистему, сім бронемашин, засіб ППО, 98 одиниць транспорту та три одиниці спецтехніки. А бійці Сил безпілотних систем уразили ворожий склад, 63 бліндажі з орками та 12 позицій з операторами БпЛА. Протиповітряна оборона збила/подавила 86,5% ударних безпілотників. Тобто не долетіли до цілей майже 9 з 10 дронів. Дуже сильний показник з урахуванням погодних умов. Тим часом Британський уряд офіційно оголосив про початок розробки нової балістичної ракети, призначеної спеціально для України. Тобто буде більше ракет і більше уражень. Тож, все буде добре 🤗