Джерело
ТЮТЮН | На це банально немає часу зазвичай, коли він є і коли я відчуваю, що т...
1 690 Охват/переглядів
2026-02-02 06:47
Повідомлення №1792
На це банально немає часу зазвичай, коли він є і коли я відчуваю, що тема недостатньо розкрита, я питаю у людей питання з залу. Учасники часто не встигають розповісти все з того, що їх дратує, ще й додавати сюди питання з залу буває ту мачЧому я їх перезадаю від себе. Це банально простіше і легше для сприйняття глядачем в ютубі, ніж виводити питання субтитром з поганим звуком чи передавати людині мікрофон Люди дійсно можуть задати цікаві питання від себе, не спорю, але по досвіду, не сказав би що вони достатньо посилюють випуск, щоб робити з цього прям окрему рубрику чи якось акцентувати на цьому. Зазвичай коли люди задають питання гостю, я чую всього пару хороших питань, інші часто досить посередні або можуть не підійти по іншим причинам, тому я не готовий на це витрачати багато часу. А казати глядачу одразу «ваше питання хуйня, давайте не витрачати час» теж не сильно хочеться)Тому зазвичай коли я це починаю, мені приходиться вислухати усі питання з відповідями, щоб потім залишити у випуску 1-2В будь-якому випадку мої питання, які я готую здебільшого і так розкривають достатньо тему, завжди буде відчуття що шось можна було обговорити ще, але щоб його не було, треба робити подкасти по 2-3 години, як це робить до прикладу Байдак. Випереджаючи вас, відповідаю чому так не роблю я:Оптимізація контенту та живий зал. Мені дешевше зняти 4 випуски за один день, аніж по одному чи навіть по два. Щоб все це влізло в знімальний день, на одного гостя виділяється година з запасом. Плюс до цього, не всі теми достатньо широкі, не всі гості достатньо розкуті, через що деякі мотори можуть виходити по пів години, а викладати такий відос після 2-х годинного - це вистрілити собі в ногу алгоритмами ютуба. Тому випуски по 50хв - 1год це золота середина, яка була виведена органічно на практиці після початку існування шоу. Ну і стосовно глядачів в залі, їм теж елементарно важко буде сидіти довше по таймінгуНаостанок ще прокоментую стосовно того, що у глядачів в залі горять очі і з інтерактивів тільки оплески. Дивіться, їх більше і не має бути. Це зйомка контенту, а не офлайн івент. На якомусь стендапі чи подібному шоу я готовий питати у людей питання, викликати їх на сцену та і в цілому робити багато чого, щоб цих людей розвеселити і задовільнити. Тут ситуація інша, в пріоритеті зйомка контенту, а не бажання глядачів, тому це нормально, що нема ніяких інтерактивів, люди прийшли дивитися зйомку шоу і я від них дійсно нічого більше не очікую, аніж оплески та сміх