Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Омбудсман Лубінець Дмитро
Додано 14 лип 2024

Омбудсман Лубінець Дмитро

@dmytro_lubinetzs
Кількість підписників: 38 338
Фото: 9,870
Відео: 806
Посилання: 4,820
Опис:
The Ukrainian Parliament Commissioner for Human Rights | Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Facebook https://www.facebook.com/dmytro.lubinets Instagram https://www.instagram.com/dmytro_lubinets/ Twitter https://twitter.com/lubinetzs
Джерело

Омбудсман Лубінець Дмитро | Балаклави залишилися, відповідальності немає: з чим насправді стартує ...

Логотип телеграм спільноти - Омбудсман Лубінець Дмитро Омбудсман Лубінець Дмитро @dmytro_lubinetzs
29 400 Охват/переглядів 2026-06-01 10:13 Повідомлення №11811
Балаклави залишилися, відповідальності немає: з чим насправді стартує нова реформа мобілізації☝️Наразі презентують нову реформу мобілізації і вже попереджають, що вона буде «болючою». Я читаю у коментарях низку обурень.Але чи не варто, перш ніж лякати суспільство новими правилами, нарешті відповісти: чому системні порушення прав людини під час мобілізації досі ігноруються?! ℹ️ Три тижні тому під час представлення Щорічної доповіді у Верховній Раді України я публічно запропонував створити при Міноборони робочу групу за участю представників Парламенту та Офісу Омбудсмана для реагування на випадки порушення прав людини під час мобілізаційних заходів. Офіційний лист я направив до Міністерства оборони.Який результат? Жодної робочої групи досі немає!❗️Натомість я продовжую отримувати звернення щодо системних порушень прав людини. На практиці ми бачимо: застосування сили — продовжується, затримання громадян — продовжуються, вилучення особистих речей — теж. І найцинічніше — це все роблять у балаклавах! Хоча мене запевняли, що люди у балаклавах більше не братимуть участі в таких заходах. Що відповідний наказ буде виконуватися. Тільки знову: який результат? Ніякого! ‼️Навіть на цьому відео — люди у балаклавах. То де виконання наказу Міністерства оборони?! Хто контролює його дотримання й хто відповість за його фактичне ігнорування?!Довіра не виникає з презентацій та гучних заяв. Вона виникає тоді, коли держава сама дотримується закону. Не можна вимагати від громадян сумлінного виконання своїх обов'язків, якщо окремі посадові особи дозволяють собі порушувати їхні права. Не можна говорити про реформу, коли проблеми, на які роками звертає увагу Офіс Омбудсмана, залишаються без вирішення.🗣Тому вкотре вимагаю негайного створення робочої групи при Міністерстві оборони! Реформа, яка не починається з поваги до прав людини, ризикує перетворитися на чергову спробу зробити вигляд, що проблеми не існує. А вона існує. І її неможливо приховати. 🇺🇦 Facebook | Instagram | Х