Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Омбудсман Лубінець Дмитро
Додано 14 лип 2024

Омбудсман Лубінець Дмитро

@dmytro_lubinetzs
Кількість підписників: 38 350
Фото: 9,880
Відео: 807
Посилання: 4,820
Опис:
The Ukrainian Parliament Commissioner for Human Rights | Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Facebook https://www.facebook.com/dmytro.lubinets Instagram https://www.instagram.com/dmytro_lubinets/ Twitter https://twitter.com/lubinetzs
Джерело

Омбудсман Лубінець Дмитро | Порушення зафіксовані, реакції нуль! 🗣Антисанітарія, відсутність норма...

Логотип телеграм спільноти - Омбудсман Лубінець Дмитро Омбудсман Лубінець Дмитро @dmytro_lubinetzs
17 100 Охват/переглядів 2026-01-20 19:36 Повідомлення №10838
Порушення зафіксовані, реакції нуль! 🗣Антисанітарія, відсутність нормальних спальних місць, елементарних умов для гігієни — усе це «умови», в яких тримають військовозобовʼязаних у Білоцерківському районному ТЦК та СП.Відео з цими відвертими порушеннями поширюють у соцмережах. Проте найбільший нонсенс у тому, що в ТЦК та СП був час, щоб виправити це до відвертого скандалу, який розколює країну навпіл і грає на руку ворогу! ℹ️ Адже ще 4 грудня минулого року Офіс Омбудсмана здійснив моніторинговий візит до цього ТЦК та СП. Усі проблеми були зафіксовані офіційно. Було вказано привести умови перебування військовозобов’язаних у відповідність до постанови Кабінету Міністрів №560 та директиви Генерального штабу. Закон прямо зобов’язує ТЦК та СП у взаємодії з місцевими адміністраціями забезпечити належні умови. ☝️Це було півтора місяці тому. Час на виправлення був. Повноваження були. Результату — немає! І ось тепер — чергові відео в соцмережах, черговий суспільний резонанс і черговий удар по єдності всередині країни.❗️І в мене лише одне питання: скільки можна? Офіс Омбудсмана робить свою роботу: фіксує порушення, надсилає офіційні листи, дає час на усунення прогалин. У відповідь — мовчання і бездіяльність. Невже кожну ситуацію потрібно доводити до публічного вибуху?! Ми всі розуміємо: тема мобілізації — чутлива. З однієї сторони чергові відео у соцмережах розколють країну та корисні лише для ворога. З іншої сторони — лише публічність приводить до конкретних результатів. Тож чому відразу не можна діяти і виправляти порушення? Наразі я скерував листи — до командування Сухопутних військ ЗСУ та Київської ОВА. Вимагаю негайного та реального реагування. Конкретних рішень і відповідальності! Під час війни держава або дотримується закону і поважає людську гідність — або сама підриває те, що декларує захищати!🇺🇦 Facebook | Instagram | Х