Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дмитро Чекалкин Новий телеграм-канал
Додано 06 гру 2025

Дмитро Чекалкин Новий телеграм-канал

@dmytro_chekalkyn
Кількість підписників: 19 387
Фото: 6,980
Відео: 1,980
Посилання: 2,880
Опис:
Новий офіційний телеграм-канал Дмитра Чекалкина.

👥 Кількість підписників

19 387
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +15
Середній/Місяць:: -6

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 037
Середній/День:: 2,500
Середній/Тиждень:: 3,847
ERR: 20.82%

📊 Кількість повідомлень на день

3.7
Останній день: 16
Середнє за тиждень: 5
Середнє за день: 3.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

💛Люба спільното, підтримаймо збір, щоб закрити всі запити воїнів ЗСУ! Маємо впоратись вже до кінця тижня!Прошу долучитись гривнею до дуже термінового збору на ремонт бойових автомобілів воїнам 144 Центру ССО, ремонт бойових автомобілів для воєнної розвідки та МВГ, зарядну станцію для воїнів 162 ОМБр, обладнання необхідне для евакуації поранених 122 ОБрТрО, багато маскувальних сіток для воїнів різних бригад.🤝Воїни ЗСУ потребують вашої підтримки! Важливий внесок від кожного небайдужого благочинця.🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/8JjPAbbf61💳Номер картки банки4874100038209006🌐 Paypal — [email protected]💛А також, щоб взяти участь у розіграші подарунків від воїнів (мистецьки оздоблені гільзи, гарнатомети, ящики з набоїв, гільзи+шеврони, патріотичні прикраси з натурального каміння, прапори з підписами та подяками воїнів), після того, як задонатили, поставте + в коментарях за посиланням ТУТПам‘ятайте, що маленьких донатів не буває, кожна гривня є важливою. Дякуємо всім за підтримку українського війська!А хто має можливість та суперздібність закривати збори великими донатами в декілька тисяч за раз, просимо зробити це просто зараз!❗️Закрити збір маємо вже до кінця тижня, щоб вчасно виконати всі запити козаків!🇺🇦🗺Слава Україні! Слава ЗСУ!
📣 Ницість і абсурдність сьогодення настільки захмарні, що, зізнаюся, я часами не можу повірити у правдивість чергового зашквару.Я реально не повірила, що Марія Берлінська згадала Золкіна і Лачена у якості інфлюенснрів. Я була впевнена, що це френди стібуться. А потім прочитала у стрічці увесь текст…У ньому згадується, що Гончаренко нібито неодноразово нападав на відомих волонтерів і блогерів: Стерненка, Притулу, Лачена, Золкіна.Я виношу за дужки волонтерів Стерненка і Притулу.Поясніть мені, темній, якого милого вона легалізує вбuвцю Золкіна, здатного замолотити дошкою по голові людину, коли та людина благає про пощаду?А губатий мамин мазунчик Лачен - це, взагалі, хто? У чому його суспільна цінність і вага?А що це взагалі за авторитети такі - блогери? Зараз кожен другий блогер. Хто в політику, хто в кулінарію, а хто просто випорожняється на камеру в деревʼяному туалеті.Поставити в один ряд цих осіб - це знецінити абсолютно усіх! І репутаційно виcтpiлити собі у потилицю.Хто розуміється на копірайтингу, той безпомилково визначив ТЗ (технічні завдання) того довгого простирадла. Ключовими словами, які мали повторюватися, були: Гончаренко, Порошенко, Європейська Солідарність, рускій мір, Партія регіонів.Ну, ви зрозуміли))Хоча визнаю: пані Берлінська має гарне почуття гумору. Вона розповіла кілька смішних анекдотів.Два з них особливо сподобались:1. Я максимально незаангажована й політично рівновіддалена від усіх.😅👏2. Я конструктивно критикувала представників влади в будь-які часи.😅👏
Тамара Горіха Зерня:Ні-ні, давайте не пересмикувати. Я взагалі не проти концертів, фестивалів і масових заходів, на які добровільно ідуть дорослі люди. Всі розуміють ризики, у разі чого готові до наслідків. І я жодного слова не скажу на тему, що під час війни не можна веселитися. Навпаки, вважаю - потрібно і радію за людей, які можуть це собі дозволити.Хто як уміє, так і рятує психіку. У мене питання виключно до влади у контексті виборів. Давайте згадаємо, яка логіка лежить в основі не-проведення виборів під час війни.1. Вважається, що це тимчасове рішення і тимчасовий стан. Зараз ми бачимо, що війна може тривати роками і десятиліттями. 2. Питання безпеки. Скупчення людей на виборчих дільницях - додатковий ризик, можливі удари і теракти.Але хвилиночку. Якщо заздалегідь анонсоване скупчення кількох тисяч на відкритому просторі не вважається таким, що несе ризики, то може прихід людей на дільниці теж якось витримаємо? Зрештою, ходять же люди у цнап,у школи, магазини і поліклініки. 3. Складність організації закордонного голосування.Так складність чи неможливість? А чим займалася наша держава з 22 року, якщо не налагодила облік біженців? І як тоді поживає міністерство щастя чи як його там, що мало повертати наших біженців? Одній мені здається, що було б бажання - а розгорнути дільниці при консульствах не так і складно? 4. Те саме щодо голосування військових. Пропонуйте особливу процедуру, наприклад голосувати не день, а тиждень, щоб більшість встигла заповнити бюлетені. Знову ж таки, було б бажання. Так, знадобиться окремий пакет законів з організації голосування у воєнний час. Так, дуже складно залучити спостерігачів. Складно вести кампанію. Складно відключити марафон і допустити опозицію у телевізор.І страшно, напевно.Страшно втратити владу - хоча не факт, що так буде. Я цілком свідома, що такі вибори можуть переобрати Зеленського. Але подумайте про країну та наші перспективи. Те, що є зараз, - це безвихідь. Це застій, у якому процвітатиме корупція. Неможливо жити у країні, де люди призовного віку жодного разу не голосували. Як ми взагалі можемо тоді дивитися в очі нашій молоді.
​​Знаєте що таке подвійні стандарти? Пояснюю. За твердженням зелених пропагандистів якщо хтось з блогерів (особливо прихильних до опозиції) наведе цитату пуйла, або котрогось з його посіпак, цей блогер - російське ІПСО. Бо немає істини крім моноЗЕмарафону (і ЗЕ - пророк його), а кожен хто посилається на висловлювання ворогів - смердить лаптями. І от - видання, зелене як новий бакс, заявляє що депутат Железняк зливає де інфу Шарію, бо про це, па-бам!... повідомив сам Шарій. Доречне питання, Шарій - на боці ворога чи ні? Відповідь: щодо Шарія існує вирок суду, який визнає його винним у державній зраді та у веденні антиукраїнської пропаганди. То може Шарій писати щось про депутата з метою його дискредитації? Та залюбки! Тобто, якщо зелене видання як джерело навоидть Шарія, це означає що зелене видання смердить лаптями і поширює ворожу пропаганду, правда? А от і ні. Бо це якщо порохоботи посилаються на заяви ворогів, вони - російське ІПСО. А зеленим виданням та іншій ЗЕботві - можна. А якщо ви незгодні, ви - російське ІПСО і засмерділи лаптями. І крапка. От саме це і називається подвійні стандарти. Коли своїм - все, а противникам - закон.
⚡️ «Скільки грошей вам ще потрібно взяти з бюджету воюючої країни, щоб наїстися?»Поки ЗСУ разом із теробороною відбивали озброєних орків під Бучею, Гостомелем та Ірпенем, в елітному Козині кипіло зовсім інше будівництво. «Сірий кардинал» Офісу Президента Андрій Єрмак та кум Зеленського Олексій Чернишов у три зміни зводили розкішну «Династію» — комплекс із п'яти резиденцій, спа-зон та винних погребів.НАБУ та САП підірвали інформаційну бомбу, яка оголила справжні пріоритети «господарів життя». Що стало відомо з матеріалів справи «Мідас»:▪️ Гроші на крові: $9 мільйонів відмито через підконтрольні «пральні» за рахунок масштабних корупційних схем на «Енергоатомі». ▪️ Гардеробна замість розвідки: У той час як Байдена та ЦРУ попереджали про неминучий наступ на Київ, Єрмак детально обговорював із дизайнеркою інтер'єр своєї гардеробної кімнати. ▪️ Цинізм 80-го рівня: Будівництво комплексу благословив московський піп (якраз коли згорталися українські ракетні програми), а будували маєтки на піску, незаконно видобутому на цвинтарі в Українці. ▪️ Атака на антикорупційні органи: Саме через прослуховування квартири бізнесмена Міндіча, де обговорювалася «спільна каса», ОП у липні 2025 року намагався ліквідувати незалежність НАБУ.Сьогодні Єрмаку світить тюрма або застава в 140 мільйонів гривень. Він обрав лінію захисту «я не втік 24 лютого» та взяв під крило адвокатів з орбіти Медведчука. Але головне питання справи залишається відкритим: А «Вова» хто? Хто той четвертий сусід, чий імунітет поки що тимчасово захищає від правосуддя?🎬 Дивіться повний аналіз корупційного землетрусу, який ставить під загрозу нашу державність: 👉 https://youtu.be/Ue0A_tTUvM0
📣 Олександр Суворов:👽 Знаєте, я помилявся. Я дійсно думав, що Берлінська - патріотка. Просто трохи десь заблукала, щось недочула, піддалась емоціям.Але на черговому допиті в ТСК вона розкрилась повністю.Маша - не просто дурненька. Вона знає, що каже і каже це навмисно.Як раніше про цукерки Рошен в кишенях бойовиків - це була не помилка, а свідома її маніпуляція і ІПСО, так і зараз, коли вона розказує про Гончаренко і Партію Регіонів в 2022 році...Вона. Свідомо. Працює. Проти справжніх патріотичних сил України.Це вже не випадковість і не вийняток. Звісно, можливо, у неї просто якась образа на постмайданна владу. Наприлад, що не пройшла в парламент чи що не дали сісти на потоки (а вони ж мали бути, вона ж точно знає!) Але через свою персональну неприязнь вона абсолютно не вагаючись працює проти тих сил в Україні, які намагаються врятувати країну...Можна зробити тисячу добрих справ, а варто тільки раз ви..ати козла - і все, некролог зіпсований назавжди. У Берлінської цих козлів вже не один і не два...#берлінська
В 2019 році казала нам вишивата: Ні, це не реванш проросійських сил!Це справжнісінький реванш! ЗЕлена влада і є фактично проросійськими силами. Сам факт того, щоб біля цієї влади крутились то юрист януковича Портнов, то державний зрадник Деркач, то тепер, як з'ясувалось, гадалка Вероніка "Феншуй" Анікєвіч говорить про те, що це влада вражин, які й хотіли здати Україну путіну, але ніхто з них не очікував того, що українці дадуть гідну відсіч колись "другій армії світу". І вже особливо не вірили в те, що Майдани можна організовувати спонтанно, а не за чиїмось наказом.Це реально відірвані від українського контексту люди, які керують нашою країною! І біда наша в тому, що в 2019 році на цих людей повелись 73% не надто розумного українського наріду.Ми роками будемо вибльовувати наслідки правління ЗЕлених клоунів і злодюг. Якщо і після цього у українців не з'явиться розуміння, що до свого вибору треба ставитися відповідально і обирати по розуму, а не по "поклику серця", то ми зникнемо як нація, як країна.
Віталій Портников:Виборець Володимира Зеленського хоче одного – спокійно й у добробуті жити в Україні без зайвого клопоту. Сам Володимир Зеленський хоче саме такою Україною керувати і красуватися під софітами в ролі «слуги народу». Ігор Коломойський хоче просто багато грошей і ПриватБанк. Брати Шефіри хочуть продавати свої серіали в Росію – куди ж іще? Все це класичні бажання обивателів – незалежно від того, мають вони на рахунках мільярди, мільйони чи кілька тисяч гривень.А Володимир Путін хоче зовсім іншого. У нього вирішені питання з мільярдами, мільйонами, софітами та іншою дурнею. Йому не потрібен банк, і серіалів він не знімає. Він хоче відновити Російську державу в її «природних кордонах» – тобто в межах СРСР або Російської імперії. Тобто з включенням в ці кордони України. І він над цим працює.І нехай Володимир Зеленський навіть не намагається зрозуміти, навіщо Путіну це потрібно. Він ніколи цього не зрозуміє, ніякий Коломойський йому цього не пояснить, ніякі Шефіри навіть не здогадаються. Людям, що живуть поза світом сутінкових фантазій диктаторів, вхід туди заборонений. Я і сам абсолютно не готовий пояснити Зеленському справжні причини бажань Путіна. Я просто розумію, що ці бажання є. І що більшість співгромадян російського президента їх поділяє.Тому з Путіним не можна домовитися про мир. І не можна домовитися про гроші. Плювати він хотів на мир, на гроші, на Зеленського, на Коломойського, на серіали Шефірів та інший дріб’язок. Він – цар-визволитель. Він хоче звільнити нас від нас.Тому нам доведеться воювати, або ж здаватися і погоджуватися на інкорпорацію до складу Росії. Ніякого іншого виходу немає. І так, з обранням Зеленського конфлікт може тільки посилитися з однієї простої причини. Український президент може тільки говорити про примус Росії до миру на зустрічах зі своїми західними колегами. А російський президент може примушувати Україну до миру без розмов – обстрілами, диверсіями, навіть новою війною і новими територіальними захопленнями.Для початку це потрібно просто зрозуміти. Зрозуміти Володимира Путіна і зрозуміти рівень своєї відповідальності. Адже з моменту інавгурації Володимира Зеленського відповідальність за кожне відібране життя, за кожну понівечену долю, за кожен зруйнований будинок лежить особисто на новому президенті України. І на кожному, хто за нього проголосував.
👀 Політичні маргінали змагаються в брехні проти Порошенка, щоб заробити собі місце у новому політичному проекті влади. На фото - колишній нардеп 8 скликання Юрій Береза, який напередодні в інтервʼю заявив, що Порошенко БЛОКУВАВ розробку ракет "Нептун".😅 ‼️Брехня настільки очевидна, цинічна і неприхована, що важко навіть уявити, на що розраховують ці "діячі". Мабуть на те, що у українців коротка памʼять і всі одномоментно забудуть, як саме при Пороху "Нептуни" полетіли. А вже при Зеленському ракетні програми різко згорнули і ледь не довели до повного краху аж до початку повномасштабки. Ми добре памʼятаємо Порошенка з Турчиновим на полігонах при випробуваннях. І памʼятаємо закриття унікальних підприємств ракетної галузі в 2019-2021 роках при шостому. Цікаво, що інтервʼю цей Береза дає такій собі Олені Думі. Це зараз вона косить під блогересу, а ще до середини 2025 року була керівником АРМА. Це така державна контора, під чий контроль потрапляють УСІ заарештовані активи. І саме при Думі на чолі в АРМА почався тотальний хаос, аж до того, що ключі від арештованої дачі міністра часів Яника опинились в корупціонера Галущенка.🤷‍♂️ Тому вона швиденько втекла з посади, поки її не посадили за махінації, але продовжує активно відпрацьовувати за те, як ОПа дала їй "прибарахлитись".Та й сам Юрій Береза - давній бізнес-партнер Коломойського. А як нам відомо по Мосейчучці, все гімно, що випало після Коломойського, швиденько прибрали до рук ОПешні. Ну і як доказ, що це відверте ІПСО організоване владою - швидкий розгон новини по мільйонниках Банкової.Можна багато брехні вкидати в інформпростір, засрати ним усі мільйонники за десятки тисяч доларів. Але ж ніхто не відмінить факт, що саме "Нептун" Порошенка вгатив і притопив крейсер Москва.
#БлогерКлубСенсСметанат борщу:Зєля, а можеш так само заборонити Пуйлу обстрівлюватиУкраїну.Rozenko Pavlо:путін знищує Україну, а ми граємо з ним в КВН. Різницю підходів відчуваєте? Нє?Гросмейстер Бендера:Може Зеленський ще видасть указпро заборону своїм дружбанам красти гроші з бюджету?Роман Москаль:Для Зеленського війна рф проти України - це просто шову..Смерті українців - просто шову...Сама Україна - просто шову..Він знімає саріял ((Українцям досі подобається ((КиївМіськБудда:Дозволив парад у Москві, який не міг зірвати, бо ще раніше дозволивзакриття ракетних програм,мародерство своїх друзів, двушкі на Москву і корупційний Фламінго, який долітає до Москви лише в його голові.Мільйони одноклітинних сцються від радості.Потужність! Незламність! КВН!InfoSich:- намахав на виборах- ігнорував загрозу війни- втратив 21% країни- розікрав оборонку з друзями- будує палац- мільйони загинули, травмовані і виїхали- завозить пакистанців на місцезагиблих- рабство- знищив свободу слова- ВИДАВ СМІШНИЙ УКАЗ!!! НУ САНИЧ!!!Більше коментарів на актуальні події на відео https://www.youtube.com/watch?v=D1haq_VkfRU