Повідомлення telegram каналу - @divochiydvizh

Логотип телеграм спільноти - Дівочий Двіж – блог про стосунки 2021-11-25

Дівочий Двіж – блог про стосунки

Кількість підписників:
492
Фото:
10 
Відео:
 
Посилання:
43 
Категорія:
Блоги
Опис:
Авторський блог про стосунки. Хочу, щоб всі дівчата і жінки були щасливі ♥️ Пише киця @thisusername5 Підтримати кавою https://send.monobank.ua/jar/4QUg2roZez Голосові чати. Маєм стікери https://t.me/addstickers/divochiydvizh

Канал Дівочий Двіж - @divochiydvizh - №288

🤪 як я хотіла зібрати бенд
Сьогодні маю для вас факт про мене, з якого гонять усі мої друзі – у мене якийсь пунктик на музикантах. Чорт, ну я не знаю, як це працює, але тільки-но знайомлюся з хлопцем (просто тому, що він прикольний!), то вже за хвилину виявляється, що він музикант, в нього дома барабани або гітара, або “хочеш почути, який я зараз пишу трек?”
Можливо, бо мій колишній був музикантом, який уже 10 років збирає свій бенд. Або тому що я дуже люблю музику і вважаю побачення пропащим, якщо хлопцю немає чого кльового додати у мій плейлист, або ж просто тому, що музиканти найкраще цілуються (але як можна робити такі висновки, якщо 90% твоїх чуваків – музиканти, а 10% – айтішники?)
Тоді я вже й зовсім почала гонити і лайкала тупо усіх музикантів у тіндері. Я ходила на побачення з: гітаристом, басистом, барабанщиком, скрипалем, альтистом, саксофоністом, віолончелістом і ще з контрабасистом (знати якого у тіндері стало квестом, тому я підключила ще й баду). Діджеїв я музикантами не вважаю, тож їх не лайкала. Розповідаючи подрузі про чергового музиканта, вона не витримала: “ти скоріше збереш свій бенд, ніж твій колишній”. Бенд мені був не потрібним, але, про всяк випадок, всі контакти я зберігала.
Чому ж саме музиканти? Чесно, мені взагалі байдуже, чим займається хлопець. Але я потребую у людині їжі для мозку, відчуття повітря, свободи і можливості спілкуватися метафорично. Це коли між вами виникає конект космічного рівня і ви спілкуєтесь так, наче режисерував Нолан. Тож для моїх амбітних цілей потрібна кмітлива людина із специфічним мисленням.
Не всі такі люди – музиканти, але мої спостереження кажуть, що більшість людей, які мислили так, що це збуджувало мій мозок, працювали з музикою. Я зробила висновок: якщо людина щодня працює з абстрактними матеріями, то існує більша ймовірність, що вона вміє мислити метафорично, нестандартно, нешаблонно, тому музиканти – це моя ЦА.
Лише час показав, що моя тактика таки була виграшною: я не лише маю халявні квитки у філармонію, органний зал, котельню, джаз-клуб, театр, а й просто постійно тримаю біля себе хлопців, які професійно працюють пальцями і мають відчуття ритму. Бінго!
145
23-06-01 19:35