Джерело
Вінницько-Хутірський СО ВМР | Новини 🔴 | У Вінницько-Хутірському старостинському окрузі проведено осінню дезінф...
117 Охват/переглядів
2025-10-21 12:41
Повідомлення №4535
У Вінницько-Хутірському старостинському окрузі проведено осінню дезінфекцію криниць загального користуванняПід час осінніх дощів і коливань рівня ґрунтових вод зростає ризик потрапляння у криниці сторонніх речовин. Тому профілактична дезінфекція — це не просто формальність, а запорука безпеки для кожного мешканця.З метою забезпечення мешканців якісною та безпечною водою проводиться планове хлорування колодязів загального призначення.Відповідно до санітарних норм, такі роботи виконуються двічі на рік — навесні та восени. Після хлорування воду можна використовувати через 24 години, обов’язково попередньо прокип’ятивши.У нашому окрузі діють опорні криниці, які можуть стати резервним джерелом води у разі надзвичайних ситуацій. Цьогоріч проведено дезінфекцію 10 криниць у Щітках і Писарівці та 15 криниць у Вінницьких Хуторах.Також відновлено дві криниці на вулицях Героїв України у Вінницьких Хуторах та Миру в Щітках, виконано їх ремонт і благоустрій прилеглої території, тож вони нині перебувають у належному технічному стані.