Джерело
Вінницько-Хутірський СО ВМР | Новини 🔴 | У Вінницько-Хутірському старостинському окрузі відбулась перша весняна...
144 Охват/переглядів
2025-04-07 15:01
Повідомлення №3558
У Вінницько-Хутірському старостинському окрузі відбулась перша весняна толока, організована в рамках щорічної еко-ініціативи #ЯзаЧистеДовкілля♻️До прибирання активно долучилися мешканці округу, працівники комунальних закладів та всі ті, кому важливе чисте й доглянуте довкілля.У Вінницьких Хуторах прибрали ліс по вулиці Покровській. Налаштувавшись на плідну працю, небайдужі мешканці зібрали значну кількість сміття, впорядкували зелені насадження.В Писарівці та Щітках прибрали територію біля ставка "Попівський", дитячий майданчик та прибудинкові території по провулку Покровському.Особливу увагу під час толоки приділили обрізці заростей на греблі ставка. Це дало змогу не лише покращити естетичний вигляд водойми, а й значно підвищити оглядовість дороги, що проходить уздовж неї. Така зміна є важливою з точки зору покращення безпеки для пішоходів і водіїв, які щодня користуються цією ділянкою.Атмосфера під час суботника була дружньою та натхненною. Приємно бачити, як люди об’єднуються задля спільної мети — зробити чистішим, охайнішим і комфортнішим для життя рідний край.Щира подяка всім, хто знайшов час, сили й бажання долучитися до цієї важливої справи!