Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Перший Гігават
Додано 05 сер 2025

Перший Гігават

@distributedenergy
Кількість підписників: 1 490
Фото: 431
Відео: 37
Посилання: 464
Опис:
Перший в Україні телеграм-канал про розподілену генерацію. Пишемо про те, що робить Україну енергетично сильнішою. Щодо співпраці: @EnergeticAdmin
Джерело

Перший Гігават | ‍♂ НКРЕКП визначила свої KPI в зеленій і розподіленій генерації до 203...

Логотип телеграм спільноти - Перший Гігават Перший Гігават @distributedenergy
740 Охват/переглядів 2026-01-05 10:19 Повідомлення №617
🤦‍♂ НКРЕКП визначила свої KPI в зеленій і розподіленій генерації до 2030 року: "збільшити" і "вдосконалити"НКРЕКП в передостанній день 2025 року затвердила свою стратегію аж до 2030 року. Ми прочитали всі 28 сторінок і можемо вам повідомити, що в ній про зелену і розподілену генерацію... жодної конкретики :)Визначені комісією (самою для себе) KPI виконання стратегії за напрямом звучать так:● встановлена потужність установок зберігання енергії: зростання● встановлена потужність об'єктів розподіленої генерації: зростання● процедури приєднання до мереж: удосконалено ● частка електроенергії з ВДЕ у загальному обсязі виробництва: збільшення● сприятливі умови приєднань установок з виробництва біометану та інших видів газу з альтернативних джерел: забезпечено● частка електроенергії з ВДЕ, що не була відпущена в об’єднану енергетичну систему України внаслідок виконання команд ОСП: зменшенняНаскільки "збільшити" чи як "удосконалити" - ніхто не уточнює. Ех, мабуть, не вчили в НКРЕКП як ставили KPI за методикою SMART. Зате не треба чекати 2030 року, щоб сказати, що такі KPI будуть виконані на 100% :)#НКРЕКП