Джерело
Дизрайтер | Спірне UX/UI-рішення від Monobank. Коли ви разово витрачаєте кошти з б...
340 Охват/переглядів
2026-03-21 11:11
Повідомлення №374
Спірне UX/UI-рішення від Monobank. Коли ви разово витрачаєте кошти з білої картки і у вас залишається 30 грн на картці — в описі транзакції під сумою показується сповіщення про низький баланс та пропозицію поповнити свою картку.З одного боку, застосунок чесно попереджає, що на картці закінчуються кошти. Це зручно, бо ви не опинитеся в ситуації, коли не зможете оплатити поїздку в метро, таксі або їжу в кафе.З іншого боку, це підштовхує робити більше покупок тих, хто принципово не хоче користуватися кредитними картками (а ви ж пам'ятаєте, що Монобанк стартонув саме з чорної кредитної картки?). Банк каже: «Дивись, у тебе тут немає коштів, ти не зможеш нічого купити, закинь сюди кошти, скористайся мною». Згадуючи останні активності від experienza (5% кешбек при оплаті з картки Монобанку, акція з оплатою випадкової страви на 14 лютого) думаю, що саме така «підштовхувальна» функція була на думці у Моно. P.S. Раджу перечитати Nudge Річарда Талера, це має бути настільною книгою всіх, хто працює в маркетингу 😅