Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Духовний розвиток🙏
Додано 14 лип 2024

Духовний розвиток🙏

@dima_sadhu
Кількість підписників: 1 252
Фото: 4,290
Відео: 484
Посилання: 800
Опис:
Про духовність простими словами. Мудрість. Медитації. Курси. Дошки садху. 👉 Сайт: https://dimasadhu.com ☀️ Мій Instagram: https://instagram.com/dima_sadhu ❤️ Підтримати проект Dima Sadhu https://send.monobank.ua/jar/5n9WDy6Diz
Джерело

Духовний розвиток🙏 | Говорячи про свободу волі, звичайна людина за фактом швидше говорить п...

Логотип телеграм спільноти - Духовний розвиток🙏 Духовний розвиток🙏 @dima_sadhu
243 Охват/переглядів 2026-01-26 08:04 Повідомлення №5203
Говорячи про свободу волі, звичайна людина за фактом швидше говорить про безвідповідальність. Чого він хоче, говорячи: «Ну, у мене є свобода волі»? Вона хоче, щоб будь-які його дії незалежно ні від чого призводили до задоволення. Але виглядає це приблизно так, що він садить горох і каже: "По свободі волі мені потрібен рис!" Чи отримає він рис? На жаль, горох породжує лише горох. Не може бути такого, щоб ми посадили горох, а з нього якось помилково виріс рис. Хочеш отримати рис - сади рис, інакше просто не вийде нічого, і нікуди від цього не подітися.Потрібно знати, які дії яких результатів призводять. Щастя є плодом добрих діянь, плодом не благих діянь є страждання. Це закон причин та наслідків, це пряма взаємозалежність між дією та її результатом. Цей закон діє абсолютно безпомилково і порушити його неможливо. І немає нікого, хто вигадав би цей закон. Це не Будда з Ісусом, не якісь інші просвітлені істоти вирішили, що потрібно створити правило про те, що рис породжує рис, а добро породжує добро, вони лише побачили цю властивість буття і передали нам у текстах.То чи є у результаті свобода волі? Звісно є. Вона в тому, щоб вибирати, чого ми хочемо, і вчиняти відповідні дії.Тобто, наша свобода волі діє в рамках закону причин і наслідків.І якщо ми, маючи свободу волі, діємо не відповідно до того, чого хочемо, то чого ж потім дивуватися?Вимагати рис, саджаючи горох — це не відсутність свободи волі, а небажання розуміти і приймати закони всесвіту.@ Геше Рінчен Тензін Рінпоче