Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - dikepole_official
Додано 06 гру 2025

dikepole_official

@dikepole_official
Кількість підписників: 1
Фото: 43,200
Відео: 15,800
Посилання: 42,300
Опис:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Джерело

dikepole_official | Читаю про те, що нібито для вирішення територіальних питань по нашій в...

Логотип телеграм спільноти - Дике Поле dikepole_official @dikepole_official
2 990 Охват/переглядів 2026-01-25 18:09 Повідомлення №68279
Читаю про те, що нібито для вирішення територіальних питань по нашій війні пропонують розміщення контингенту з нейтральних країн.І дуже смішить цей момент, де обговорюють, чи погодиться на це Україна. І посилаються при цьому на NYT. Ну от беру вам рівно уривок із NYT:Переговірники США та України обговорювали розміщення нейтральних сил як миротворців у частині Донецької області або формування демілітаризованої зони.Але Росія відхилила будь-яке врегулювання на території, яке відхиляється від того, що російські чиновники охарактеризували як угоду, досягнуту між паном Трампом і паном Путіним на саміті на Алясці минулого літа, про те, що Україна відмовиться від непідкореної території в регіоні. Тобто РФ не згодна ані на жодну версію, в якій Донбас переходить їм під контроль. Ані кондомініум, ані ВЕЗ, ані миротворці (при чому не тільки країн НАТО, а вочевидь і нейтральних країн, типу арабських держав чи там середньої Азії). Ну не хоче. Не "Україна не хоче", а "РФ не хоче". І коли ви кажете "Ну напевно РФ не проти, то ви виглядаєте так само тупо, як і Трамп, який уже рік каже, що "хуйло хоче миру".Дике поле