Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - dikepole_official
Додано 06 гру 2025

dikepole_official

@dikepole_official
Кількість підписників: 1
Фото: 43,200
Відео: 15,800
Посилання: 42,300
Опис:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Джерело

dikepole_official | Ги, Зеленський заявив, що Європа не затримує російські танкери, а Макр...

Логотип телеграм спільноти - Дике Поле dikepole_official @dikepole_official
2 900 Охват/переглядів 2026-01-22 19:50 Повідомлення №68249
Ги, Зеленський заявив, що Європа не затримує російські танкери, а Макрон уже за 10 хвилин повідомив, що 1 таки затримали. 👎 Якщо про промову, то мені не сподобалося. Зеленський хоче виглядати молодим харизматичним лідером, який хоче потрапити в нарізки під який-небудь фонк чи пафосну музику. Звідти насмішки над 40 солдатами в Гренландію, звідти оці от метафори про те, що Європа не політичний суб'єкт. Ну й так далі. Прикріплю повний виступ, де є український переклад. Прослухайте.☝️ У приватних чатах я почув цікавий тейк, що Європі потрібен харізматичний лідер. Але правда в тому, що він буде ось таким тоді. Не конкретно Зеленський. Але з такою ж поведінкою. Із дивнуватими закидами, із гучними заявами, із недоречними метафорами, із іноді не найкращим ставленням.🤷‍♂️ Так зараз сприймається "харизма". Це коли ти потрапляєш в нарізки в ТікТок під фонк, де вирізають твою гучну цитату. Он гляньте як українці по Коломойському течуть у ТікТоку та не тільки, ледь не президентом його пропонують зробити. Таке також є й щодо Трампа, і щодо Зеленського. Романтизація нетактовності. Але проблема в тому, що в Європі такого нема, є тільки в Мелоні (популістки, як неочікувано). І там цей виступ якщо розберуть на цитати, то лише з питаннями: "А от нафіга ми направляємо наші податки на допомогу Україні? Щоб нас обсирали ось так на весь світ?". Там немає цього культу харизматиків поки що. 🤷‍♂️ І це не перший раз, коли Зеленський не дуже вдало влучає своїми дофіга войовничими речами: саміт НАТО у Вільнюсі пару років тому, 28 лютого 2025 року (треба було НЕ ЇХАТИ, уже в самому Білому Домі б усе одно було саме так, як сталося), подкаст із Лексом Фрідманом. Тепер ось тут. Звісно, що це не змінить допомогу Україні. Але якщо ви хочете справити враження на Трампа критикою Європи, то може варто подумати — чи є в цьому сенс? Чи потрібно це? Я сумніваюся.Дике поле