Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - dikepole_official
Додано 06 гру 2025

dikepole_official

@dikepole_official
Кількість підписників: 1
Фото: 43,200
Відео: 15,800
Посилання: 42,300
Опис:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Джерело

dikepole_official | От іще цікавий момент щодо того, ХТО тепер в адміністрації Трампа сиди...

Логотип телеграм спільноти - Дике Поле dikepole_official @dikepole_official
2 500 Охват/переглядів 2026-01-19 15:12 Повідомлення №68212
От іще цікавий момент щодо того, ХТО тепер в адміністрації Трампа сидить.📌 Департамент Праці США випустив твіт із підписом "Одна батьківщина. Один народ. Одна спадщина". Історію знаю добре та "Ein volk, ein Reich, ein Fuhrer" пам'ятаю добре.📌 У Міннесоті застрелили жінку, матір 3 дітей, громадянку США, нібито за непокору, це зробили ІСЕ (їхня міграційна поліція). Пам'ятаєте, що було в США 6 років тому під час вбивства Джорджа Флойда? А тепер от Венс заявив, що агент ІСЕ, який це зробив, не може переслідуватися містом чи штатом, а також, що він має "абсолютний імунітет". Короче, якщо ви ІСЕ не сподобалися, то вас вб'ють та нікому нічого за це не буде. А ще Венс казав, що ІСЕ буде "going door to door, щоб ловити criminal, illegal aliens". А знаєте, хто ще використовував термін, який є еквівалентом "aliens"? Третій Райх, "Ausländer". А знаєте, чиї облави називали стратегією "door to door"? Облави нацистів на євреїв.📌 Департамент нацбпезпеки опублікував пост із піснею "We’ll have our home again". Це пісня, яка є неофіційним гімном ультраправих мерзот Proud Boys, які 6 січня 2021 року намагалися повалити владу в Капітолії, а після вступу на посаду Трамп їх одразу помилував. Не варто сильно зупинятися на цьому, але так, це теж неофашисти.📌 Ілон Маск почав активно в твіттері написувати всякого. Розповів, що апартеїд норм, бо зараз нібито в ПАР більше законів проти прав білих, ніж тоді було законів проти прав чорних. Потім репостнув допис із написом "white solidarity" (не знаю, де права білих пригнічують, щоб говорити про солідарність). Також Маск ретвітив пост із твердженням, що Гітлер "не вбив мільйони", тіпа це все держслужбовці, а Гітлер не знав. Ну й ще в Німеччині на заході AfD Маск говорив, що треба "рухатись далі від" надмірного фокусу на провині за минуле, тобто за минуле Третього Райху. 🤷‍♂️ Виходить, що хуйло такий мав рацію, на Заході є нацисти. Правда, тут він трохи не влучив — нацистами потихеньку стають у США.Дике поле