Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - dikepole_official
Додано 06 гру 2025

dikepole_official

@dikepole_official
Кількість підписників: 1
Фото: 43,200
Відео: 15,800
Посилання: 42,300
Опис:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Джерело

dikepole_official | Увечері приблизно можна вже говорити, про які гарантії йшлося між Укра...

Логотип телеграм спільноти - Дике Поле dikepole_official @dikepole_official
2 510 Охват/переглядів 2025-12-17 18:11 Повідомлення №67912
Увечері приблизно можна вже говорити, про які гарантії йшлося між Україною та США.☝️ Власне, в спільній заяві говориться про "юридично обов'язкове зобов'язання, що підлягає національним процедурам". Тобто ці гарантії пройдуть затвердження в Конгресі та будуть фактично законодавчими в США. А також повернулися до весняних планів, але зі схваленням США — у заяві говорять про «Багатонаціональні сили в Україні» під керівництвом Європи (на західній частині). Також говориться "Механізм моніторингу та верифікації припинення вогню під керівництвом США", тобто США забезпечують моніторинг та розвідку, як і просили навесні європейці. А також є операційний документ між військовими, де, як я розумію, закладаються сценарії того, як мають реагувати країни на випадок різних сценаріїв. Ми явно вчепилися за те, що Трамп чомусь вважає, що може переконати хуйла піти на ці умови. Хоча і Рябков, і Пєсков заявили, що "позиція РФ щодо іноземних контингентів в Україні відома". Рябков конкретно додав, що на присутність військ НАТО в Україні РФ не погодиться. NYT пишуть, що європейські чиновники вперше за кілька місяців задоволені переговорами з американцями. Звісно, що задоволені. Ми нічого поки не віддали взамін на цій стадії переговорів, але при цьому отримали гарантії безпеки від США (а їхня "тимчасовість у пропозиції" така сама, як ультиматуми — воно вже на столі та звідти його не заберуть). І ми можемо торгуватися далі та робити хід тоді, коли будемо бачити карти інших.Тобто що буде, якщо хуйло погодиться на ці гарантії? РФ відкине свою "червону лінію", а ми досягнемо однієї із цілей війни — фактично отримати умови, що схожі на членство в НАТО, із сильною армією та можливістю відбивати наступні загрози (якщо після завершення цієї фази війни плідно попрацюємо). А що буде, якщо хуйло відмовиться? Тоді в нас буде в договорі пункт, який узгоджений із США, але через який РФ відкине мирну пропозицію та саме Кремль буде винний у зриві переговорів в очах Трампа.Дике поле