Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Діденко про БОКС🥊
Додано 14 лип 2024

Діденко про БОКС🥊

@didenko_boxing
Кількість підписників: 9 031
Фото: 3,200
Відео: 1,330
Посилання: 3,230
Опис:
Макс Діденко (Тайк Майсон) 📩[email protected] ТОВ «Спорт Сєгодня» 02002, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, буд. 2-Б, 978447900 Ідентифікатор в реєстрі суб’єктів у сфері медіа - R40-06088 Контент призначений для аудиторії від 21 року.
Джерело

Діденко про БОКС🥊 | Єгор Голуб:"За останні роки моя сторінка стала більше платформою для г...

Логотип телеграм спільноти - Діденко про БОКС🥊 Діденко про БОКС🥊 @didenko_boxing
3 520 Охват/переглядів 2026-05-25 09:29 Повідомлення №7712
Єгор Голуб:"За останні роки моя сторінка стала більше платформою для гарних справ, які ми разом з вами робимо, аніж чимось особистим. Я рідко щось пишу, але сьогодні просто хочеться підвести певну риску:Можу підтвердити, що останні 11 тижнів я допомагав Олександру готуватися до поєдинку проти Ріко, виконуючи обовʼязки головного тренера. Так, це був важкий бій і, так, є речі які потрібно проаналізувати. Для мене, як тренера, головне - перемога, а от виправдовувати очікування людей стосовно того, що цей поєдинок мав бути прохідним я не збираюся. Тим паче, що більшість, скоріше за все, бачила Верхувена максимум по нарізкам в ютуб. Взагалом, Ріко - міцний та духовитий боєць, який реально класно підготувався зі своїм тренерським штабом. Тут я можу тільки виразити повагу. На питання «де Юрій Іванович?», яке в основному задають боти та незрозумілі люди з закритими сторінками, я відповім дуже просто: останні півроку, коли мене майже не було вдома, Юрій Іванович почав допомагати і тренувати моїх хлопців в Києві. Він мій тренер, він абсолютний чемпіон світу, він людина та спеціаліст, якого я дуже поважаю і тільки він має відповідь на питання, чому цього разу в кемпі з Олександром працював я. Всі інші «думки» від людей, які жодного відношення до команди не мають, я б вам не радив брати до уваги.Також відверто скажу, що за останні роки я звик до тиску і багатьох негативних речей: до людей та «колег», які за спиною кажуть, що я нічого не вартую як тренер і боксери все виграють самі, до того, що я - «кум Усика» (якщо що, це неправда) і мені «все падає з неба на голову», до того, що люди можуть дзвонити по телефону і називати «братом», а пізніше витрачати свій вільний час (якого вочевидь стало багато) на негативні коментарі та лайки під постами. Так, на жаль, влаштоване наше суспільство.Хочу подякувати дуже крутій команді, яка мене прийняла та допомогла дебютувати на найвищому рівні, хочу подякувати усім близьким, які підтримують і дійсно поряд, хочу подякувати Саші за життєву мудрість і можливість попрацювати з кращим боксером в історії.I am ready to fight 🥷🏻"