Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Діденко про БОКС🥊
Додано 14 лип 2024

Діденко про БОКС🥊

@didenko_boxing
Кількість підписників: 9 107
Фото: 3,200
Відео: 1,330
Посилання: 3,230
Опис:
Макс Діденко (Тайк Майсон) 📩[email protected] ТОВ «Спорт Сєгодня» 02002, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, буд. 2-Б, 978447900 Ідентифікатор в реєстрі суб’єктів у сфері медіа - R40-06088 Контент призначений для аудиторії від 21 року.
Джерело

Діденко про БОКС🥊 | Поки в потязі – глянув бої Usyk-17. Зараз коротко напишу, завтра чекай...

Логотип телеграм спільноти - Діденко про БОКС🥊 Діденко про БОКС🥊 @didenko_boxing
3 430 Охват/переглядів 2026-03-22 15:13 Повідомлення №7374
Поки в потязі – глянув бої Usyk-17. Зараз коротко напишу, завтра чекайте відос з оглядом 🫡ХижнякВід суперника точно хотілося більшого. Не відмовляюся від своїх слів, що Барон – норм суперник для старту, але є відчуття, що саме на цей бій він просто не під’їхав. Сашко давав менше тиску, ніж у в аматорах – це логічно, бо вже не 3х3, та й у проф рукавичках удар більш відчутний. Кіра Не очікував, що буде настільки конкурентно, знімаю невидимого капелюха перед Поліною Довгінькою. Багато розмінів, від також Кіри чимало одиночних ударів і вичікувань. Поки це ок, але далі хочеться більше ніг.ЛапінСуперник виявився ще гірше, ніж я очікував. Порахував, що за бій латвієць викинув 6 ударів в сторону Даніеля. Не в Даніеля, а десь у його проекції. Мабуть надіявся, що українець сам буде головою бити йому по руках.Були добре складені пари (Айдер, Іллюша, Кіра), були відверто погані (Ловчинський, Лапін), але ще не всіх продивився. Поки що відчуття, що матчмейкінг міг бути кращим. 📺Досить приємна телевізійна картинка, "Суспільне" – молодці. Студії – точно хороша ідея, набагато приємніше, ніж дивитися рекламу або хер пойми яких чиновників, які кажуть заїжджені промови.Надалі точно варто робити шоу в іншу дату від TBG та інших промоутерів. Боксерська двіжуха – це таке маленьке село, де сильно не розвернешся у виборі суддів та супервайзорів, катменів, коментаторів і тд. Діденко про БОКС🥊