Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Діаспора – українці в Європі 🇺🇦🇪🇺
Додано 14 лип 2024

Діаспора – українці в Європі 🇺🇦🇪🇺

@diaspora_eu
Кількість підписників: 76 700
Фото: 180
Відео: 164
Посилання: 6,180
Опис:
➖тільки офіційна інформація ➖тимчасовий захист українців в ЄС ➖рішення влади держав ЄС ➖юридична підтримка ➖допомога біженцям 🔹Посилання на канал: https://t.me/diaspora_eu ▪️Реклама @diaspora_ads ▪️Співпраця @diaspora_admin
Джерело

Діаспора – українці в Європі 🇺🇦🇪🇺 | ​​📈⛽ Ціни на пальне у ЄС рекордно зростають і від цього виграє росіяНо...

Логотип телеграм спільноти - Діаспора – українці в Європі 🇺🇦🇪🇺 Діаспора – українці в Європі 🇺🇦🇪🇺 @diaspora_eu
10 800 Охват/переглядів 2026-04-07 12:19 Повідомлення №6479
​​📈 Ціни на пальне у ЄС рекордно зростають і від цього виграє росіяНові американські удари по Ірану не призводять до відкриття Ормузької протоки та відновлення експорту нафти й газу.🔹 Через це росія різко збільшує доходи. Нафта Urals вперше з початку війни в Україні стала дорожчою за нафту Brent, яку використовує Захід ($125 за барель проти $111).Попри санкції та високі ціни, Індія та Китай продовжують купувати російську нафту, а США тимчасово дозволили її постачання, щоб стримати глобальні ціни.Москва отримує вигоду з цієї ситуації. У бюджеті росії закладено ціну на Urals на рівні $59, але фактично вона отримує майже вдвічі більше. За місяць російська нафта подорожчала на 76%.Через українські атаки на інфраструктуру рф експорт падає, але високі ціни компенсують втрати.🔹 Російський газ також продовжує дорожчати, що викликає роздратування на Заході, оскільки доходи від експорту можуть поповнювати військовий бюджет президента путіна.Світові ціни на нафту продовжують зростати через загострення ситуації навколо Ормузької протоки. Сотні нафтових танкерів, що прямують до Європи, залишаються на якорі через її блокування Іраном.🔹 Додаткову напругу створює обмін жорсткими заявами між США та Іраном. Трамп вимагає від Тегерана відкрити протоку в рамках можливих домовленостей про припинення війни та погрожує ударами по іранській інфраструктурі, зокрема мостах і електростанціях.У відповідь Іран заявляє, що в разі атаки готовий завдати ударів по енергетичній інфраструктурі в усьому регіоні Перської затоки.джерело🌐Підпишись на Діаспору▫️instagram▫️YouTube