Джерело
💗your Di | ментальне здоров’я | хороші дівчата = зручні дівчата?раніше я вважала, що треба бути для вс...
352 Охват/переглядів
2025-07-29 08:57
Повідомлення №386
хороші дівчата = зручні дівчата?раніше я вважала, що треба бути для всіх хорошою, щоб поряд з тобою залишалися ті, хто для тебе важливий . спойлер: всі ці люди пішлі з мого життя, тому що для них я була не хороша насправді, а зручна . і так, люди не будуть ставитися до тебе так, як ти до них . для деяких нормально взяти і різко обірвати зв'язок/спілкування, для деяких - ігнорувати тебе і більше ніколи не розмовляти, намагаючись зробити тобі цим боляче. це їх вибір . а ти зроби вибір на користь себе . якщо хтось не обрав тебе, це знак, що прийшов час тобі обрати себе . і це прекрасно.після того, як я залишилася на самоті на певний період (жила сама, всі друзі кудись зникли), тоді я зрозуміла - це не погано, це навпаки чудово, що у мене з'явився шанс пізнати себе, стати собі найкращою подругою, знайти джерело щастя всередині. на мене чекала довга робота над собою. я пам'ятаю цей момент, коли я чітко це усвідомила. і після цього не можна було нічого повернути назад.з того моменту крок за кроком, тиждень за тижнем я робила маленькі кроки, щоб обирати себе, а не інших. їх думка про це - не мої проблеми і це не має викликати почуття провини. ти завжди маєш бути на своєму боці попри все. позбавлення від цієї ролі хорошої дівчинки позбавить тебе також від неправильних людей, неправильних місць і виборів, які взагалі "не про тебе".це не означає, що треба стати егоїсткою, якій все одно на всіх. ні. це означає - залишитися собою, зробити вразливість/емпатичність своєю силою, сформувати особисті кордони, поставити себе в пріоритет нарешті. поступово йти до нової версії себе. не треба все відразу кидати і різко змінювати.прийшов час бути собою, а не грати ролі [як я позбавилася від ролі зручної дівчинки і полюбила себе - практики і кроки в моєму посібнику]