Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - НОТИ DI PIANO🥰❗️
Додано 14 лип 2024

НОТИ DI PIANO🥰❗️

@di_pian0
Кількість підписників: 14 217
Фото: 1,030
Відео: 702
Посилання: 192
Опис:
Діана Коледа Для співпраці/реклами/замовлення + пиши, якщо не можеш зайти на канал⬇️ Мій телеграм: @dianakoleda E-mail: [email protected] САЙТ: https://kodimusic.com

👥 Кількість підписників

14 217
Середній/День:: -17
Середній/Тиждень:: -8
Середній/Місяць:: -59

📊 Кількість повідомлень на день

0.9
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.9

Історія змін назви

НОТИ DI PIANO🥰❗️ 2024-07-31
НОТИ @di_pian0🥰❗️ 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,350 26-03-18 15:10
НА САЙТІ KODI MUSIC з'явились НОВИНКИ - нотки для ГОЛОСУ🎤 З ФОРТЕПІАННИМ СУПРОВОДОМ🎹:Колискова Крижане серце – 2panivalkova – ТангоНіна Матвієнко – Ішло дівча лучкамиВремя и Стекло – До зірокKOLA – КрайTVORCHI – Мова тілаРаїса Кириченко – Мамина вишня в садуOneRepublic – ApologizeAlisa Sova – ЧорнобривціVIVIENNE MORT & КУРГАН І АГРЕГАТ – КОРАБЛІ В СТАВКУХристина Соловій – КамертонKLAVDIA PETRIVNA, OSTY – ЖОВТІ КВІТИТІНА КАРОЛЬ – ЩО ТИ НАРОБИЛАJamala – Троянди на пероніТоня Матвієнко – ЛіхтарикиLadies` TRIO – Попурі пісень М. Скорика: «Намалюй мені ніч», «Шуміла ліщина», «Коли любить», «Мелодія»Христина Соловій – Хто як не тиЛЮСЯ КАВА – НезламнаМама – квіточка мояЖанна Лтавська – Бла – БлаPrincess Aurora (King of the Nordic Twilight) – Luca Turilli (Band)Тіна Кароль – Я досі ще люблю (Cover by MALENA)Oi FUSK – тільки⚡️ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НОТКИ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ НА САЙТІ 🌐 — https://kodimusic.com/shop/ ⚡️ЗРУЧНО ДІЗНАВАТИСЯ ПРО НОВИНКИ В ТЕЛЕГРАМ КАНАЛІ KODI MUSIC ✈️— https://t.me/kodimusic
👁 5,430 26-03-02 09:50
Всім привіт🙌🏻Цікаві роздуми для тих, хто також працює у нотних редакторах🤔Багато з вас знає, що я все життя працюю в Sibelius) Змінювала лише його версії - спочатку працювала на 7-му, зараз працюю на версії UltimateЯ вже дуже звикла до набору нот саме в цій програмі, роблю це швидко, і дуже не хотіла б змінювати цю програму.. Проте є в Sibelius мінус — це відсутність нормальної озвучки муз. інструментів, VST-плагіни потрібно завантажувати додатково (для мене в цьому розібратись важкувато😅). До сьогодні, для того, щоб зробити більш-менш якісне аудіо зі своїх нот, я користувалась окремою програмою.А сьогодні я вирішила спробувати завантажити MuseScore - він безкоштовний, у ньому зараз багато хто працює; цікаво було послухати, які там звукові можливості.. Яке було моє здивування, коли я побачила, на скільки тут все простіше, бібліотека звуків іде "в комплекті", є обробка звуку, можна одразу експортувати mp3 (на відміну від Sibelius).. Тепер думаю, що мабуть потрібно переходити на MuseScore - витратити деякий час на освоєння (хоча інтерфейс доволі простий та зрозумілий), проте мати можливість одразу з програми експортувати класний звук.. Просто жаль, що не знала цього раніше🥲У яких програмах працюєте ви? Що порадите?🌸
👁 5,080 25-11-30 07:12
На сайті з'явились нові нотки для фортепіано 🎹 Залишився ОДИН ДЕНЬ, щоб придбати їх зі знижкою 20% ЛИШЕ НА САЙТІ❗️1. Alena Omargalieva – Сама2. Anne Bisson – September in Montreal3. BRYKULETS – Забирай свої речі4. Carol of the Bells (a. motovilov cover)5. De Meynes – É TEMEN AN KI6. Eiríkur Hauksson – Valentine Lost7. Frank Duval & Orchestra – Me To You8. Give Your Heart Hange – Attack on Titan Final Season Part 39. Man DeLorean – Thanks10. Marc Hanania – Starfall11. Ramin Djawadi – The Rains of Castamere. OST Game of Thrones S812. Schmalgauzen – Гламурний піджак 13. Sofiane Pamart – Tiempo14. SUDNO – ТУТ БУЛО МІСТО15. System Of A Down – Aerials16. The Tortoise and the Hare Race Again17. Theme from “Halloweentown” (Cover by Joe Cardello)18. Valentina Monetta – Crisalide (Vola)19. Y. K. Music – Туман танцює по землі20. Yaslı (Mournful) – Саундтрек з “Величного століття”21. Анатолій Гнатюк – Ой, смереко22. Жадан і Собаки – Ріка23. Зродились ми великої години (Arrang. by Gavriil Sydoryk)24. Кузьма Скрябін – Старі фотографії (Piano cover by Piano Feelings)25. Малята – Це – Різдво Христове26. Ой на горі цигани стояли27. Олена Тополя – Обеззброєна (БЕЗоружная)28. Скрябін – Мам29. Сніжинки пушинки⬇️Проглянути деталі та придбати ноти можна сайті - https://kodimusic.com/product-category/noty-dlya-fortepiano-perekladennya-dlya-fortepiano/Телеграм канал з платними нотами - https://t.me/kodimusicПридбати нотки можна також, написавши мені - @dianakoleda 🔸
👁 7,300 25-10-12 17:25
НОВИНКИ НОТ ДЛЯ ФОРТЕПІАНО🎹Проглянути асортимент можна в телеграм каналі - KODI MUSIC та сайті KODI MUSICПРИДБАТИ можна теж на сайті KODI MUSIC , або, написавши мені в особисті повідомлення - @dianakoleda ❤️1. Oscar Anton – ophelie2. АРТЕМ ПИВОВАРОВ – МИРАЖ3. АРТЕМ ПИВОВАРОВ – РАНДЕВУ4. Chico & Qatoshi – Ластівки5. DIBROVA & ОЛЕНА ТОПОЛЯ – Хочеш (висока, середня, низька складність)6. My Life Before My Eyes (Cover by Pavel Piano)7. Соната – балада – Я. Олексів (середня та висока складність)8. Святослав Вакарчук – Лютий не минає9. Edwin Rosen – mitleerenhänden10. sombr – back to friends11. ALFONSO OLIVER – MAMMA (італійська версія “Мам” Кузьми) (високий та середній рівень)12. Тарас Чубай – Нестримна течія13. SHUMEI – Цілуй14. Klavdia Petrivna – Знайди мене15. Тарас Чубай – Над морем16. Emilio Piano, Lucie – Maison17. Tamally Maak Amr Diab (Cover by Pianist Eleonor)18. BOYKY – Букет рожевих півоній19. Kintsugi – Piano Version20. Sofiane Pamart – PUBLIC21. Apashe & Wasiu – Lost in Mumbai (cover by Jarel Gomes Piano)22. Apashe & Wasiu – Human (cover by Jarel Gomes Piano)23. My Love (From “The Twilight Saga: Eclipse”)24. Sofiane Pamart – SOLITUDE Solo25. Намалюй мені ніч (низький рівень)26. DREVO – ГЕНГСТА27. LYRA Music UA – Сонцем стану28. La Lecon Particuliere – Francis Lai (cover by DI PIANO+Ana Piano)29. Velvet Funk – Stuck On You30. Chris Brown – Under The Influence31. Neuvillette: Eleusis Dicis Gratia (Piano Arrangement by ChaconneScott)32. Гурт “Експрес” – Єврейське попурі33. YAKTAK & CKAYA – Небо34. Коли заснули сині гори (Ніч над Карпатами)35. Океан Ельзи – Друг (лірична версія)36. Плач Єремії – Ти Втретє Цього Літа Зацвітеш37. Мія Рамарі – Між сірими днями і дощем38. FIЇNKA – Афини39. Не плач, тату (високий та середній рівень)40. OOMPH! – Lass Mich Raus (Piano cover by DEFEKTkids)41. YAKTAK – Люди42. Saja Boys – Soda Pop (K-Pop Soundtrack)43. МАЛЬВА ХОРУС – Любов померла восени (високий та середній рівень)44. МУР – Не побачу того дня45. DIBROVA – Знаю це любов (високий та середній рівень)46. Huntrix – Golden (KPop Demon Hunters)47. Huntrix – Takedown (KPop Demon Hunters)48. Роман Скорпіон & Тоня Матвієнко – Я нікому тебе не віддам (високий та середній рівень)49. Pokemon Season 1: Indigo League – Opening Theme50. Somewhere in my memory – OST “Home Alone”(середній рівень)51. Гурт "Селиські Гудаки" – Доле, моя доле52. Щедрик (середній рівень)53. Mario – Let me love you54. Roseaux – More Than Material
👁 8,109 25-06-24 07:39
Хотіла написати коментар публічно⬇️ Можливо комусь буде цікаво 🤔 Я згодна, що далеко не завжди виконую бажання своїх підписників. Коли на каналі я проводжу опитування на рахунок написання нот, то отримую безліч варіантів різних пісень, але ж не можу я написати ноти на всі ці запити. Особливо, враховуючи, що я роблю це безкоштовно🤑Як правильно написала дівчинка в коментарях, — якщо Вам потрібні певні конкретні ноти, то ви можете просто їх у мене замовити чи придбати) 😌Є періоди, коли наступає певне вигорання🫠, і зникає бажання писати щось взагалі. Тоді я граю і викладаю те, що подобається мені. Впевнена, вам також (у більшості). Інколи, у процесі гри та імпровізації виникає цікава ідея 💡, якою я хочу з вами поділитися. Наприклад, так сталось з «Чардашем». Дійсно, ці нотки є в Інтернеті і «Америки» я не відкрила) Але мені здалось, що саме в такій міні-обробці це звучить цікаво🤔 Тому ділюсь з вами❗️Важливо: це не виправдовування, а певна «розповідь» про те, як проходить моя робота.Прислухаючись до коментаря, буду старатись викладати більше того, що ви мене просите💟Останнє, що хотілось би сказати: напевно важко жити із думкою, що тобі всі «повинні» 🤭 Всіх своїх свідомих підписників люблю і продовжую працювати у своїй нелегкій, проте цікавій ніші 🤗