Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Альманах фантастики "Das ist fantastisch!"
Додано 14 лип 2024

Альманах фантастики "Das ist fantastisch!"

@df_journal
Кількість підписників: 6 024
Фото: 6,290
Відео: 15
Посилання: 1,520
Опис:
Адмін: @qeenta Канал про фантастику, комікси, новини від українських авторів та видавців. І багато чого різного тематичного. Наша група на Фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/935877003091578
Джерело

Альманах фантастики "Das ist fantastisch!" | ​​Про «Монстрицю» я вперше прочитала в новинах. Це комікс, який взяв б...

Логотип телеграм спільноти - Альманах фантастики "Das ist fantastisch!" Альманах фантастики "Das ist fantastisch!" @df_journal
1 500 Охват/переглядів 2025-03-23 18:03 Повідомлення №3231
​​Про «Монстрицю» я вперше прочитала в новинах. Це комікс, який взяв багато премій, але у нас чомусь не сильно пішов (видавництво «РМ» навіть думало закрити проєкт, але передумало). Це кривава атмосферна історія у світі, де боги померли, а землею ходять їхні велетенські привиди.Головну героїню звати Майка. В неї немає руки, але в критичні моменти з культі вилазять мацаки, що шматують ворогів. Тіло Майки – це клітка древнього бога, який довго спав. Як він туди попав – Майка не пам’ятає. Пам’ятає лише, що коли вона була дуже маленькою, її мати проводила археологічні розкопки і знайшла храм шаманки-імператриці (а після цього сталася катастрофа,що знищила все живе на багато кілометрів навкруг). Тож у коміксі всі хочуть або убити Майку, або заручитися її підтримкою. А сама дівчина подорожує містами, де була її мати, щоб відтворити картину подій.У коміксу є ще й соціальна складова. Він про ксенофобію. Майка – напівкровка, таких називають расою потаємників. Люди воюють із потаємниками, чаклуни – пускають на органи заради магічних еліксирів. Тож дитинство в Майки було складне: вона пройшла через концтабір, голод і ненависть.Окрім людей і потаємників в коміксі є раса Древніх – це фуррі з менталітетом гордівливих ельфів, які не втручалися в розборки інших рас. І ще є дуже мила раса котів-філософів, філософія яких мудра і матюклива. Додам, що в «Монстриці» мені подобається візуал. Над малюнками можна довго і з задоволенням залипати. Хоча утретьому томі порівняно з першим стало більше схематичних кадрів (навіть ті самі кадри використовують на різних сторінках, хех).Отже, кілька слів про третій том. Нам представляють нову локацію – Гавань – що також пов’язана з шаманкою-імператрицею. Мене засмутило, що другорядні сюжетні гілки тут майже закинуті (про лор із прадавніми богами та розкопки матері Майки – практично нічого). Було відчуття, що історія топчиться на місці, але під кінець додався цікавий епічний поворот, і мої враження покращилися. Вболіваю за цю серію, бо красива і атмосферна.З мінусів можу зазначити, що мій примірник роздувся майже одразу, як зняла плівку (за пару днів поки читала і клала горизонтально біля ліжка). З попередніми томами такого не було. Також були сторінки, де текст промахнувся повз бабл. В мене перший наклад, сподіваюся, далі виправлять. Українською вийшло 3 томи, в оригіналі –9. І це ще не завершена історія.