Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - пригоди девопса(?) у війську
Додано 06 січ 2025

пригоди девопса(?) у війську

@devopsindahaus
Кількість підписників: 69
Фото: 3,220
Відео: 385
Посилання: 374
Опис:
Пізжені мемаси і девопс(вже ні) на війні
Джерело

пригоди девопса(?) у війську | Колись буде день, коли ми скинемо "Льови" й "Талани",Коли плитоноски в...

Логотип телеграм спільноти - пригоди девопса(?) у війську пригоди девопса(?) у війську @devopsindahaus
47 Охват/переглядів 2025-09-28 10:53 Повідомлення №4029
Колись буде день, коли ми скинемо "Льови" й "Талани",Коли плитоноски вляжуться на горища та антресолі,І під спокійним безмежжям неба над головамиМи понесемо на склад свою особисту зброю.Колись буде час, що в наш бік схилить терези -І двигуни бойових машин раптом замовкнуть стомлено,І ми одягнемо, врешті, старі "п'ятсот-перші" "Левіси"...Тільки лиш трохи - щось болітиме під футболками...Колись буде ніч, у яку ми знову зможемо спати -І у сусідній кімнаті - спатимуть наші діти,І ми будемо бачити сни, які не здатні запам'ятати -Яскраві та чудернацькі, неначе тропічні квіти.Колись буде ранок, у який точно усі прокинуться - Не від виття сирен, а від наших голодних котів,Що м'якими лапками торкатимуть наші вилиці -Прокидайся, мовляв. Майже шоста - а я ще нічого не їв!І буде мить - що історію змінить назавжди -Мить, коли полум'я нашої помсти охопить руїни кремля...А потім - ми всі повернемося додому. І тихо скажемо:Це - наша країна. Це - наше небо. І це - наша земля.І хтось - у бездонній височині, серед пухнастих хмар -Нам відповість. І цей голос прискорить пульс.І ця відповідь - означатиме, звісно, "так"...А звучатиме - як коротке, у рацію "плюс".01.10.2024Василь Мулік