Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - пригоди девопса(?) у війську
Додано 06 січ 2025

пригоди девопса(?) у війську

@devopsindahaus
Кількість підписників: 69
Фото: 3,220
Відео: 385
Посилання: 374
Опис:
Пізжені мемаси і девопс(вже ні) на війні
Джерело

пригоди девопса(?) у війську | Я не вивчав це в школіале я точно знающо коли шелеститьтакначе вітер з...

Логотип телеграм спільноти - пригоди девопса(?) у війську пригоди девопса(?) у війську @devopsindahaus
35 Охват/переглядів 2025-09-02 17:01 Повідомлення №3881
Я не вивчав це в школіале я точно знающо коли шелеститьтакначе вітер з величезною силою сколихує одним ривкомлистя старого дубаце летить керована авіабомбастрибай у підвалначе у воду.Я не вивчав це в школіале я точно знающо коли вулиці накриває ковдрою тумануховайся під неї разом зі своїм автозаїжджай в посадкута облаштовуй позицію.Я не вивчав це в школіале я точно знающо коли людина лежить на спиніїї очі викочуються по своїй осів глибину черепної коробки через глибоке поранення животанутрощі вивалені на зовнітрохи вище окавиглядає уламок градурозміром з мандаринглибоко засівший в черепітіло чорне обгоріле ще зовсім трохитобі пощастилосьогодні не ти лотерейний мʼячик.Я не вивчав це в школі але знающо моє серце прокидається щоранкувоно вже мертвеяк мертві мовиу шумерів чи вавилоняні помирає зновубезліч разів за день.Я не вивчав це в школіале знающо війна триватиме довгоабо дуже довгоі що я нікому так просто не віддамсвої лісисвої снисвої світанки та свої туманитасвоє мертве серцеяк мертве море.автора не знаю