Джерело
пригоди девопса(?) у війську | Я не вивчав це в школіале я точно знающо коли шелеститьтакначе вітер з...
35 Охват/переглядів
2025-09-02 17:01
Повідомлення №3881
Я не вивчав це в школіале я точно знающо коли шелеститьтакначе вітер з величезною силою сколихує одним ривкомлистя старого дубаце летить керована авіабомбастрибай у підвалначе у воду.Я не вивчав це в школіале я точно знающо коли вулиці накриває ковдрою тумануховайся під неї разом зі своїм автозаїжджай в посадкута облаштовуй позицію.Я не вивчав це в школіале я точно знающо коли людина лежить на спиніїї очі викочуються по своїй осів глибину черепної коробки через глибоке поранення животанутрощі вивалені на зовнітрохи вище окавиглядає уламок градурозміром з мандаринглибоко засівший в черепітіло чорне обгоріле ще зовсім трохитобі пощастилосьогодні не ти лотерейний мʼячик.Я не вивчав це в школі але знающо моє серце прокидається щоранкувоно вже мертвеяк мертві мовиу шумерів чи вавилоняні помирає зновубезліч разів за день.Я не вивчав це в школіале знающо війна триватиме довгоабо дуже довгоі що я нікому так просто не віддамсвої лісисвої снисвої світанки та свої туманитасвоє мертве серцеяк мертве море.автора не знаю