Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - DenYurk
Додано 06 січ 2025

DenYurk

@den2005yurk
Кількість підписників: 116
Фото: 1,510
Відео: 458
Посилання: 193
Опис:
ТГ-канал Дениса Фантомаса, він же ДенЮрк😋 Публікую все, що можна опублікувати. Ура!!
Джерело

DenYurk | щоденник_блекауту 11.01Перше вимкнення світла було десь вночі. Точно с...

Логотип телеграм спільноти - DenYurk DenYurk @den2005yurk
59 Охват/переглядів 2026-01-11 19:56 Повідомлення №3461
#щоденник_блекауту 11.01Перше вимкнення світла було десь вночі. Точно сказати не можу, бо опівночі родиною лягли спати, але приблизно о 4:22 світла вже не було (я на цей час прокинувся і побачив вимкнений ліхтар у дворі).Вранці приблизно об 11 годині пішов до рідного АТБ заряджати ґаджети. Вчорашньої удачі не було, тому довелося почекати, але не довго (5 хвилин усього). Коли поставив на зарядку телефон, зрозумів, що забув удома повербанк. Попросив жінок, які були на пункті підзарядки, доглянути за телефоном, поки я йшов за повербанком. По поверненню в АТБ побачив, що є вільна розетка, і я підключив до неї повербанк. Цього разу не заряджав ґаджети повністю, бо жінка у черзі скаржилася, що їй також потрібна зарядка. Врешті, коли на телефоні був 91%, я його від'єднав і звільнив гніздо на кабелі. Одразу я пішов робити покупки, які попросили вдома, і саме в цей час (12:26) мама пише, що дали світло. Оплативши всі товари на касі, повернувся до пункту підзарядки, щоб від'єднати повербанк і піти його дозаряджати вдома (на той момент був заряджений на 71%).Поки було світло, повністю зарядили ґаджети і трішки подивилися телевізор. Така насолода тривала приблизно чотири години - десь о 16:20 почалося чергове відключення. Як і вчора, графік не діє, тому залишається сподіватися, що до кінця доби увімкнуть світло (принаймі, бот ДТЕКу обіцяє орієнтовно о 23:00). Сьогодні також у чаті будинку зробили відкриття, що послуги наразі можуть давати не всім - деякі під'їзди (а то й окремі квартири) нашого дому залишалися темними, холодними і без води. П.С. У квартирі вдень температура була 8-11 градусів у різних кімнатах. Як і вчора, лежимо під ковдрами і кожухами.П.С.2. росія - країна-гнійUPD. 0:11 - світло увімкнули