Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Михайло Демченко - голова Стрижавської ТГ
Додано 14 лип 2024

Михайло Демченко - голова Стрижавської ТГ

@demchenkoMI
Кількість підписників: 236
Фото: 4,900
Відео: 20
Посилання: 125
Опис:
Офіційний канал голови Стрижавської територіальної громади Михайла Демченка

👥 Кількість підписників

236
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

152
Середній/День:: 114
Середній/Тиждень:: 93
ERR: 64.41%

📊 Кількість повідомлень на день

0.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.9
Середнє за день: 0.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Старовинні колядки нашого краю зазвучали на всю Стрижавську громаду🪅🎶Різдвяний фестиваль «Коляда Єднання» ми організували вперше. Вирішили, що у непростий час саме українська обрядова пісня та жива традиція мають нас обʼєднати.Понад 20 творчих колективів з усіх населених пунктів громади пройшли вулицями, виконуючи старовинні колядки. І на центральній площі всі об’єдналися в щиру автентичну коляду. Жителі, жительки та гості почули сьогодні пʼять колядок, зібраних у різних селах громади, що були в місцевому побуті понад сто років тому.Фестиваль мав також і благодійну складову — діяв різдвяний ярмарок, в межах якого нам спільно вдалося зібрати 138 465 грн для наших захисників та захисниць❗️Коляда єднання створила простір, де відчувалася спільність і підтримка. Щиро віримо, що голос нашої коляди долинув до тих, хто нині боронить Україну, а матеріальна підтримка кожного — безцінний вклад до наближення миру і перемоги України.📷Усі фото з фестивалю можете переглянути за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/12DVALSMsxeUJf8WUP2OK40oC0DrHzVg8?usp=sharing
Прозвітував перед громадськістю та депутатським корпусом про результати роботи Стрижавської селищної територіальної громади за 2025 рік❗️Четвертий рік життя громади в умовах повномасштабної війни. Війни, яка щодня випробовує нас на міцність, та попри все ми зуміли об’єднатися, і саме це формує наше становлення як громади.#допомога_військовим_та_безпека🇺🇦Підтримка Збройних сил України, безпека та оборона — наш безумовний пріоритет.Упродовж року передавали військовим дрони, РЕБи, засоби зв’язку, автономні пічки, матеріали для облаштування позицій, шини. Передали 17 позашляховиків, а загалом з початку повномасштабної війни — 37 автомобілів.🤝Щиро дякуємо кожному і кожній, хто плете маскувальні сітки, виготовляє окопні свічки, виготовляє смаколики, організовує збори й ярмарки. Спільно під час благодійних заходів вдалося зібрати понад 700 тис. грн для ЗСУ.На програми підтримки сил безпеки та оборони у 2025 році з бюджету громади спрямували 1,5 млн грн.🫡Захисники-земляки — це гордість громади й усієї України. Саме завдяки їм ми маємо можливість працювати, планувати й будувати майбутнє!#cтійкість Попри війну ми зберегли керованість громади, надавали адміністративні послуги, працювали з внутрішньо переміщеними особами, реалізовували грантові та інфраструктурні проєкти.Розпочали внесення змін до Генерального плану Стрижавки, підготували Комплексну програму просторового планування, актуалізуємо Стратегію розвитку громади до 2030 року.#інвестиції_та_міжнародна_співпраця🇪🇺Представили інвестиційні проєкти громади на URC 2025 в Італії, взяли участь у Європейському тижні регіонів і міст у Брюсселі. Підписали меморандуми про співпрацю з партнерами з Італії та Іспанії. Сформували єдиний проєктний портфель громади та затвердили Середньостроковий план пріоритетних інвестицій на 2026–2028 роки.⚡️Громада долучилась до Програми «Рішення для відновлюваної енергетики (RES)» Федерального уряду Німеччини, Міжнародної кліматичної ініціативи, ЄІБ, GIZ, ПРООН. До фінансування рекомендовано Стрижавський ліцей №2 та Мізяківсько-Хутірський ліцей. Підписано тристоронню угоду на 154 тис. євро для встановлення гібридної сонячної електростанції на даху Стрижавського ліцею №2.🏗️Розпочали будівництво сучасного простору — багатофункціонального хабу в центрі громади.🚰У Стрижавці запустили першу чергу будівництва системи каналізації. Продовжуємо реалізацію масштабних інфраструктурних проєктів: ІІ черги каналізації, будівництво свердловин, вуличного освітлення, ремонти доріг.#турботаНа соціальний захист населення 2025-го року спрямували 5,2 млн грн. На підтримку ветеранів, захисників, захисниць та їхніх родин — 1,7 млн грн.🏠У Мізяківських Хуторах відкрили сучасне житло для внутрішньо переміщених осіб. 🙏🏻Дякую жителям громади, депутатському корпусу, членам і членкиням виконавчого комітету, партнерам і партнеркам, які допомагають розвивати громаду, за довіру, взаємодію та небайдужість.
🎁Привітали вихованців Стрижавського дитячого будинку-інтернату з Різдвом Христовим та прийдешнім Новим роком.Разом із начальницею служби у справах дітей Наталією Войтюк відвідали заклад. Різдвяну атмосферу створив етногурт «Зелен-Рута» Стрижавської громади своїми колядками. Щирі усмішки вихованців та вихованок, теплі слова привітань наповнили залу. Діти співали разом із колективом та щиро дякували за увагу й подарунки.Нині у закладі проживають 156 дітей з фізичними та ментальними порушеннями, які зростають поза родинами, проте щодня оточені фаховою турботою та підтримкою педагогічного колективу інтернату.☝️Ці діти дуже відкриті та відчувають довіру. Кожен прояв підтримки та небайдужості з боку суспільства є важливим внеском у створення для них безпечного, гідного й інклюзивного середовища.Щиро дякуємо директору інтернату Василеві Ліцькому, заступниці Тетяні Марчук та всьому колективу закладу за щоденну працю, милосердя, людяність і любов, яку ви вкладаєте у кожну дитину.Нехай цей благословенний день принесе всім добро, злагоду, єдність та взаєморозуміння!
Запрошуємо на перший різдвяний фестиваль «Коляда Єднання»!Цього Різдва ми збираємося разом, щоб через живу українську традицію підтримати одне одного у складний для країни час. Наші творчі колективи пройдуть вулицями громади, виконуючи старовинні колядки так, як це робили покоління до нас — щиро, наживо, від серця.Ми разом сформуємо простір спільної присутності й взаємної поваги. Це буде тепла зустріч громади, і ми прагнемо, щоб у дійстві зручно було всім жителям і жителькам. І тим, хто вимушено прибув до нашої громади, і тим, хто втратив на війні найрідніших, і ветеранам, молодшим, і старшим. Ми об’єднаємося довкола спільних цінностей, пам’яті та віри.Ми об’єднаємося, щоб захисники на фронті почули голос дому 💙💛. «Коляда Єднання» — це знак того, що на батьківщині живуть цінності, за які вони борються: ідентичність, мова, культура.Під час війни колядка — це не лише пісня, а спосіб сказати одне одному: ми разом, ми стійкі й передаємо життя далі.🎵 Ви матимете унікальну нагоду почути 5 старовинних колядок, що були в місцевому побуті. Тож долучайтеся до різдвяного дійства, виходьте назустріч колядникам, підтримуйте їх теплим словом.Різдво — це про єднання. Особливо — у час випробувань.
💐 90-річний ювілей відзначила жителька села Мізяківські Хутори Ганна Палій!Зі старостою Мізяківсько-Хутірського старостинського округу Людмилою Панасюк і начальницею відділу соціального захисту та соціального забезпечення Ольгою Тютюнник привітали пані Ганну. Вручили грамоту й подякували за багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію та вагомий особистий внесок у розвиток громади.🔸Народилася Ганна Палій 19 грудня 1935 року у рідних Мізяківських Хуторах, де й минуло все її життя. Вона вийшла заміж за односельчанина, й разом вони виховали двох синів. Нині ювілярка має трьох онуків, двоє з яких мужньо боронять Україну на передовій.Життєва дорога пані Ганни була непростою. У дитинстві вона втратила батька, тож змалку довелося важко й невтомно працювати разом із мамою. Ще зовсім юною почала працювати у місцевому корівнику, згодом — у свинарнику та городній бригаді, а до пенсії трудилася у місцевих теплицях.Попри все ювілярка зберегла світло в серці та оптимізм. Вона завжди любила співати — у хорах, на вечорницях. Із теплотою пані Ганна пригадує, як у різдвяні свята разом із мамою колядували — тоді, каже, їхній дім наповнювався по-особливому теплом і надією. А ще з великим натхненням ювілярка все життя вишивала хрестиком, вкладаючи у кожну роботу частинку своєї душі.Бажаємо Ганні Миколаївні міцного здоров’я, довгих років життя, родинного затишку та душевного спокою💛
💐Цей день багатий на ювілярок. Також свій 90-й день народження відзначила Марія Григорук із Пеньківки. Зі старостою Пеньківського старостинського округу Іриною Лісовою та начальницею відділу соціального захисту та соціального забезпечення Ольгою Тютюнник привітали довгожительку, вручили грамоту та подарунки, побажали міцного здоров’я, довгих років життя, миру та Божого благословення.🔸Усе життя Марії Григорук тісно пов’язане з рідною Пеньківкою. Тут вона народилася 1935-го року, навчалася у місцевій школі. Пані Марія була дуже працьовитою, пропрацювала ланковою в колгоспі та у будівельній бригаді.Зі своїм чоловіком ювілярка створила велику й дружну родину. Виховали трьох синів. Подружжя прожило у шлюбі 50 років, відсвяткувавши золоте весілля. Нині ж пані Марія зустрічає своє 90-річчя в колі найдорожчих. Нині ювілярка радіє п’ятьом онукам та десятьом правнукам.🙏🏻Пані Марія разом із чоловіком брала активну участь у будівництві місцевого храму. І нині її часто можна побачити на богослужіннях. Жінка розповідає, що, як і всі українці, щиро молиться за мир в Україні та за нашу довгоочікувану перемогу.Марія Григорівна належить до покоління, яке пережило надзвичайно складні історичні випробування: роки Голодомору, війну, післявоєнну відбудову, холодні та голодні часи. Вони вистояли, зберегли віру, людяність і любов до рідної землі.💛У громаді ми щиро цінуємо людей поважного віку, дякуємо їм за життєву мудрість, проукраїнську позицію та за те, що вони навчають традицій і цінностей молодше покоління, передають свої спогади й досвід🇺🇦
💐З нагоди 90-річчя привітали жительку Стрижавки Ганну Войтенко!Із начальницею відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення Ольгою Тютюнник відвідали Ганну Іванівну та вручили грамоту на знак вдячності за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток громади й активну життєву позицію.🔸Народилася пані Ганна 17 грудня 1935 року у Стрижавці, прожила тут усе своє життя. Зростала у багатодітній родині, де виховувалося шестеро дітей. Її найтепліші спогади тісно пов’язані з Сосонкою, де жили бабуся з дідусем. Вона пригадує, що дитинство припало на важкі воєнні та післявоєнні роки, часи голоду й нестатків.Пані Ганна закінчила 7 класів у Стрижавці. З юних літ була надзвичайно працьовитою: вже з 16 років працювала у службі ремонту автомобільних доріг, згодом понад вісім років — у місцевому лісництві, де висаджувала дерева.До виходу на пенсію невтомно працювала на Вінницькому заводі залізобетонних виробів і конструкцій. Виховала сина Олександра, має трьох племінниць — Ірину, Галину та Валентину, а також онука Олександра.Дякуємо Ганні Іванівні за любов до свого краю та неймовірну силу духу. Щиро бажаємо міцного здоров’я, душевного спокою, родинного тепла, підтримки рідних і світлої надії в серці💛
🚙Особисто доставив автомобіль «Шевроле Каптива» у зону бойових дій для стрижавчанина Максима Доберчака.Максим уже 8 років захищає Україну. Він є військовослужбовцем 39-ї окремої бригади, нині служить на Запорізькому напрямку. До мене звернулася сім’я Доберчаків із проханням допомогти з придбанням автомобіля, який Максиму був терміново потрібен для ефективного виконання бойових завдань. Разом відкрили збір і зібрали 8 740 грн.❗️Під час проведення благодійних ярмарків у закладах освіти громади було зібрано:🔸 70 000 грн — Стрижавський ліцей №2,🔸 30 500 грн — Пеньківський ліцей.🤝Вагому підтримку надали працівники селищної ради, щоб закрити збір, я особисто долучився коштами. Допомогли також депутати селищної ради Микола Захаревич та мати Героя Тетяна Дзигаленко.Напередодні разом зі старостами, освітянами та депутатами зустрілися з дружиною нашого захисника пані Наталією. Оглянули автомобіль та підготували його до передачі Максиму.👌🏻Авто передали. Змогли поспілкуватися особисто з Максимом та його побратимами. Подякували їм за відвагу, силу духу та щоденний ризик, на який вони йдуть заради нашої безпеки.Окрему вдячність висловлюємо за постійну підтримку Фонду громади «Подільська громада»!Кожному і кожній, хто не зупиняється й підтримує наших захисників — щира подяка💙💛
14 грудня — День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС☢️Цього дня ми вшановуємо людей, які у 1986 році зупинили катастрофу світового масштабу, ставши живим щитом між цивілізацією і ядерною загрозою. Чорнобильська трагедія, спричинена злочинною безвідповідальністю радянського режиму та замовчуванням правди, назавжди змінила життя частини континенту.До ліквідації наслідків аварії було залучено майже мільйон осіб, десятки тисяч із них поклали за це власне життя. Серед героїв — і наші земляки.У Стрижавській громаді нині проживають 60 ліквідаторів І та ІІ категорії, 10 вдів учасників ліквідації, які померли внаслідок променевих захворювань, а також 26 жителів, які належать до числа потерпілих від Чорнобильської катастрофи.14 грудня 1986 року було завершено перший етап ліквідації аварії — над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС ввели в експлуатацію захисні конструкції. Та наслідки Чорнобиля й нині відлунюють у долях кількох поколінь.Подвиг ліквідаторів — поза часом.Пам’ятаємо. Шануємо. Дякуємо за мужність і саможертовність!
📣Важлива участь в Українському муніципальному форумі, вже вдевʼятнадцяте організованому Асоціацією міст України.Понад 400 представників і представниць громад з усіх областей України, Парламенту, Уряду та дипломатичних установ ділилися досвідом і шукали рішення для забезпечення жителів громад необхідними послугами.☝️Спільно об’єднали знання та досвід, аби посилити одне одного в питаннях забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, зведення захисних споруд у всіх громадських закладах, розвитку освіти та ефективного управління комунальним майном.❗️На форумі порушив питання реформи освіти. Наразі освіта має враховувати демографічну ситуацію, війну в країні, а також особливості кожної територіальної громади — від маленького села до обласного центру. Тому є необхідність внести зміни до законодавства України про освіту та врахувати всі чинники, які забезпечать якісний і професійний підхід до навчального процесу.🤝Під час форуму окремо провів змістовну розмову із заступницею Міністра освіти Надією Кузьмичовою. Запросив експертів Міністерства до нашої громади, щоб провести конструктивні зустрічі з батьками та педагогічними колективами й спільно напрацювати ефективні рішення для наших закладів освіти.Також поспілкувався з Генеральним секретарем Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Матьє Морі. Обговорили стійкість українських громад, підвищення прозорості місцевого самоврядування та розширення партнерської підтримки між громадами України й містами Європи.Аналізували, дискутували спільно напрацьовували кроки, щоб знаходити найбільш ефективні рішення.