Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Михайло Демченко - голова Стрижавської ТГ
Додано 14 лип 2024

Михайло Демченко - голова Стрижавської ТГ

@demchenkoMI
Кількість підписників: 236
Фото: 4,900
Відео: 20
Посилання: 125
Опис:
Офіційний канал голови Стрижавської територіальної громади Михайла Демченка

👥 Кількість підписників

236
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

152
Середній/День:: 114
Середній/Тиждень:: 93
ERR: 64.41%

📊 Кількість повідомлень на день

0.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.9
Середнє за день: 0.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

🚙Передали ще одну автівку для наших воїнів-земляків, які боронять Україну на Покровському напрямку.Разом із депутатами селищної ради поспілкувалися з Сергієм Кошарським, Владом Зозулею та їхніми рідними, а також із матірʼю третього захисника — Антона Іванова, який зараз перебуває в зоні бойових дій і не зміг приїхати.Хлопці зі Стрижавки служать у складі 14-ї бригади «Червона Калина» Національної гвардії України та мужньо боронять рідну землю.Ворог уже знищив дві їхні автівки, і, на щастя, воїни встигли врятуватися. Як розповіли хлопці, навіть пошкоджена машина врятувала життя побратимів, адже нею вони змогли евакуювати поранених із поля бою.Тепер із новим автомобілем «Хюндай Санта Фе» захисники знову матимуть мобільність і зможуть безпечніше виконувати бойові завдання.❗️Щира подяка всім, хто долучився до цієї справи. Для бійців така допомога — це не просто транспорт, а ще один шанс повернутися живими додому.🤝Фінансову допомогу надали депутати та підприємці: Олег Кузьменко, Олександр Кошелєв, Олег Коливайло та Валерій Беспалько.Разом ми — сила!
💐Вітаємо з 70-річчям Галину Сташко – берегиню волонтерського руху нашої громади.Разом зі старостою Миколою Демченком, депутаткою селищної ради Тетяною Веприцькою, а також командою волонтерського руху «Бабусина кухня» села Сосонки мали приємну нагоду привітати ювілярку.25 лютого 2022 року, на другий день повномасштабного вторгнення, Галина Олексіївна зібрала у себе вдома справжній волонтерський штаб. Організувала команду з активних односельців, і саме сюди люди приносили продукти, а господині перетворювали їх на домашні смаколики для захисників.🍞Борщі, супи, каші, вареники, хліб, пиріжки, голубці, налисники — все готувалося щодня. Сім місяців поспіль жінки готували страви для захисників. А коли лінія фронту відійшла від Києва, продовжили свою справу — випікали хліб, здобу та інші страви, які волонтери везли на передову.❤️Ця праця — не просто кулінарія, це символ згуртованості. Завдяки пані Галині та її команді наші військові відчувають підтримку громади й тепло рідного дому.📃Від імені всієї громади вручив ювілярці почесну грамоту за багаторічну самовіддану працю, активну волонтерську діяльність, невтомну підтримку захисників України, вагомий особистий внесок у розвиток громади, виховання молоді на трудових традиціях українського народу та активну громадянську позицію. ❗️Щиро дякуємо ювілярці та всім нашим дівчатам і хлопцям-волонтерам! Ви — гордість громади, приклад єдності та справжнього патріотизму.
📡Передали на Донецький напрямок сучасний засіб РЕБ, який захищатиме українських воїнів від ворожих дронів і засобів розвідки.Це обладнання особисто передав землякові Михайлу Кочерзі, жителю Стрижавки, старшому лейтенанту, начальнику зв’язку батальйону 120-ої окремої бригади ТрО. З початку повномасштабного вторгнення, ще 2022-го року, Михайло добровільно став до лав ЗСУ.Нещодавно його підрозділ потрапив під атаку ворожих FPV-дронів. Автівка, на якій пересувались бійці, згоріла вщент разом із усім зв’язковим обладнанням. У критичний момент подружжя Кочергів звернулося по допомогу і вже за короткий час вдалося організувати збір коштів на новий РЕБ.❗️Завдяки активності дружини Михайла — Юлії та підтримці громади вдалося зібрати 167 306 грн. Закрити збір допомогла Стрижавська селищна рада.Мав можливість потиснути руку та поспілкуватися з Михайлом та його дружиною і маленькою донечкою Богданою. Як зворушливо Богданка обіймала тата — свого справжнього супергероя, який вже за кілька днів вирушає на фронт. Щоб підняти татові настрій, дівчинка під час вручення одягла татову військову кепку, яка була їй завелика, і подарувала усім свою щиру усмішку.Велика вдячність усім жителям Стрижавської громади, які не залишаються осторонь, а постійно підтримують наших захисників.Дякуємо Михайлові та кожному воїну, хто боронить українську землю. Ви — гордість нашої громади, приклад стійкості, сили та відданості.🇺🇦Ми й надалі робитимемо все, що в наших силах: допомагатимемо, підтримуватимемо та працюватимемо задля наближення перемоги.
🖇Відбулася 106-та позачергова сесія Стрижавської селищної ради.Депутати ухвалили низку важливих рішень, які стосуються розвитку нашої громади та покращення якості життя її жителів.✔️Зокрема, увагу приділили питанню освіти: схвалили відкриття інклюзивних класів у Стрижавському ліцеї №1 та Сосонському ліцеї. Це важливий крок до створення рівних можливостей для всіх дітей, передусім тих, хто має особливі освітні потреби.Депутати також одноголосно підтримали рішення про перейменування вулиці Центральної в селі Медвідці на вулицю Сергія Пилявця — на знак пошани до Героя України, земляка, який віддав життя за свободу й незалежність Батьківщини. У Стрижавській громаді спільно формуємо культуру памʼяті, щоб гідно вшановувати полеглих захисників.📌Серед важливого: надано дозвіл на виготовлення ПКД для нових водозабірних свердловин у Славному, а також затверджено коригування проєкту будівництва каналізації в селищі Стрижавці.🤝Подяка депутатському корпусу за консолідовану та ефективну роботу. Разом продовжуємо розвивати нашу громаду!
🚙 Передали чергове авто на Покровський напрямок для захисника з Лаврівки.Разом зі старостами, депутатами, членами виконкому, освітянами та працівниками культури передали автомобіль «Хюндай Санта Фе» землякові Максиму Мельнику.Максим служить у складі 14-ої бригади «Червона Калина» Національної гвардії України. Він має значний бойовий досвід, здобутий ще під час участі в АТО. Після початку повномасштабного вторгнення, 26 лютого 2022 року, добровільно став на захист Батьківщини. У липні 2023 року був поранений, однак після лікування знову повернувся на передову.❗️Пані Наталя, мати захисника, відкрила збір коштів на авто, тож вдалося зібрати 60 224 грн. Але цієї суми було недостатньо.Завдяки спільним зусиллям були організовані благодійні заходи:🔹Мізяківсько-Хутірський ліцей – 12 600 грн під час благодійного ярмарку до тижня початкових класів та акції «Замість квітів – допомога ЗСУ»;🔹Лаврівська гімназія – 11 500 грн у межах акцій «Великодній Донат» та «Замість квітів – допомога Захиснику»;🔹Пеньківський ліцей – 7 150 грн зібрали випускники 4, 9 та 11 класів у межах акції «Замість квітів – допомога ЗСУ»;🔹Благодійний ярмарок «Разом до Перемоги» з нагоди Престольного свята в с. Переорки – 38 000 грн. Також я особисто долучився коштами до придбання автомобіля для Максима. Тепер автомобіль виконуватиме завдання на передовій, підсилюючи мобільність підрозділу та сприяючи успішному виконанню бойових операцій.Дякую кожному і кожній, хто долучився до цієї важливої справи, адже єдність громади — запорука нашої перемоги! 🇺🇦
У День народження Андрія Дзигаленка вшанували загиблого захисника з позивним «Дзига»!30 липня нашому землякові мало б виповнитися 40 років. Та для нас він залишиться назавжди 38-річним Героєм, який віддав своє життя за свободу України.Разом із представником підрозділу, побратимом Андрія вручили його дружині Юлії, державну нагороду «За мужність» III ступеня (посмертно) від Президента України. У Вінниці відбулася хвилина мовчання, присвячена памʼяті «Дзиги». На вулиці міста вийшли його рідні, побратими та місцеві жителі. Андрій Дзигаленко народився 30 липня 1985 року. Навчався в Стрижавському ліцеї №2, закінчив Вінницький політехнічний технікум. Проходив службу в президентських військах як спецпризначенець. Андрій був командиром взводу, старшим лейтенантом батальйону особливого призначення «Вінниця», а також співробітником Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Його боротьба почалась ще на Майдані під час Революції Гідності. Протягом десяти років він відстоював незалежність України – у складі добровольчих формувань, у спецбатальйонах, у розвідці. ▪️Свій останній бій Андрій прийняв на Донецькому напрямку. 18 липня 2024 року він загинув, залишаючись вірним присязі.Висловлюємо глибоку повагу й шану родині Героя: батькам — Тетяні та Петрові, дружині Юлії, сестрі Юлії. Ваш біль — це наш спільний біль. 🕯Вдячні захисникові Андрію Дзигаленку за мужність, за незламність і за те, що був з Україною до кінця.Слава Герою! Слава Україні!
💐Привітали поважну жительку Стрижавки Марію Свиридюк з її 90-річчям!Разом із начальницею відділу соціального захисту та соціального забезпечення селищної ради Ольгою Тютюнник поспілкувалися з Марією Василівною, висловили їй щиру вдячність за вклад у громаду і вручили грамоту.Такі люди, як Марія Василівна, є живою історією нашого краю, носіями глибоких життєвих цінностей, працьовитості, доброти та щирої любові до рідної землі.🔸Пані Марія народилась у мальовничому селі Хомутинці, що на Вінниччині — тому самому, де народився відомий український поет Степан Руданський. З ранніх років вона працювала на полі, у колгоспі, на свинофермі, у лабораторії, займалась підрахунком зерна й колосків. Вона завжди була невтомною, сильною, відповідальною, розповідають рідні, завжди віддавалася роботі з совістю.Пригадує ювілярка, як пережила голод 30-х років, війну, важкі повоєнні часи. Каже, втрачали й будували знову. Вона пам’ятає ті страшні дні, коли забирали останнє з хати, коли єдиною надією залишалась людська підтримка.1960-го року Марія Василівна переїхала до Стрижавки. Тут вони з чоловіком побудували дім, виховали трьох дітей, які подарували їм п’ятьох онуків і двох правнуків.Ювілярка має добре серце й чудове почуття гумору. Її життєрадісність та вміння підтримувати й підбадьорювати — неймовірні. Своїм життєвим досвідом вона ділиться з усією родиною — і діти, і внуки слухають її уважно, бо кожне її слово — це щось більше, ніж просто спогад. Це урок життя, правди, стійкості.Зичимо ювілярці міцного здоров’я, душевного тепла, мирних днів, родинного затишку та щирої радості від кожного нового ранку!
🇩🇪Партнерство, яке об’єднує: Стрижавська громада налагоджує співпрацю з німецьким містом Гойбах!Під час робочого візиту до Німеччини зустрівся із мером Гойбаху доктором Джоєм Алемазунгом та його заступницею. Разом із керівництвом німецько-української ГО «Єднання» ми обговорили майбутнє партнерство між нашими громадами.🔹 Основна мета — створення сталого довготривалого співробітництва, яке охоплюватиме:– обміни між молоддю та освітніми закладами;– спільні екологічні ініціативи;– взаємне навчання у сфері надзвичайних ситуацій і безпеки;– обмін досвідом між громадами. Ключова тема зустрічі — організація поїздки дітей з України до Гойбаху, яка поєднає навчання та відпочинок. Обговорили всі організаційні питання: формат, безпеку, кількість учасників, супровід та залучення молоді до міжкультурного діалогу.⚠️Важливий акцент зроблено на обміні досвідом у сфері реагування на надзвичайні ситуації. Німецька сторона зацікавлена у вивченні українських алгоритмів реагування, евакуації, кризової логістики в умовах війни. Наш досвід важливий для колег з Європи.💻Поділилися досвідом цифровізації в Україні. Німецьких партнерів вразило те, що багато адміністративних послуг в Україні можна отримати онлайн всього за кілька хвилин. Також обговорили низку інших важливих питань, які в перспективі можуть стати основою нових спільних ініціатив та принесуть користь обом громадам — як українській, так і німецькій.🤝Дякую партнерам за відкритість і довіру. Разом — сильніші!
🕯️Стрижавська громада — у скорботі. Втратили захисника з Мізяківських Хуторів Віктора Івацка.❗️У четвер, 17 липня, відбудеться поховання.О 8:00 у Православній церкві України (м. Вінниця, вул. Грушева, 72) буде проведено чин відспівування за Героєм. 📍О 9:30 приходьте вшанувати земляка живим коридором і провести в останню земну дорогу. Шикуємося від тракторного стану села по вул. Центральній. Далі — по вулицях Бойківській та Стуса, де жив загиблий.О 10:30 відбудеться прощальна церемонія біля кладовища (бойківське) в селі Мізяківські Хутори.Віктор народився 18 травня 1978 року в Мізяківських Хуторах. З 1984 року навчався у місцевій школі до 9 класу.У 18-річному віці Віктор вступив до лав армії, проходив службу у десантно-штурмових військах у Придністров’ї. Військова дисципліна, витримка та побратимство назавжди стали невід’ємною частиною його характеру.Після завершення строкової служби довгий час працював у рідному селі в лісовому господарстві. Згодом долучився до благоустрою міста Вінниці, працюючи в комунальному підприємстві «Вінницязеленбуд», де докладав зусиль задля краси та затишку вулиць та парків.🇺🇦3 листопада 2023 року Віктор Івацко добровільно став на захист України, служивши стрільцем-зенітником 5 зенітного кулеметного відділення 3 зенітного кулеметного взводу зенітної кулеметної роти військової частини А 4920 у складі 645-го Окремого Зенітного Кулеметного Батальйону Збройних сил України. За час служби зарекомендував себе як відповідальний, відданий справі воїн, завжди готовий прийти на допомогу побратимам. Він був душею колективу, щирою, доброзичливою людиною з великим серцем. Разом із побратимами боронив українське небо, стоячи на захисті рідної землі.🤝За проявлену мужність, патріотизм і самовідданість у виконанні бойових завдань був нагороджений медаллю «Учасник бойових дій».Віктор мав багато захоплень, як-от риболовля разом із родиною та збирання грибів. Він із задоволенням готував страви для близьких і друзів, любив ділитися теплом та гостинністю.▪️14 липня серце нашого захисника зупинилося назавжди.Найбільшою цінністю для Віктора була його родина: дружина Наталія, донечки Вікторія та Жанна, зять Юрій, улюблений онук Вадим, брат В’ячеслав із родиною. Він завжди піклувався про своїх рідних, був надійною опорою та прикладом для наслідування.Світла пам’ять про Віктора назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав. Його відвага, доброта та людяність — назавжди з нами.🕯️Вічна памʼять захиснику!
🇮🇹У Римі підписали Меморандум про співпрацю між Стрижавською територіальною громадою та Національним Конгресом Українських Асоціацій Італії.✍️Підписання відбулося під час міжнародної конференції Ukrainian Recovery Conference 2025, де взяли участь більше пʼяти тисяч учасників із 30-ти країн світу.♻️Меморандум про співпрацю відкриває нові можливості для налагодження партнерських відносин, реалізації спільних проєктів і програм, спрямованих на формування позитивного іміджу громади на міжнародній арені, розвиток економічного, культурного та гуманітарного співробітництва, а також залучення європейських практик для поліпшення життя громади.Під час заходу обговорили ключові питання післявоєнного відновлення України, міжмуніципального та міжнародного співробітництва.Підписання документа стало вагомим результатом участі української делегації в Ukrainian Recovery Conference. 🤝Щиро дякую Президенту Конгресу Ларисі Левчун за ініціативу, підтримку та готовність допомагати Стрижавській громаді на міжнародному рівні.