Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Михайло Демченко - голова Стрижавської ТГ
Додано 14 лип 2024

Михайло Демченко - голова Стрижавської ТГ

@demchenkoMI
Кількість підписників: 236
Фото: 4,900
Відео: 20
Посилання: 125
Опис:
Офіційний канал голови Стрижавської територіальної громади Михайла Демченка
Джерело

Михайло Демченко - голова Стрижавської ТГ | ️ Передали автомобіль захиснику зі Стрижавки – Максиму Островському. О...

Логотип телеграм спільноти - Михайло Демченко - голова Стрижавської ТГ Михайло Демченко - голова Стрижавської ТГ @demchenkoMI
83 Охват/переглядів 2024-08-14 14:11 Повідомлення №3148
✔️ Передали автомобіль захиснику зі Стрижавки – Максиму Островському. Особисто завіз автомобіль «Хюндай Санта Фе» в зону бойових дій на Харківський напрямок, де воює наш земляк. Транспорт на фронті – це постійна потреба, адже під час ведення бойових дій хлопці здійснюють евакуацію поранених та мають бути мобільними, швидко змінювати дислокацію. Стрижавчанин Максим Островський пішов на війну добровольцем 27 лютого 2022 року. У свої 25 років має звання сержанта, командир 3 відділення 1 взводу 3 роти 172 батальйону 120-ї окремої бригади територіальної оборони. Брав активну участь у важких боях на Донецькому та Харківському напрямках. ✔️ Попередньо разом із підприємцями зустрілися з мамою Максима, Надією Борисівною, та дружиною загиблого Героя зі Стрижавки Олександра Березовського – Віталіною. Олександр Березовський був командиром Максима та 120-ї окремої бригади. Віталіна небайдужа до потреб захисників і хвилюється за побратимів чоловіка. Подякував матері за зразкове виховання сина, який щодня боронить Україну та Віталіні за чоловіка-Героя, який пожертвував життям, щоб сьогодні була Україна. Особисто з нашими підприємцями долучився до збору коштів. Дякую за допомогу 🤝 Олегу Кузьменку, Олегу Коливайлу, Олександру Кошелєву, Олегу Кравцю, Василю та Галині Гуцулякам та Альоні Тітієвській, яка забезпечила пальним. Дякуємо Максиму і його побратимам за щоденну боротьбу за рідну землю, незалежність і за кожного з нас. Нехай автівка допомагає бійцям, а ми працюємо далі, щоб наблизити перемогу. Слава Україні 🇺🇦!