Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - delo.ua 🇺🇦
Додано 10 сер 2021

delo.ua 🇺🇦

@delo_ua
Кількість підписників: 3 002
Фото: 9,240
Відео: 613
Посилання: 12,900
Опис:
Новини бізнесу, економіки та політики наш сайт: https://delo.ua/ написати нам: [email protected]
Джерело

delo.ua 🇺🇦 | Битва за світло, ДТЕК залишається драйвером відновлення та розвитку ук...

Логотип телеграм спільноти - delo.ua 🇺🇦 delo.ua 🇺🇦 @delo_ua
343 Охват/переглядів 2025-05-16 15:02 Повідомлення №13578
Битва за світло, ДТЕК залишається драйвером відновлення та розвитку української енергетики під час повномасштабної війни 🇺🇦⚡️Повномасштабна війна стала найбільшим викликом для української енергетики з часів незалежності. Масовані удари по енергетичній інфраструктурі змушують енергокомпанії спрямовувати всі ресурси на відновлення. Попри ці виклики найбільший приватний інвестор України, компанія ДТЕК, продовжує інвестувати у розвиток, залишаючись на вістрі трансформації ринку.У 2024-му компанія вклала 11 млрд грн у ремонт ТЕС і роботу шахт. Паралельно ДТЕК інвестує майбутнє. Ще навесні 2023 року ДТЕК відновив роботу першого деокупованого об’єкта — Трифонівської СЕС. Тоді ж компанія запустила першу чергу Тилігульської ВЕС потужністю 114 МВт. Тепер компанія працює над тим, щоб побудувати другу чергу Тилігульської ВЕС. Крім цього, ДТЕК інвестує у розвиток систем накопичення енергії, які допомагають збалансовувати навантаження в енергосистемі та підвищують її стійкість. У 2024 році компанія оголосила про вкладення 140 млн євро у будівництво шести енергозберігальних установок загальною потужністю 200 МВт, які зможуть зберігати до 400 МВт·год електроенергії. Їх запуск заплановано до вересня 2025 року.🔗 Детальніше — у матеріалі