👁 824
24-11-17 16:19
🏭12 листопада Хмельницьку АЕС відвідали студенти та викладачі інженерно-хімічного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». ⚛Майбутні фахівці, які здобувають освіту за спеціальностями «Екологія», «Хімічні технології та інженерія», мали можливість ознайомитися з роботою одного з ключових об’єктів атомної енергетики України. 👨🔬Під час екскурсії студенти відвідали хімічний цех ХАЕС, де ознайомилися з сучасним обладнанням для хімічної водо- та газоочистки, оглянули масляну лабораторію, щит та фільтрувальний зали хімічної водоочистки. 🏨Студенти також завітали до навчально-тренувального центру ХАЕС. Дізналися про роботу енергопідприємства, професійну підготовку та підвищення кваліфікації персоналу атомної станції. 🤝Філія "ВП ХАЕС" АТ "НАЕК "Енергоатом" активно підтримує співпрацю з профільними вишами, допомагаючи студентам отримати практичні знання та побачити застосування своїх навичок у реальних умовах. #освітахаес