Джерело
Деканат НН ІТС | КПІ та Ericsson об’єднують зусилля для підготовки майбутніх інженерів ...
173 Охват/переглядів
2026-04-23 16:39
Повідомлення №12120
📶КПІ та Ericsson об’єднують зусилля для підготовки майбутніх інженерів із передовими навичками у сфері 5GПісля підписання Меморандуму про співпрацю між КПІ ім. Ігоря Сікорського та компанією Ericsson було розпочато реалізацію міжнародної навчальної програми з розвитку навичок у сфері цифрових технологій — Ericsson Educate: 5G University.☑️ Програма передбачає 50 годин поглибленого навчання з технологій і стандартів 5G та розроблена з метою доповнення поточної технічної підготовки студентів і підвищення їхньої готовності до професійної діяльності в секторі ІКТ.🔵На першому етапі дев’ять викладачів Київської політехніки успішно завершили програму та отримали сертифікати, що робить КПІ єдиним університетом в Україні, науково-педагогічні працівники якого пройшли підготовку за навчальною програмою одного зі світових лідерів у галузі 5G. Ці викладачі вже активно впроваджують набуті знання в освітній процес.📃 Програма охоплювала ключові напрями сучасних телекомунікацій:• Мобільні мережі• Мережі радіодоступу (RAN) • Ядро мережі• Хмарні технології
⚙️ Упродовж 10 занять учасники опанували практичні інструменти та знання, необхідні для підготовки фахівців наступного покоління у сфері 5G.📌 Сертифікати отримали:
Марія Скулиш, директор Навчально-наукового інституту телекомунiкацiйних систем (НН ІТС) Сергій Кравчук, завідувач кафедри телекомунікацій НН ІТС Вячеслав Носков, доцент кафедри інформаційних технологій у телекомунікаціях НН ІТСАндрій Астраханцев, професор кафедри інформаційних технологій у телекомунікаціях НН ІТСВасиль Курдеча, старший викладач кафедри інформаційних технологій у телекомунікаціях НН ІТСАнатолій Макаренко, завідувач кафедри електронних комунікацій та інтернету речей НН ІТССергій Мартинюк, декан Радіотехнічного факультету (РТФ) Сергій Літвінцев, завідувач кафедри радіоінженерії РТФБорис Ванділовський, асистент кафедри радіоінженерії РТФ
👥 Студенти, які успішно виконають онлайн-оцінювання в межах програми, отримають цифровий бейдж Ericsson — визнане підтвердження рівня їхніх знань у сфері 5G.🤝 У перспективі КПІ та Ericsson планують розширити плідну співпрацю з упровадження нових освітніх інтенсивів, зосереджених на 5G-технологіях.