Результати фліпів за міс + думкипідбив ворк стату за місяць,навіть попри те що я не виніс лфчндж на $FUN та інших ситуаціях (як от прем INX на GATE) - профіт вийшов цілком приємний,з своїх помилок точно зразу ж замічаю лудо угоди — коли сидиш довго без діла аж хочеться щось поробити і в результаті зриваєшся і відхиляєшся від напрямку з якого заробляєш кеш до простої лудкі, благо таких днів в цьому місяці було лише 2 — буду виправлятись)відеалі поки ринок перепродан в нуліну я бачу для себе наступний план розвитку ворку на лютий — 1️⃣відпрацьовувати лише ЖБ темки на фючах (умовно лістинги в які можна сайзитись та виносити 10/20к$) Надіюсь скоро побачим на премі $BACKPACK i $SEA 2️⃣Більше часу приділяти мікро спредам , вони хоч і малі і лайфченджу з них не винесеш - але напрінтити $$$$ на їду легчайший варік (гайди сун)3️⃣Відкручувати ретро в 0/+ , крутити ретро на піку ринку - хуйня бо воно вийде на лоях,крутити ретро коли ринку погано = вбити час і не лізти на лудку на фючах + нафармити дешеві поінти та продати іх на нових хаях , планую робити лише те що розумію,наприклад фармити декси по парсерах NDA TOOLS в + , нові декси - 0 революційного, та і вийдуть вони скоріш за все хуйово,але якщо в вас безплатний поінт - ви тратите лише час,і вам побоку вийде хр по 0.1$ чи по 0.3$тотал за міс винесено/втрачено:
$SENT — 18750$ (+15,000$ flip / +600$ flip / +1700$ flip / +1150$ flip / +300$)$ZAMA — 7700$ (6000$/ 400$ / 435$ /900$)$FOGO — 4520$ (лістинг +400$ хайперліквід / +1000$ на анонсі / +720$ на анонсі пре тге / +400$ байбіт під сейл / +2000$ тге)$KAITO — 2170$ (+1250$ / +920$)$BREVV — +1500$ (лістинг)$BNB FLIP - +425$$ESPORT / $VOOI/ $BLUAI / $HMSTR / $SPACE / $FLUID$TANSI / $STO / $BROCCOLI — NDASKR -250$ (проспав)SENT -400$ (залудив)+було декілька бу
+опрацьовано купа інших дрібніших ідей,все не виписував пробігся лише по скрінах
Що воркаю зараз?морально заєбали фючі , ці всі парсери ібучі + 24/7 на чеку сидіти - вирішив розбавити буденність якісним відпрацюванням ретричів , загалом раніше на цих в мене і був фулл фокус але побачивши фючі рік назад я майже фулл скіпнувся дрочити спредіки1️⃣BackPackзробили снепшот медлабсам (кор нфт колекція - отримає дроп бекпеку) , до кінця фармінгу залишилось 8 днів - і це буде останнімсезоном перед тге — наступні 4 тижні після завершення 4 сезону буде активність за яку також будуть роздавати 10кк/7днів поінтів,які збрили з сібілів — зараз я маю около 100к поінтів які відторгував літом в +60к$ , по розподілу зараз фармиться в рази гірше, около 800-1200хр/1кк волюму, проте появились 0% комса пари + мм які дали більше лікви в стаканах — про не актуальні способи фрі фарму писав раніше,ну і шераз нагадаю після результатів та дропу,за бажання можна було відкручувати в профіт/0 , без лудки.план дій - плавно трейдити ласт тиждень + провити активність опісля сезону,хр на тге рахував б около 0.3$ ,тому все що нижче 2/3х для мене виглядає смарт 2️⃣Edgex/EtherealEthereal — перп з скорим тге,беру його до пари з бекпеком,просто хароший декс який імпонує більше чим інші які я тикав ,на нього найбільший пуш своїх сил EdgeX - перп на претге стадії,з своїм щитком Maru (мали б вийти після завершення березня), який бекає часть комси в ньому – в целом також непоганий,проводять активну шилл компанію по снг паблікам де адмінам підкручують рулетку в Мару😁😁😁,я б і сам не проти реклу постити,але я єбав продавати рекламу проектам за дві копійки а норм денег в них нема,кручу також але на пів шишечки - бекпек то закінчиться а хеджити з чимось Ethereal прийдеться.кручу як просто дельта нейтральними - так і застосовую тулзу з тертюха від тохи, парсери оракл спредів + скальпери мікро памп/дампів по дексах,в целом він крутить в + але я хочу зробити все швидко,швидко = дорожче3️⃣MegaETH StressTestна днях мегаетх запустили паблік мейнет для стресстестц,депаєте кровні і бьорнити через ігри , скоро тге - мб тим хто дрочився в стрестесті мережі дадуть якийсь бейз ревард, 50 акків проклацаю - https://stress.megaeth.com/4️⃣OpenSea / Abstract / OKX boostOpensea - фармлю квести + жду перпи,навмисно бабки не палюAbstract - тикаюсь і тримаю лікву,мб дадуть алоку норм в сейл.OKX BOOST - жду ончейн норм дропи та підкручую ферму@tertuhpaybot
ZAMA - TOKENSALEZama — проект з рейзом $130млн від тир1/2 фондів (оцінка 400кк/1ккк),являє собою криптографічну компанію з відкритим кодом, яка створює найсучасніші рішення для повністю гомоморфного шифрування (FHE) для блокчейну.
як я зрозумів це супер приватний кросс-чейн конфіденційний леєр який накидається поверх любої мережі і забезпечує повну приватність мережі , проект явно має місце для життя і білдився не на коленці за 2 дня,мені дуже імпонує те що вони білдять1️⃣Zama сайт>11ккк - тотал саплай>880кк - хардкапа сейлу>таймінги - 21-24 січня>рефаунд - 2лютого>100% тге>Укр кус в бані
2️⃣Coinlist>11ккк - тотал саплай>880кк - хардкапа сейлу>таймінги - 21-24 січня>рефаунд - 2лютого>100% тге>Укр кус - ✅ 3️⃣Kucoin Spotlight>11ккк - тотал саплай>880кк - хардкапа сейлу>таймінги - 21-24 січня>рефаунд - 2лютого>100% тге>Укр кус в бані
сейл пройде в форматі голандського аукціону - це коли ви ставите свою ціну за токен (0.005-5$) та кількість токенів яку хочете купити (анлім сума) , ставок інших учасників ви не бачите - розподіл відбувається за «clearing price» - який визначається ~ прайсом по якому всі бідки заповнятьсятакож будуть доп бусти (+5% до алоки) , після продаж 2% саплаю по clear price та продаж тим хто мінтив ог нфт (0.005$ - 200$)буду нести + хеджитись, та фліпатись на фючах об хеджі та опрацьовувати тге - проект нрав,виглядає сильно - лістинг попередньо 2 лютого@tertuhpaybot
$SENT - UPDATEпершопочатковий план чотко відпрацював , завдяки 1 мемберу вийшло запредіктити бінанс пре тге + двічі взяти самий хай перед падінням , що буду робити далі:1️⃣Мейн сайз угоди не фіксивпопри те що зараз малює +6500$ і попри те що я не люблю довгохолдити пози - вирішив поставити стоп в + невеликий профіт і сидіти до роздачі дропу / тге2️⃣Фліпи під BINANCE PRE TGE тут можна буде двічі прокататись на шортах , саме фліпнути а не набрати позу і сидіти довго - все по аналогії з фого: >Анонс ціни/умов — в пре тге сабка в BNB більше чим на простому ідо , відповідно і токенів під сейл виділяють більше, саме Pre-TGE пройде завтра (19числа) , по ідеі анонси мають дати сьогодні 17-18:00 , якшо ми побачимо що ціна ідо на іксах + продають норм сайз токенів — інста шорт. Новина найпершою прийде в офф парсер бінанс волету, тому заходіть сюди та включайте алерти - https://t.me/binance_wallet_announcements>2варік фліпнутись - це взяти шорт під пре-тге префом,за 4/5годин до початку — розрахунок на запоздалі хеджі від ферм , занесли бнб - захеджили n сайз токенів (алока зразу невідома) , та закрити його під закінчення сейлу - сам сейл пройде завтра в 14:00 по укр часі,сейл розберем в гілці для токенсейлів (12:00 ютс)3️⃣Фліп під лістинг/дроп>Анонс дати тге =швидкий фліп в шорт,скоріш за все зразу буде імпакт від хеджерів дропа/сейлс токенів/снг шортодрочерів на 5/10% , зайшли - забрали - вийшлиботи для треку лістингів:один - два - три>фліп під дроп - в стакан йде дуже жирний сайз від інішл саплаю,капа все ще велика і скоріш за все без альфа мувів від тіми вони не втртмають цю ціну з таким сайзом відкупу (сейл/дроп) — ситуацію з опрацюванням дропу ми розглянемо тоді коли буде відома дата тге, для пошуку твх в нас також є два варіанти:>анонс корейців - палка 10/15% >немаж анонсу - я б взяв під сам анонс клейму——————————————————-🗣️: виходить що в нас є аж 4 варіантів можливих плеїв під шорт,проте не забувайте що крипта це гра з ймовірностями - і в даному пості ми розглянули лише ймовірності грін флаг варіантів для заробітку,завжди щось може піти не по плану,і ми точно застанем час коли проекти на премі будуть недооцінені і лістинг на декс/споті підтягне прем в х2 памп за собою перестати через попередній тейк - тупо , але так ніби не завищувати ризики, юзати стопи - та бути обережним зараз мастхев,ми занадто довго лутаєм без йобки
BREVIS - $BREV , ворк лістингу📅6 січня 16:00Brevis — це ZK-інфраструктура, яка дозволяє смартконтрактам «пам’ятати» та розуміти минуле. За допомогою Brevis розробники можуть безпечно отримувати й використовувати історичні дані з будь-яких блокчейнів, виконувати складні офчейн-обчислення та підтверджувати результати за допомогою ZK-доказів.
$BREV - $7.5kk інвесту від тир1/2 фондів , представлені майже всі топ біржі + є ліквідні премаркети (бінанс / байбіт),єдине кого бракує це корейців (анонс 3ночі-11дня) , також буде ходлер дроп , загалом не найкращий претендент під шорт але шанс заробити все ще єТокеноміка $BREV:Total Supply - 1млрдInitial Supply - 250млн,з яких:•145млн - екосистема•75млн - комюніті ревард•30млн - Airdrop•15млн - Binance Hodler
по теперішній ціні ми маємо ~110кк mcap / 450кк fdvБіржі на яких буде токен:Binance Alpha Binance Spot / Futures OKXBybitBingxBitgetMexcGateAster
BSC / BASE / ETH CA:0x086F405146Ce90135750Bbec9A063a8B20A8bfFb
❓Який план по опрацюваннюВраховуючи що є чекер та сайт https://claim.brevis.network , з відомим часом роздачі в 15:00 з 30денним вікном для клейму , бінанс альфою в 15:00 та ходлером в 16:00 , можна пошукати точечні шорти під стаканку ревардів /імпаки від шортистів,також можна чахнути до ранку вичікуючи твх на анонсі корейців - хз чи будуть,але палку в +10/15% на анонсі можуть дати.більш детально свої дії та плани з твх та доборами описав в приваточці - @tertuhpaybot
📉Шорт лістингів в 2026 - думкиЛістинги/Розлоки які я відкрив для себе в минулому році стали для мене свого роду геймченджем,так як до цього весь мій ворк заключався на опрацюванні околоретро кейсів - на вихлоп з яких потрібно було чекати тижнями/місяцями, давайте розберемось в актуальності ворку в даному напрямку зараз:Очікувані ТГЕ на 2026рік:1. Base 2. Abstract 3. OpenSea 4. Backpack 5. Megaeth 6. MetaMask 7. Zama 8. Polymarket 9. Phantom 10. Billions 11. Bungee 12. Ethos 13. Mindo AI 14. Katana 15. Wallchain 16. Rainbow 17. Brevis 18. Citrea 19. Soneium 20. HeyElsaAI 21. Bantr 22. Kindred 23. Edgen 23. idOS 24. Xeet. 25. Yeet 26. Euphoria 27. Aligned 28. Openmind 29. GTE 30. Pi Squared 31. Arcium 32. Vlayer 33. Aztec 34. Miden 35. Paradex 36. Wallchain 37. Pharos 38. Fluent
Якщо ринок в цьому році буде благоприятливим проекти не будуть переносити ТГЕ і список не зменшиться а навпаки виросте в декілька раз — основні тейки для жирних шортів зараз це переоцінка яку не схаває ринок , великий розмір дропу - який не відкупиться без діпки , фастраг проекту з стаканкою токенів від тіми (роздача на свої коші / анлок % саплаю на руках) — якось таккожна мета використання неефективностей на ринку - або помирає або видозмінюється , це ж саме рано чи пізно затроне і вихід нових проектів/анлок дропів - найпопулярніший тейк на сьогодні «переоцінка» - циклічно зміниться на перепроданість/недооцінку , а дропи на сотні лямів $ які здавалось «анріл відкупити» легко вижирає ММ - та і чисто так на подумати, дамп імпакт від шортистів останнім часом в рази більший чим сам імпакт безпосередньо від стаканкиі на мою думку час для перегляду своєї стратегії , сайзів, рр та методу опрацювання вже настав, чи можна буде заробити - безперечно так,проте це вийде лише тим хто буде включати критичне мислення і не буде розглядати лише 1 шортовий спосіб опрацювання та розвитку події. Всім профітного року!@tertuhpaybot
Фліп справедливої ціни на MEXCдобрий день,фліпи справедливої це хайризик дрочь яка може принести тисячі долларів з першопочаткової маржі в пару баксів - майже в кожного інфла є історія як він розкачав 5/10$ в пару тисяч $$$ за один вечір , і тут взагалі немає нічого складного - але я постараюсь максимально розжувати все для новачків.❓Що таке справедлива ціна?Цейспосіб фліпів стосується лише фючерсів на біржі,в даному випадку на біржі MEXC - відкривши любий токен на фюч ринку ми побачимо дві ціни - перша жирним білим шрифтом це остання ціна, під нею більш тонким та меншим шрифтом тусклішого кольору - це справедлива ціна.Остання ціна (жирна) - застосовується для відкриття та закриття угод Справедлива ціна (дрібніша) - застосовується для ліквідацій ваших позицій,по ній анріл відкрити чи закрити позу.І здебільшого ця ціна рівняється до споту. ❓В чому заключається спосіб заробітку?все просто - після того як помітили спред в парсері та проаналізували ситуацію , викручуємо ізольовану маржу та максимальне плече та відкриваємо позу в сторну справедливої ціни і фікчимось на зрівнянні останньої та справедливої Ваш профіт - це ситуації де є розрив останньої ціни і справедливої , пояснюю - якщо токен по останній ціні коштує 10$ , а по справедливій 11$ - в вас утворюється спред між цінами в 10% ,вас ліквідовує лише по справедливі ціні яка на 10% вища і при лонгу з 100х ваша ліквідація мала б бути на рівні 9.9$ , проте справедлива ціна то 11$ і вас ліквідне лише при зниженні справедливої нижче 9.9$ , навіть якщо при справедливій 11$ - остання ціна буде 9.5$, вашу позу не ліквідне проте візуально намалює вам мінус більший чим маржа в вашій позіа поки є спред по справедливій то ви маєте просто чудовий р/р щоб відфліпати пампдампи з сходженням/розходжнням спреду між справедливою та останньою ціною - так як в кінцевому результаті вони будуть коштувати 1:1>побачити колл>ізоль маржа>макс плече>поза в бік справедливої ❓Які є підводні камні?1️⃣
Не завжди остання ціна тягнеться в бік справедливої - вам потрібна власна надивленість щоб розуміти як коїти в тій чи іншій ситуації.
2️⃣
Ловкость рук - якщо ви слоупок то вам буде тяжко,так як ваша ціль це відпрацювати багато пампдампів за короткий час,через відсутність надроченості ви можете пересиджувати і ліквідуватись в мінус. 3️⃣Лонг/Шорт спреди - здебільшого вінрейт по відпрацюванню шорт спредів вищий чим на лонгах,проте і їх не потрібно скіпати з поля зору,просто майте це на увазі.4️⃣Це не маніпрінт з 100% вінрейтом - а використання неефективності з високим шансом ризику,того будувати весь свій ворк навколо фліпів справедливої я б не став — чим дальше підем тим більш хитріші будуть ММ які будуть фулл збривати такі пози.
❓Де взяти парсери?
Логгер - норм , https://t.me/FairPriceSpreadsАлексоі - норм , https://t.me/mexc_fair_price_x100_olexoi
Lighter - мій план дійсупер стисло,без води
Lighter - перп декс,зарейзили 68кк по оцінці 1.5лярди,зараз премаркети оцінють проект в 3.3лярди , саплай 1 лярд, на дроп піде ~25% (Офф анонсу не було) + можливий сейл (з кожним днем ймовірність все менша і менша)проект хайкап,будуть байбеки, генерить ревенью лише через сезон фармінгу тк як між отс (60-100$) та фармом хр були ікси,тотал пул хр під дроп ~11кк,які фармили по 250к/тиждень набиваючи волюми — зараз планується фінальна вибривка та перерозподіл поінтів (раніше писалось що бритви не буде,скоріше за все інфа буде завтра вечером)якщо порівнювати з конкурентами то зблизька явно не рівень Hyperliquid з яким його всі порівнюють,проте і суть та ца в лайтера трохи інша + для мене не до кінця чиста історія з:🚩OTC памп поінтів🚩Набір поз на поліку🚩Накрутка ботів🚩сео з СНГ приписати можна,але це роляє тут найменшезараз проектпредставлений на 3х премаркетах (бінанс / мекс / хайпер )+ проводиться мекс лаунчпул з датою завершення 29 грудня що і може вказувати на ТГЕ + якщо оцінювати премаркети - сенс шортити є лише через бінанс,хайпер занадто небезпечно,буквально кожен з премів брили памп дампамиЩо буду робити:1️⃣Шорт під новини >анонс сейлу>анонс чекеру >анонс клеймув ідеалі фліпнутись об всі новини - в випадку з монадом відіграли в тертюху дуже плотно,тут думаю буде не гірше - підключаєте твітер в трекер бот + сабаєтесь на швидкі новостніки.2️⃣Опрацювання дропупланую/почав набиратись префом лімітками по 5-10%,поки не маю інфи по біржах / клейму - не хочу котлетити та портити стату під кінець року,в ідеалі фліпнутись під роздачу дропу,якшо будуть роздачі від бірж,додаткові промо кампанії - це нам на руку так як таке відкупити буде важче.не хочу розглядати лише негативний сценарій - тому наперед не загадую,а інфи шоб прийняти рішення на котлечення прямо зараз замало,моя ціль це зберегти і накопичити а не воркати в +10к -10к3️⃣Опрвцювання арбітражуЗакинув на лайтер котлету - мейн дроп буде через їхнюплатформу де енівей буде спот,там і селлпрешер буде найбільший - планую відкуп + хедж з іншими біржами.ближче до виходу новин апдейтну свої наміри та думки
😎Base - фарм дропу гайд
BASE - л2 наефірі з власною біржою Coinbase,яка працює в США та націлена на цей ринок,також крім біржі активно розвивається екосистема та скуповується величезна кількість проектів які підминаються під себе — дерібі / зора / ехо&сонар (ласт час) розмови за токен вже йдуть давно , скоріше за все побачимо його в 2026 - думаю що енівей буде сейл + сам ретродроп як за ончейн активність (транзи л2 / ліква ітд) + за їхній сошлфай продукт (апка бейз ітд) , вони самі позиціонують себе як «All In One»чому я акцентую увагу на 🇺🇸сша🦅 ринку і вважаю це плюсом - все просто, купіть приватку через нашого бота @tertuhpaybot (попався гойчік - на засадку бігом) і так як крутити транзи і страдати ретродроччю в останній рік не хайп - можна поєднати приємне з корисним і відфармити дроп через BaseApp (програмка на телефон)🦅Як отримати дроп $BASE ?1️⃣Реєструємо BaseApp через посилання - https://base.app/invite/friends/CV88R8H22️⃣Вводимо реф код (якшо попросять,якшо нє то нє: CV88R8H23️⃣Створюємо свій профіль4️⃣Закидаєте долляри , 5/10$ цілком вистачить.5️⃣Конектите свої інші соц мережі до бейзАппу.6️⃣Дальше все просто - свапаєте $$$ , шітпостите своїми постами,купляєтеакції чужих постів (ви можете купити акцію поста - він захайпиться, капа поста виросте і ви продасте акції в профіт,в мене є пару акічів де вийшло розфліпатись на цьому,проте як + може бути і -),чатитесь з альтухами в приватному чаті і все.7️⃣Залишаєте фідбек по формі «Give Feedback» , + там же пишете про баги які знайдете.8️⃣Не обовʼязково але бажано приймати участь в промо кампаніях та івентах,так як з них ви можете заробити $$$ прямо зараз ,а може і не зможете)9️⃣Шилите рефочку - 1/2 роздачі за поінти,і ви будете в шоці скільки інфлів в нашому болоті стане BASE MAXIS🦅Як заробити $$$ ще до дропу?1️⃣Регаєте аккаунт - https://base.app/invite/friends/CV88R8H22️⃣повторюєте пункт 2+3+4+53️⃣проходите вериф:>конект акку коінбейз >конект твітеру 100 сабів>конект інсти 100 сабів>конект тікток 500 сабів4️⃣Депаєте ~5$ і робите волюм більше чим на 1$ (можете мій постік купити)5️⃣Підтверджуєте участь в промці до 21 числа на 2млн$ (є час до ранку),скоріше за все реварди роздадуть лінійно відносно поінтів,але побачим + гадаю в подальшому буде куча інших кампаній з ревардами.🗣️: моя думка що смарт крутити і законектити хоча б 1 аккаунт,мультити це ізі але поки активу там особо немає + якщо вас лякає спенд в вигляді кусу на коінбейз = мб саме час регнути акки під сейл,скоріше за все завтра і анонс по сейлу,тому я однозначно буду приймати участь в активності через бейзап + фармити промки, я не лютий ретродрочер,не засаджуюсь нікуди - тому сайзів великих не буде,все роблю на ту кількість яку в кайф клацати,всіх обняв.
+добавлю думку по шортахяк на мене зараз ринок не найліпший в плані ризику , безумовно все укатується і падає в нуліну і на цьому можна заробляти ідентично як з лонгів в розгар параболічного ростуMega - 0.19$ (хай 0.5$)Monad - 0.017 (сейл 0.25)про тир2 залупу я взагалі мовчу,там проекти укатуються в 0 в день тге (альманак та інші) , та що говорити за свіжі проекти які виходить з переоцінкою,якщо весь ринок скотився дуже низько - хайп 23 / сол 119 - далі ше гірше 1️⃣проекти які будуть виходити зараз - вже не будуть мати таку велику переоцінку,а якщо і будуть то ринок як ви бачите спустить значення до прогнозованих на раз два,це треба враховуваии при подальших заносах в сейли - які от от будуть на кб, якщо по лайтеру ладуть єбануте фдв для заносу а премаркет буде оцінений не сильно вище,скоріше за все нести не буде сенсу,так як стакан не витримає давки дропу+сейлу(згадайте мон,який хоча б відкупили)❗️А якщо ми виходимо низько - то місця для маневру укатки уже менше,в ідеалі шортити переоцінений кал,а не смердячого напівдохлого глиста з лоу капою2️⃣Наступна непогода полягає в наборі поз префом,що давало норм вихлоп останні місяці , проте якщо розглянути ситуацію станом на зараз то - ми падали дуже довго і дуже низько,фактично без нормальних відскоків, всі активи максимально перепродані - відповідно коли ринок виєбе всіх лонгістів і назбирає велику кількість шортів - ми підемо знімати їхні стопи та ліквідації,що може дати ахуєть яку велику зелену інста-палку , звідси тейк про те що набираючи позу префом - є шанс попасти на відскок,і скоріше за все легкий маніпулятивний кал який до цього щей шортять,можуть затягнути дуже і дуже високо на тих самих ліквідаціях шортистівя не говорю про те що шорти вмерли і на цьому тепер не вийде заробити - навпаки,тут все ок,проте треба переглянути / змінити свій підхід по опрацюванню + ризик $ який ви на це виділяєте, до того як ринок накаже вас жирним убитком