Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Degenlord
Додано 06 січ 2025

Degenlord

@degenlord_eth
Кількість підписників: 14 112
Фото: 2,180
Відео: 98
Посилання: 967
Опис:
ресурси: https://t.me/degenlord_tg власник/співпраця: @drainstyler
Джерело

Degenlord | BackPack TGE - 23 березня‼️Нема КУС - нема дропу‼️📅дедлайн - 15число 2...

Логотип телеграм спільноти - Degenlord Degenlord @degenlord_eth
4 680 Охват/переглядів 2026-03-12 17:52 Повідомлення №3517
BackPack TGE - 23 березня‼️Нема КУС - нема дропу‼️📅дедлайн - 15число 23:5911 березня закінчився 6 тиждень епілогу в якому роздали поінти сібілів — тотал було 4 сезони по 10 тижнів фармінгу + епілог з 6 тижнями фарму , важливо - потрібно пройти перевериф щоб вам дали клейм дропу - якщо не встигнете до дедлайну - клейм не можливий , що буде з токенами які не роздадуть через втрату кус - 0 інфи , по збриву виходить близько 60кк поінтів (~15% саплаю) - чи вас збрили буде відомо 23 березня на тгеоцінка 1 хр - на пацифіці фдв близько 370кк , що ≈0.2$ за 1хр , просто груба математика яка не врахувує велику кількість не елігбл поінтів , які будуть виведені з ринку - ? , на поліку оцінка близько 300-500кк - що по таких ж розрахунках дає 0.2-0.3$ за 1хртакож треба врахувати що буде пропозиція застейкати дроп - проте формулювання ревардів також змінилось, все почалось з «20% of Backpack equity given to users who stake for a year” - (безпосередній розподіл еквіті бекпеку для стейкерів) до - «Users get priority allocation when Backpack IPOs - earned through stake, time and usage» (просто приорітетка для того щоб заносити в іпо проктів які будуть лаунчитись через бекпек)я маю близько 90-130к поінтів , є відчуття що можуть збрити нізашо - проте якщо ні, буду довольний дропом, так як мейн поінти нафармив літом в +$50-60к