Джерело
Degenlord | Як опрацьовувати анонси в Х?(шортові фюч фліпи анонсів)пост впершу для...
4 490 Охват/переглядів
2026-02-04 17:09
Повідомлення №3416
Як опрацьовувати анонси в Х?(шортові фюч фліпи анонсів)пост впершу для новачків , які лише тикаються і вчаться — сьогодні ми розберемо найлегший метод фліпів для новачка,все що вам треба це біржа , 20 bucks , парсер + бути на чеку щоб помічати алерти
1️⃣З чого формується профіт?Послідовність: проект анонсує новину, будь то токеноміка (відомий % на дроп від інішл саплаю), дата дропу/тге (хеджі від тих хто має реварди під тге) , чекер (ті хто претендує на реварди шортить і фіксує для себе ціну + тупориле снг заробляє гроші шортами (це ми) ), початок клейму (органічний дамп від селлпрешр дропу + пуш шорт позами) — в душках пояснив причину можливого дампу відповідно до аносну,тобто здебільшого анонси тих речей які я написав = шорт🐣: побачили анонс + провели доп ресерч + фліпнулись в шорт = зафіксили профіт і кайфуєте2️⃣Як налаштувати парсер?1- купити приватку (ніколи в житті не можна цього робити,ви ж не лохи шоб на вас заробляли)2- юзати фрішні парсери (уже краще,можете ділитись ними в коментах)3- налаштувати свій (єбать ви розумні - це найкращий варік після купівлі приватки)>бот зайшли (@sniperxyzbot)>канал створили>бота в канал добавили>фільтри накинули>отримуєте алерти(Ласт парсер імба,працює дуже швидко + норм спектр налаштувань)4️⃣Коли заходити в угоду?уявіть шо ви почулизвук похож на звук шахеда поки засинаєте (да це може бути і дурний піздюк на скутері) - і зразу впали на очко, це ваша психологічна травма на яку ви трігеритесь , ідентично ви маєте реагувати на любий кол з парсеру - а особливо якщо там є ключові слова (клейм / аірдроп / токеномік / release) — лише коли ви будете пікати кожен твіт в перші секунди,фастом ресерчити очима то зможете заробити,здебільшого якщо це рандомний анонс є 1-2хв щоб залитись ($SENT) , а якщо це анонс якого всі чекають (день тге : анонс чекеру) то час скорочується до декількох секунд (3-15)і все - тут немає ніякого чаклунства,головне швидко все зрозуміти з твіта (можете проєбатись з перекладом / або на токеноміку покладете болт і не будете ресерчити),+позу раджу брати лімітками,інакше ви будете набиратись по самому лою соплі (маркетом майже завжди маже)