Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Degenlord
Додано 06 січ 2025

Degenlord

@degenlord_eth
Кількість підписників: 14 112
Фото: 2,180
Відео: 98
Посилання: 967
Опис:
ресурси: https://t.me/degenlord_tg власник/співпраця: @drainstyler
Джерело

Degenlord | $MON Public SaleКоінбейз запускає свою платформу для сейлів, і першим ...

Логотип телеграм спільноти - Degenlord Degenlord @degenlord_eth
4 680 Охват/переглядів 2025-11-10 14:58 Повідомлення №2845
$MON Public SaleКоінбейз запускає свою платформу для сейлів, і першим сейлом на даній платформі буде Monad!Details?1/ Платформа: Coinbase Token Sales;2/ Ціна: $0.025;3/ Збирають: $187,5M;4/ Виділено: 7.5% (від Total Supply);5/ FDV: $2.5B.6/ Min/Max bid: $100 - $100K.Механіка сейлу?Два варіанти:1/ Недостатній subscribe. Якщо токени з сейлу залишаться, то їх направлять в екосистему.2/ Oversubscribe. В даному випадку заповнення заявок буде відбуватися від менших до більших за аналогією з Coinlist (filling up from the bottom)Filling up from the bottom = формат, в якому виграє той, в кого більше акаунтів. (якщо коротко)Обсяг токенів?Загальний початковий supply: 100 000 000 000 MONНа публічний сейл виділено: 7 500 000 000 MON (7.5%)Timeline?З 17 листопада 2025 - 16:00 за Києвом, по 23 листопада 2025 - 04:00 за Києвом (24 листопада вже TGE)*Полюбому треба нести, пре-маркет вже торгується в х2. Як буде трішки більше деталей, і дадуть лінка на саму платформу = треба буде жостко траXXXати. Готуйте вже дропів під вериф, скоріш за все буде суто EU, так як це Coinbase. На дроп виділили 3.3%, в той час коли на сейл 7.5% 😁Стаття: посиланняПре-маркет: посилання