Джерело
Degenlord | ️Серпень - що буду робити?Вважаю що останній місяць літа буде передишк...
4 260 Охват/переглядів
2025-08-01 13:21
Повідомлення №2024
☀️Серпень - що буду робити?Вважаю що останній місяць літа буде передишкою без ніяких виносів вгору,тому включаю більш сейвовий режим ворку — основні рівні за якими буду слідкувати це 115/112к по BTC та 3.5к/3.2к по ETH1️⃣Відкрутка BackPackВелика кількість промок та івентів з дропами за ранги - робить сенс для відкруту навіть не задля дропу,а для профіту тут і зараз,на даний момент я не можу викласти свою статистику в паблік канал,але після виходу токена обовʼязково зроблю пост з хронологією мувів та виносів промок.
2️⃣Відпрацювання лістингівВ липні через апсайд ринку не було що й толком шортити - проте зараз коли ринок в флеті / корекції , очікую більше можливостей для шортів проектів та анлоків токенів 3️⃣Відкрутка Pharosзапустили новий сезон фармінгу - посаджу воркерів на відпрацювання майже безкоштовної активності,пост з гайдом очікуйте згодом
4️⃣Відкрутка Hyper-EVMвже 2 місяці дрочусь в екосистемі хайперліквід чейну проте ніяк не доходять руки зробити все якісно і на норм сайз — гайд з протоколами які юзаю також викладу цього місяця
📷Inst | 🔵Tg |📘Chat