Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - DEADLOCK UA
Додано 06 січ 2025

DEADLOCK UA

@deadlockuainfo
Кількість підписників: 1 663
Фото: 2,320
Відео: 716
Посилання: 2,340
Опис:
Чат - @DeadlockUA_Chat Діскорд - https://discord.gg/deadlock-ua-community-1259063488660246549 Окремі питання: @deadlockuafeed made by bizzi, klim, mikolaich07, e Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, БІЛЬШЕ 21 РОКУ
Джерело

DEADLOCK UA | Shroud йде в Deadlock з головоюЙого мета награти тисячі годин, як коли...

Логотип телеграм спільноти - DEADLOCK UA DEADLOCK UA @deadlockuainfo
795 Охват/переглядів 2026-02-13 19:55 Повідомлення №3194
🎮 Shroud йде в Deadlock з головоюЙого мета награти тисячі годин, як колись у Heroes of Newerth та першу Доту:Моя мета грати в нього стільки ж, скільки я раніше грав у Dota 1 та Heroes of Newerth. У Dota 2 я грав не так багато, ну, зовсім трохи. Здається, у мене там десь 500 годин, але саме в Dota 1 і Heroes of Newerth я провів дуже багато часу.Пам'ятаю, як ми постійно грали кастомки в Dota Allstars, це було дуже круто. Там був якийсь плагін і ціла система матчмейкінгу, щось типу Faceit або системи з рейтингом Elo. У Dota Allstars вже було щось подібне, і все це — всередині кастомних ігор Warcraft 3. Це було реально круто, що тоді існували такі штуки.Загалом, я хочу награти в Deadlock стільки ж, скільки я грав у ті ігри, бо саме вони стали для мене справжнім входом у змагальний геймінг. Counter-Strike теж був, але в нього я грав скоріше казуально. А от коли я перейшов у Dota, а потім у Heroes of Newerth — саме тоді в мене з'явилося прагнення грати на змагальному (конкурентному) рівні.Ну а потім, вже згодом, знову повернувся Counter-Strike. 😀 DEADLOCK UA