Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - DEADLOCK UA
Додано 06 січ 2025

DEADLOCK UA

@deadlockuainfo
Кількість підписників: 1 663
Фото: 2,330
Відео: 717
Посилання: 2,350
Опис:
Чат - @DeadlockUA_Chat Діскорд - https://discord.gg/deadlock-ua-community-1259063488660246549 Окремі питання: @deadlockuafeed made by bizzi, klim, mikolaich07, e Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, БІЛЬШЕ 21 РОКУ
Джерело

DEADLOCK UA | Расизм в Дедлоці?Для контексту:Гравець 🇰🇿 ABL — це високорейтинговий г...

Логотип телеграм спільноти - DEADLOCK UA DEADLOCK UA @deadlockuainfo
577 Охват/переглядів 2025-12-04 15:22 Повідомлення №2698
🚫 Расизм в Дедлоці?Для контексту:Гравець 🇰🇿 ABL — це високорейтинговий гравець у грі, який бере участь у ком’юніті-турнірі Deadlock NightShift. Стрімер Metro (і багато інших) спіймали його на тому, що він поводився расистськи та постійно використовував образливі вислови. Після того, як його викрили, його все одно запросили й допустили до участі у турнірі Night Shift, і він продовжує грати без жодних наслідків, навіть попри те, що глядачі в чаті постійно вимагали забанити ABL за расизм. Персонал Night Shift повністю це ігнорував.Що сталося:На Night Shift #17 кастер Puckett звернувся до чату через те, що вони освистували ABL та його команду, навіть попри їхню перемогу (через расистські вислови ABL), і зробив коментарі, які применшували расизм, кажучи, що ABL просто має перестати використовувати погані слова, і щоб люди перестали робити тему расизму політичною. Після перерви Puckett повернувся й сказав, що расизм — це погано, додавши, що така ситуація «добра для залучення», жартуючи про те, щоб використати її для отримання вигоди.Night Shift досі відмовляється банити ABL за образливу поведінку або змусити його вибачитись, навіть попри тиск з боку фанів і чату. Я роблю цей пост, щоб вказати на їхню непрофесійність у цій темі. Расизм — це погано, ми всі це знаємо, але сидіти й ігнорувати його тільки тому, що це «не по темі гри Deadlock», — це нерозумно. Будь-який випадок расизму має бути названий своїм іменем, щоб ми могли його зупинити й рухатися далі. Коли кастер каже, що ABL просто сказав «погані слова», це також применшує вплив, який расизм реально має, а жарти про те, що це можна використати для фінансової вигоди, теж показують, що кастер(и) насправді думають про цю тему.Night Shift, просто забаньте ABL. Це всього лише один гравець, і є багато інших високорейтингових гравців з Європи, які можуть його замінити. Можливо, тоді він зробить висновки зі своїх слів.І ще одне: я знаю, що деякі геймери особливо не переймаються расизмом і скажуть, що гра в альфі й що це «не так глибоко/не така велика проблема», але це реальні проблеми зі світу, які просочуються в гру, яка повинна бути… ну, веселою. Найкраще — вирішувати ці питання, щоб вони не повторювалися, і рухатися далі, не ображаючи нікого. 🔗 Оригінальний пост😀 DEADLOCK UA