Статистика telegram каналу - @deadlawyers

Логотип телеграм спільноти - Спілка мертвих юристів 2024-07-14

Спілка мертвих юристів

Кількість підписників:
11403
Фото:
163 
Відео:
13 
Посилання:
1850 
Категорія:
Право
Опис:
Творче обʼєднанння квадратних, прямолінійних і дуже обмежених людей (с) Ханна Аренд

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2024-07-14

Стіна канала Спілка мертвих юристів - @deadlawyers

Нам написав Андрій. Каже, що його розізлило учорашнє відео настільки, що він розчохлив своє перо --
Доброчесність 
Уявіть, ви заходите до приміщення. Воно наповнене ароматами і запахами. Ви вслухаєтесь носом, як це роблять парфумери. Одні аромати приємні і прості, вони вас не дратують, але й не захоплюють. Можливо, ви їх двічі не слухатимете. Інші вишукані і складні - їхні ноти розкриваються поступово і змінюються. Щоб зрозуміти, ви повертаєтесь до них знову і знову.
А є такі, які крутять у носі з порогу. У них можуть бути якісні та коштовні компоненти, однак за тією ложкою “дьогтю” ви уже не вловлюєте нот пачулі. Ви безпомилково знаєте, що це - лайно. 
З доброчесністю є, як і з запахами: люди, як і парфуми, різні і звучать по-різному. Однак є аромат, а є амбре. 
Дискусія з питань критеріїв доброчесності, стандарту доведення чи презумпцій така ж безглузда як і спроби відповісти на ці питання. Доброчесність або є, або її нема. Для перевірки на доброчесність потрібні носи, які вчасно очищують свої рецептори вдиханням аромату від зерен кави, щоб безпомилково відрізнити пачулі від якогось амбре.
✍️ Андрій Стельмащук
Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб

2400
24-11-16 15:47

"Який стандарт доказування найбільш релевантний під час оцінювання доброчесності судді і чому?" -- запитує тіп із рукою у роті.
Відповідає суддя ВАКС, кандидат у члени ВККС Віталій Крикливий (записано не дослівно):
"Ну цей той опʼять таки того що коли ну ви розумієте просто коли вже у площину доказування то потрібно надавати перевагу переконливості доказів і чому коли у матеріалах справи є докази що особа веде ну коли є проблеми зі способом його життя то особа має пояснити звідкіля ці статки у нього і у членів його родини".
Дякуємо, шановний колего, що блискуче викрутились із непростого питання, та ще й уникли вживання таких правових категорій як "чорти", "ділки", "перевертні у мантіях" і "випиздити"!
Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб

2900
24-11-15 17:17

На Телебаченні Торонто минулого тижня вийшов сюжет, який, схоже, варто обговорити --
Юристи наживаються на військовослужбовцях: темний бік юридичної допомоги військовим
У сюжеті мова йде:
1) Про Романа Борисовича -- юриста із ТікТоку, який взяв із військового 200 доларів за отримання від ВЧ довідки про обставини поранення, а потім, як каже військовий: "він місяць водив мене за ніс, тоді взагалі перестав виходити на звʼязок".
2) Дружина військового звернулася у Центр правової допомоги у Львові. Вона хотіла "оскаржити наклеп на її чоловіка". Дівчина каже, що послуга коштувала 22 тисячі гривень, гроші потрібно було сплатити наперед. Чек за отримані кошти фірма не видала.
Якийсь час вона не отримувала інформації про хід справи. Тоді прочитала негативні відгуки про фірму у соціальних мережах і попросила повернути кошти. Вона кілька разів приходила в офіс, викликала поліцію і намагалася привернути до цієї ситуації увагу місцевих медіа. Після публікації репортажу у Zaxid.nеt, фірма гроші повернула.
З цими двома ситуаціями мені все більш-менш зрозуміло: як мінімум, це поганий сервіс, як максимум -- якісь їблани. Розбиратися влом, бо є цікавіше.
3) Інша жінка звернулася до згаданого Центру правової допомоги. Її брат-військовослужбовець пропав безвісти, а син її брата, теж військовослужбовець, у такому разі мав право на звільнення. Фірма назвала жінці гонорар у 25К гривень, на що вона каже "25 тисяч гривень за оформлення двох рапортів це ви мене вибачте".
Журналісти проконсультувалися з іншими юристами щодо того, наскільки складно підготувати рапорт, і встановили, що це нескладно. До того ж зразки рапортів можна знайти в інтернеті безкоштовно (на сайті Юридичної сотні або ГО Принцип Масі Найєма, наприклад).
Тому ТТ вважає, що послуга ця не тягне на 25 тисяч гривень.
4) Жінка звернулася до адвоката по допомогу із оформленням одноразової виплати у звʼязку із загибеллю чоловіка-військовослужбовця. Адвокат зажадав за роботу 10% від отриманої суми (тобто отримав би у разі успішного завершення проєкту 1,5 мільйона гривень).
5) Ветеран звернувся до фірми Фещенко і партнери по консультацію щодо соціальної виплати. Юрист фірми зустрівся з клієнтом і безкоштовно проконсультував. Потім юрист озвучив поетапний план роботи й гонорар за кожен з етапів: "десь 5 тисяч за перший етап, 15 тисяч за другий ... і на четвертому етапі він просив 5% від отриманої суми виплати" -- розповів у ролику ветеран.
Юрист прокоментував ситуацію так: "цінову політику формує фірма, а не я особисто. Розмір гонорару залежить від складності справи".
На думку журналістів ТТ ця справа не була складною, отже отримати за неї близько 1 тисячі доларів фікс гонорару плюс ще 80К гривень гонорару успіху (5% від суми) це забагато.
"Ми розуміємо, що адвокати не обмежені нічим у встановленні розміру гонорару. Але здирати великі гроші з ветеранів, користуючись обставинами війни, це моральне банкрутство" -- робить висновок ТТ.
Ось сам сюжет, якщо ще не дивилися -- https://www.youtube.com/watch?v=kmPctroTidM
Особисто для мене Телеграм/ТікТок-юристи є осучасненим видом стріт-лойерів. Тож я б не вимагав від Вальки, що продає МакКофе, такого ж смаку й сервісу, як у кавʼярні на Рейтарській.
З іншого боку, хоча ТТ і зробило дисклеймер про те, що юрист вільний у визначенні гонорару, змішування в одному сюжеті історій фігового сервісу з історіями про високий гонорар створює враження про те, що юристи тільки те і роблять, що беруть величезні гроші за консультації, які можна легко нагуглити в інтернеті. А коли клієнт незадоволений послугами, то юрист просто зникає.
І, нарешті, третій бік.
Ми тут усі із понтових фірм і більшості з нас згадані суми гонорарів здаватимуться мікроскопічними. Проте військовослужбовці й ветерани це дійсно непроста категорія клієнтів, бо потрібно витримати баланс між повагою і реальністю гонорару.
Тож як ви дивитеся на таке от опитування 👇
@gadiuk
Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб

3200
24-11-14 18:04

Раптом хто не у курсі, то у нашій душній спільноті не лише 400 слоїв мета-пост-іронії та ситуативочки, а є й реальні юридичні вакансії.
Тож якщо когось не цінують на роботі, то у нашому окремо виплеканому каналі під назвою "Служба розшуку" юристів можна помститися і знайти чьоткому маминому пиріжечку і маминій квіточці нормальну роботу -- @DLS_career
Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб

3400
24-11-13 16:23
О.А. Макаров
Лише вчора ВКП проводило вже традиційний День Василя Кисіля — день вшанування памʼяті цього видатного правника. А сьогодні стало відомо, що слідом за своїм Вчителем пішов з життя Олег Макаров — співзасновник, багаторічний партнер, керуючий партнер ВКП, депутат Київської та Верховної рад.
Василь Іванович любив казати, що наприкінці 80-тих Олег зі своїми однокурсниками втягнули його, викладача-теоретика, "в авантюру", яку ми вже знаємо як ВКП. З Олегом Анатолійовичем на чолі фірма пройшла через 2000-ні і аж до 2015, змінившись за цей час до невпізнаваності внаслідок постійного росту. Талановитий менеджер, він, втім рідко міг відмовитись від спокуси участі в судовому процесі — настільки жив своїми стратегіями, документами і промовами. Зрештою змінив трибуну адвоката на депутатську, де все так же скрупульозно підходив до кожного папірця. 
Близькі також знали Олега Макарова як затятого фаната футболу і київського "Динамо", а його офісний тоталізатор не поступався деяким букмекерам. Пристрасний мандрівник з маршрутами від Токіо до Більбао і Рейкʼявіку. Неймовірно делікатний, інтелігентний та ерудований співрозмовник, однаково уважний і до стажера, і до партнера.
Він пішов занадто рано у часи, коли країні так бракує компетентних правників з Принципами. Вічна і світла пам’ять Вам, Олеже Анатолійовичу.
Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб
6200
24-10-29 15:40
🍾 Наше анонімне джерело в ООН повідомляє, що щойно Україна передала ООН ратифікаційну грамоту по Римському статуту.
Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб
7000
24-10-25 15:05

Отже, Кіноклуб
Цієї суботи о 15-30 у KINO42 на Подолі.
На вас чекає неперевершене кіно, нестримний нетворкінг та інтелектуальне обговорення за посередньої модерації верховного кіноманького судді Івана Міщенка.
З нами кіно дивитиметься суддя, який нещодавно у своїй окремій думці (не в анонімному ТГ каналі) згадав про кіно. І не просто якийсь суддя, а конституційний, до речі -- Олег Первомайський.
Аби потрапити на цю пересічну та, будьмо відвертими, необовʼязкову, подію, потрібно бути патроном Мертвих не менше, ніж на 10 доларів. Вчинити емоційний акт марнотратства можна тут. Ставши патроном, ви оотрримаєте не лише можливість ходити на кіноклуби, а і долучитеся до перетворення нашого хижого і медіа на щось таке ж невмируще, як Юридична практика, Право України або, не побоїмося цього слова, Правовий тиждень!
Ветерани: вас на цей здибан ми будемо раді бачити завжди безкоштовно.
Для тих із вас, хто забув перший абзац: цієї суботи о 15-30 у KINO42 на Подолі.
Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб

6500
24-10-24 14:47

Нам вдалося роздобути чорновик першого наказу нового Генерального прокурора, над яким, як подейкують наші джерела, людина пропрацювала усю ніч.
Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб

Зображення до поточного посту у каналі "Спілка мертвих юристів" - @deadlawyers
5600
24-10-23 13:51
⚡️(Блискавка)
Сьогодні у відставку подав Генеральний прокурор Андрій Костін. Для когось це стало несподіванкою, а для когось відкрило двері соціального ліфта, змусило кинути торби з АТБ та застрибнути у нього. А кореспонденту Мертвих юристів пощастило раніше за канал ПодМантией отримати ексклюзивну можливість поспілкуватися із цим єдиним достойним кандидатом. Наш співрозмовник замість підступних підкилимних переговорів вчинив як справжній лицар права – він надіслав на юридичну адресу офісу Президента письмове звернення про призначення його Генеральним прокурором. І Президент не мав жодних правових підстав не задовольнити це належним чином оформлене клопотання. 
Новий Генеральний прокурор просив залишитися анонімним, допоки не буде офіційного оприлюднення указу Президента, і ми із вдячністю виконуємо його прохання – 
Ексклюзивне інтервʼю із новим Генеральним прокурором України 
Отже, Ростиславе, вітаємо вас із призначенням і дякуємо за те, що знайшли час поміж написанням постів у ваш телеграм-канал, аби відповісти на наші питання. Ви вже обрали, у яку країну хочете поїхати послом, після відставки з поста Генерального прокурора? Ми із партнером думаємо, про Еритрею. Це симпатична молода держава, у якій право знаходиться на тому ж рівні розвитку, що і моє уявлення про нього.
Які ваші головні цілі на посаді Генерального прокурора, крім посадити Шабуніна? Посадити Шабуніна це стратегічна мета. Моїми тактичними задачами я вбачаю подолання корупції у МСЕК та протистояння впливовому вінницькому клану Власюків.
Що ви плануєте зробити з прокурорами, які мають недоброчесну інвалідність? Немає недоброчесної інвалідності. Всім відомо, що навʼязування слова “доброчесність” в Україні це зовнішнє управління. Якщо особа отримала інвалідність, і ця особа не активіст, значить вона має цю інвалідність право. Все.
А ви маєте інвалідність? Так, але погашену.
До сьогоднішнього призначення ви зробили приголомшливу карʼєру як практикуючий адвокат. Розкажіть нашим читачам, чи ви можете похвалитися якимись іще професійними здобутками, крім ведення телеграм-каналу “Ростислав Кравець”? Так, звичайно. Я веду ще кілька анонімних каналів і керую пабліком у Truth Social.
Продовжіть речення: “Завтра середа, а ісков…”. Я не продовжую брудні інсинуації Шабуніна.
Чи за вашою інформацією хтось, крім Шабуніна, був замішаний у створенні вірусу COVID-19? Я підозрюю міжнародних експертів і глобальних розробників чіпів, включно із Тайванем.
Нещодавно у мережі Truth Social поширилася новина про те, що мережі 5G посилили сигнал COVID-19. Чи ви за такої загрози продовжите користуватися мобільним звʼязком? Ні, це брудні інсинуації Шабуніна. Всім відомо, що мережі 5G розповсюджують сигнал зі швидкістю 20 Гбіт на секунду, тоді як вірус COVID-19 зберігає свої шкідливі властивості при швидкості розповсюдження не більше 3 Гбіт на секунду, якщо тільки це не активісти. Почитайте дослідження QAnon, вони розклали все по поличках і я підписуюсь під кожним словом.
Ви започаткували традицію писати Верховний Суд (без України). Чи ви працюєте над чимось подібним ви зараз та могли б поділитися вашими творчими планами? Зараз я займаюся адвокацією того, щоб в абревіатурі ВАКС літера к була маленькою. Плануємо із партнером записати альбом про зовнішнє управління і випустити серію спеціалізованих комплектів капелюхів із шарфами для адвокатів.
Масони чи Більдерберзький клуб? НААУ.
Ростиславе, яким чином ви вибудуєте комунікацію з судовою владою та як ви оцінюєте роботу ваших попередників? Волки в лесу, а мусора везде. Закон — тайга, прокурор — медведь.
Що ж, дякуємо за це щире, відверте та потужне інтервʼю. Ми зичимо вам правової наснаги, юридичної визначеності та безмежного внутрішнього управління. Маємо надію, що ви навіть у статусі Генерального прокурора продовжите інформувати простих українців рілсами про державні й релігійні свята, та актуальні теорії змови в інтернеті.
Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб
5400
24-10-22 17:14
In Memoriam: О.В. Дзера 
В англійській юридичній літературі класичні твори відомі у першу чергу за автором: “Chitty on Contracts”, “McGregor on Damages”, “Dicey on Conflicts of Law”, — праці відомі кожному студенту і практику. 
В України є свої Титани, на плечах яких стоїть не одне покоління правників. «Дзера про Правочини» — така обкладинка говорила б сама за себе, адже він (як і Кузнєцова чи Спасибо-Фатєєва) для багатьох є синонімом цивілістики.
Був. Адже вчора Олександра Васильовича не стало. Немає сумніву, що памʼять про нього буде вічною — у тисячах учнів, сотнях аспірантів, докторантів та тисячах і тисячах тих, хто відкривав його праці.
Його світлий розум поєднувався з відмінним почуттям гумору. «Самий крупний спеціаліст в цивільному праві» — так жартома називав себе, натякаючи на не саму тендітну статуру. 
Спіть спокійно, Професоре. Ми будемо вас памʼятати.
Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб
7600
24-10-15 14:30