Джерело
dduvs_ua | Здобувачі вищої освіти ДДУВС взяли участь у тренінгу «Основи кібергігі...
443 Охват/переглядів
2023-09-04 16:23
Повідомлення №2255
Здобувачі вищої освіти ДДУВС взяли участь у тренінгу «Основи кібергігієни». Це спільна ініціатива ОБСЄ та МВС України, спрямована на зміцнення кіберстійкості держави.👮♀️Курсанти ДДУВС беруть участь у такому тренінгу вже вдруге. Цього разу тренінг відбувся у м. Кам’янець-Подільський. Метою проєкту є посилення навчального потенціалу освітніх закладів системи національних партнерів та надання їх співробітникам знань та навичок з викладання кібергігієни.🤝Завдяки тренінгу, курсантки 3 курсу Олександра Коваленко та Катерина Гунько здобули навички, що допоможуть їм у подальшій діяльності.👨💻«Ми вивчали принципи безпеки в мережі Інтернет: як саме можна поставити захист на свої ресурси, чому двохфакторна аутентифікація пароля є значно надійнішою, чому на деякі повідомлення не варто реагувати, аби не множити кількість фейків у мережі, та як зібрати докази, щоб можна було допомогти кіберполіції знайти зловмисників», – поділилася курсантка Катерина Гунько.🔹По завершенні тренінгу учасники отримали сертифікати.