Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ВещДок
Додано 14 лип 2024

ВещДок

@dbr_kh
Кількість підписників: 1 210
Фото: 1,400
Відео: 573
Посилання: 106
Опис:
Розповісти нам цікаву новину можна тут http://t.me/DBRgovkh після перевірки ми її опублікуємо. Разом рухаємося до перемоги. Слава Україні та її героям.
Джерело

ВещДок | Вчора спостерігав цікаву картину, як на територію одного з підприємств...

Логотип телеграм спільноти - ВещДок ВещДок @dbr_kh
431 Охват/переглядів 2024-10-15 11:29 Повідомлення №1449
Вчора спостерігав цікаву картину, як на територію одного з підприємств заскочили працівники, нібито ТЦК. Нібито, бо всі були в масках і поводилися як орки на захоплених землях. Зрозуміло, що всі склади та цехи, хто встиг, закрили та чекали, поки ті підуть. Звісно, весь цей безлад відбувався в присутності поліцейських, але це вже норма. А сьогодні побачив статтю в інтернеті, де солдат наводив обстріли на свій підрозділ, і його виявили працівники СБУ. Ось і виникло питання такого плану: хто перевіряв цих умовних 100 людей, які бігали по підприємству, і випадково чи ні бачили, що виробляють у цих цехах? Хто може гарантувати, що умовно виробники РЕБ або дронів залишаться в безпеці після такого "візиту" гостей? Хто стоїть за тим, що підприємства, які знаходяться в глибокій кризі, але при цьому часто платять зарплату працівникам на шкоду організації, не закриються взагалі? Хто взагалі ініціює такі набіги і для чого, якщо ККД від цього немає зовсім, окрім злих на військових працівників цих підприємств? Та скільки допомоги буде для армії від компанії, яка зупинилася і прибутків немає взагалі? P.S. Усі ці люди приїхали на позашляховиках з встановленим РЕБ. Хоча хлопці, які реально воюють, постійно потребують таких машин.