Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ВещДок
Додано 14 лип 2024

ВещДок

@dbr_kh
Кількість підписників: 1 210
Фото: 1,400
Відео: 573
Посилання: 106
Опис:
Розповісти нам цікаву новину можна тут http://t.me/DBRgovkh після перевірки ми її опублікуємо. Разом рухаємося до перемоги. Слава Україні та її героям.
Джерело

ВещДок | 15 лютого – день позору, а не пам’ятіУчора чиновники покладали квіти т...

Логотип телеграм спільноти - ВещДок ВещДок @dbr_kh
577 Охват/переглядів 2025-02-16 10:57 Повідомлення №1823
15 лютого – день позору, а не пам’ятіУчора чиновники покладали квіти та "вшановували пам’ять" радянських солдатів, які брали участь у війні в Афганістані. Але давайте називати речі своїми іменами: це була окупація. Так само, як нині російські війська вдерлися в Україну, радянська армія увійшла в Афганістан, щоб утримати контроль над чужою країною.Чому в незалежній Україні ці люди отримують підвищені пенсії та державні пільги? Чому наша влада продовжує радянські традиції "вшанування окупантів"? Радянські війська не несли мир – вони захоплювали, нищили та гинули за чужі імперські інтереси.Це не день пам’яті. Це день, коли ми змушені згадувати, як Україна ще не до кінця позбулася радянського минулого. Якщо чиновники такі палкі шанувальники окупантів – нехай краще поїдуть у Москву й покладають квіти там. Окупація - це злочин. Шанування злочину та злочинців на фоні агресії проти України та окупації її територій - як мінімум це аморально, якщо  це не злочин. Ми повинні зазначити, що в сучасному світі будь яка агресивна війна, будь яка окупація - це ганебне та злочинне явище, не зважаючи на те, хто це робить. І якщо наші співгромадяни цей злочин скоювали - це все рівно злочин, і ніякої шани за це не повинно бути. Тільки ганьба. Ми повинні це зробити, щоб не продовжувати героїзацію агресіїНам треба відмитись від цієї ганьби.