Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Андрій Холявка
Додано 14 лип 2024

Андрій Холявка

@dating_andrew
Кількість підписників: 1 496
Фото: 241
Відео: 23
Посилання: 177
Опис:
наглість бути собою https://t.me/AndrewKholiavkaCommunityBot - закрита спільнота 🤫 https://t.me/andrew_kholiavka_video - вакансії Інші соцмережі: https://www.instagram.com/andrew_kholiavka/ - Insta https://www.youtube.com/@andrew_dating - YouTube
Джерело

Андрій Холявка | Добрий день! Мене звати Олександр, 18 років. Недавно ми розсталися з д...

Логотип телеграм спільноти - Андрій Холявка Андрій Холявка @dating_andrew
1 210 Охват/переглядів 2025-09-15 12:57 Повідомлення №636
Добрий день! Мене звати Олександр, 18 років. Недавно ми розсталися з дівчиною через дуже цікаві, але водночас банальні обставини — у неї не виникло почуттів. Здавалося б, нічого особливого… але справа в тому, що ми дружили півтора року, бо живемо в різних країнах, і які тут могли бути стосунки.Та сталося несподіване — вона запропонувала зустрічатися «для рофлу». Я погодився — чому б і ні? З часом це переросло у серйозне зізнання, і через місяць вона приїхала до мене. Було чудово: гуляли, веселилися, любили, навіть жили разом.Ми домовилися, що я переїду до неї через кілька місяців. Але через місяць вона пише, що хоче розстатися. Ми не сварилися, усе було спокійно. Тоді я дізнався, що у неї не було почуттів протягом усіх цих двох років — була лише легка симпатія, яка зникла. Вона навіть казала, що ми рідні душі, але без романтичної іскри. І це дійсно так: за два роки спілкування у нас майже не було конфліктів, було повне розуміння і гармонія.За ці три місяці я закохався і прив’язався настільки сильно, що тепер постійно відчуваю — це незамінно. І це як подвійна втрата: найрідніша людина раніше, а тепер ще й дівчина…Після аналізу я бачу, що стосунки були 80/20 — де 80% — плюси. Тобто вони дійсно були хорошими навіть без рожевих окулярів. Страх у тому, що я не знайду такого ж рівня розуміння та чесності — не просто нове кохання, а саме це близьке споріднене спілкування.Через 20 днів після розриву я пишу цей лист, бо не можу відпустити: немає причин для розриву окрім емоційних, немає драм, скандалів чи образ — просто чесне і суворе «так сталося». Я не боюся, що втратив кохання — я боюся, що втратив близькість і спорідненість, яку ще ні з ким не відчував.Зараз аналізую свої помилки і намагаюся будувати життя та покращувати себе, навіть у такому стані. Але вночі та вранці мене накриває так, що немає бажання вставати з ліжка.Дякую за увагу! Буду надзвичайно вдячний за відповідь, а можливо, й за розбір :) що порадите хлопцю?мої коментарі будуть в одному з випусків на ютубі, але його доведеться ще почекати 🥰ну і маст хев відос для тих, хто зараз переживає розставання