Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - DARK METAL
Додано 14 лип 2024

DARK METAL

@darkkmetal
Кількість підписників: 1 951
Фото: 3,200
Відео: 81
Посилання: 3,130
Опис:
Українське музичне медіа. Ми тут: https://linktr.ee/darkkmetal Реклама/Співпраця: @yannortis

👥 Кількість підписників

1 951
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +2
Середній/Місяць:: -4

👁️ Середній перегляд на повідомлення

419
Середній/День:: 382
Середній/Тиждень:: 412
ERR: 21.48%

📊 Кількість повідомлень на день

2.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 2.8

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 450 26-06-03 11:23
Не часто ми тут з вами говоримо про готичний рок, але сьогодні якраз той випадок. Український гурт Metameria випускає третій студійний альбом — «Electro Romantica».🖊 Перше, що хочеться відзначити — альбом повністю українською, і гурту це дуже пасує. Попередні два релізи були російськомовними, тож це відчувається як важливий крок, і він вийшов дійсно органічним.Я не можу назвати себе фанатом готичного року чи подібної естетики, проте маю певну наслуханість в цій темі, і скажу чесно, все звучить цілком впевнено та автентично. Гурт явно розуміє що робить і як це має звучати.🎧 Душа цього релізу — похмурі синти та вокал Ігоря. Атмосфера тут справді відчувається і не відпускає. Сам автор описує альбом як симбіоз двох попередніх робіт з додаванням нових фішок, і це дійсно якось так і є, «Electro Romantica» звучить водночас знайомо і свіжо в рамках звучання гурту.Окремо не можу не згадати про історію цього релізу. Музика писалася у Херсоні в 2016-2018 роках, записувалась в Одесі в 2023-2024, зводилась в Іспанії, а вийшла вже у Великій Британії. Шлях досить довгий і складний, і реліз точно не відчувається порожнім.Дуже раджу реліз усім шанувальникам жанру та подібної готично-електронної естетики.⛔️ Обкладинка та загальний візуал гурту аж зовсім не приваблює та не заохочує клікнути і послухати що воно таке.🌑🌑🌑🌓🌕DARK METAL
👁 384 26-05-12 15:15
Сьогодні розповім вам про неймовірно епічний, мелодійний та емоційний реліз від львівського метал-гурту Final Deal.Новий сингл Final Deal розповідає історію вмілого полководця, який кинув виклик володарю океану, аби повернути кохану з холодної безодні.Якщо попередній реліз гурту являв собою яскравий та драйвовий хеві-метал, то "Warlord of the Sea" — це драматична та похмура балада. Пісня значно набрала у епічності, а приспів тут — хіт, до якого хочеться повертатися. Скажу і декілька слів щодо вокалу. На минулій роботі львівської команди вже було присутнє якісне виконання, проте тут вокаліст показує себе з зовсім іншого, ніжного боку, і мені такий стиль подобається набагато більше. Суб'єктивно, але говорю про свої враження, щиро.Також тут вперше для гурту з’явилися труби та скрипки, що дозволило цьому треку стати настільки цілісним і насиченим. Безсумнівно найкраща та найемоційніша робота колективу наразі. Впевнений, що гурт може ще ліпше, але і цей реліз неймовірно вразив мене і по-справжньому зачепив своєю атмосферністю та просторістю звучання.🌑🌑🌑🌑🌕🎧 СлухатиDARK METAL
👁 451 26-05-03 15:06
Український дезкор живий. В цих словах немає ані краплі іронії чи гучних заяв заради заголовка. Київський гурт Ortum представляє новий сингл, і це саме той випадок, коли про реліз справді хочеться поговорити.🖊 В огляді на минулий реліз гурту, мініальбом "Ouroboric", я писав, що колектив уже досить добре сформував своє звучання, але як ж я тоді помилявся. "Отрута" знаменує собою новий етап в історії гурту та показує Ortum з абсолютно іншого, більш серйозного й зрілого боку. Ця зрілість простежується як у звучанні, так і в обкладинці, яка нарешті зроблена вручну та зі смаком. Словом, майже у всьому, окрім лірики.За звучанням це щось між Shadow of Intent та Lorna Shore часів альбому Immortal. Все звучить максимально щільно, смачно й насичено, а симфонічні елементи прописані саме так, як треба. Гурту дуже пасує подібний стиль, і, зважаючи на рівень вокаліста та інструменталістів, Ortum до нього цілком готові.Окей, щодо тексту пісні. Чесно кажучи, краще б я просто насолоджувався треком і не вчитувався в лірику, адже вона взагалі не в’яжеться з тим новим звучанням, яке колектив представив у цьому синглі. Ніби якісь уривки з щоденника психічно хворого школяра, псує весь вайбік, якщо звертати увагу.Рокові слова "НІ". Цим мене хотіли вбити? Залишили розпач й страх, та ненависть не згубити.Вбити себе, чи її? Питання, мене з'їдає. Я не вб'ю себе, та я вб'ю її за їбучу зраду. "Отрута" — лише перший з чотирьох синглів до майбутнього альбому гурту, тож з нетерпінням і цікавістю чекаємо ще!🎧 Слухати🌑🌑🌑🌑🌓DARK METAL
👁 378 26-04-13 16:20
Сатира, абсурд і чорний гумор. Я звичайно не вживаю, але сьогодні ми поговоримо про дебютний альбом київського алко-ска-панк гурту ХАК. ХАК — хаос, антидепресанти, культура) 🖊 "Рейс в нікуди" являє собою веселий ска-панк реліз з саркастичною лірикою та з партіями на саксофоні. Буду відвертим, сильного ентузіазму перед прослуховуванням цього релізу в мене не було, однак він залишив дуже приємний післясмак. Крім ска-панку тут завезли і реп-кору спільно з Сергієм Пивоварченко з гурту Півас, і навіть один серйозний трек в кінці альбом, який справді пробирає до мурашок."Остання пісня була написана нашим близьким другом Євгенієм Саванюком, який завжди підтримував ХАК та хотів, щоб саме ця пісня стала частиною шаленого репертуару. На жаль, він не почує, як трансформувалась його лірична балада, бо загинув, захищаючи країну. І тепер це – наш триб’ют його пам’яті." 🎧 Дуже здивував звук, він тут справді приємний та досить насичений. Я точно не очікував такої роботи з гітарами та такого гітарного звуку на панк-релізі.Також хочеться сказати декілька гарних слів і про вокал, тембр максимально приємний, а подекуди такі мелодії, що і забуваєш, що слухаєш жартівливий реліз.Хоч гумористична тематика альбому і зовсім не близька мені, робота виконана на найвищому рівні. Оцінка не максимальна, адже я вірю, що колектив може видати ще щось більш грандіозне для свого жанру та стилю, для цього є все.🌑🌑🌑🌑🌓🎧 Spotify | Apple Music | YouTube MusicDARK METAL
👁 397 26-04-04 16:03
Пам'ятаєте в жовтні ми говорили про неймовірно жирний thall реліз від австрійсько-українського гурту Kohma? Частина музикантів гурту утворила новий проєкт, але тепер в стилі блекгейзу.Мініальбом "Schmerz" від Weltenasche звучить по класиці жанру — шумно, меланхолійно й радує купою гарних мелодій та відповідною мрійливою атмосферою. Звучить все доволі типово для блекгейз-релізу, однак особливістю саме цього EP я б назвав його похмурість і яскраво виражену мрійливість у деяких мелодійних моментах.🎧 Дуже порадував звук: гітари звучать смачно, насичено й, як для жанру, досить виразно. Про вокал скажу те саме, але додам, що він справді відчувається щиро та емоційно, а це дуже важливо для релізу в цьому жанрі.Моєю улюбленою композицією на цьому альбомі стала “Verjährt”. Вона просто сповнена меланхолії та загадковості, ніби опинився десь у всесвіті “Твін Пікса” покійного Девіда Лінча.Зима минула, але якщо у вас в серденьку досі холодно, то новий реліз Weltenasche як раз підійде вам під настрій.🌑🌑🌑🌑🌕🎧 СлухатиDARK METAL
👁 473 26-03-22 16:14
У січні, в рамках рецензії та відеоогляду, ми розповідали вам про дебютний сингл одного дуже цікавого металкор-проєкту з Житомира. Тож ось, Astract представляє новий сингл."Приречений" продовжує рухатися в напрямку досить класичного металкору, але тепер — українською. Головною родзинкою цього треку я б назвав його ритміку. У синглі "Spiral" був неймовірно хітовий приспів, однак важким моментам не вистачало різноманітності та наповненості — у новій роботі з цим повний порядок.."Пісня розкриває темну сторону людської свідомості — момент, коли внутрішні страхи та голоси в голові стають сильнішими за саму людину." 🎧 Оскільки ми говоримо про Astract, не сказати про вокал — просто неможливо. Наскільки ж виросли якість артикуляції на важких моментах та різноманітність екстрим-вокальних технік. Тут вам і гарні міди, і смачні високі крики, і низи, і навіть трохи шепоту для нагнітання.🖊 Приспів тут виринає всього один раз, але робить це максимально драматично та емоційно. Беремо все те нагнітання, в якому маринував нас трек до цього, неймовірно емоційний чистий вокал Богдана, лірику українською — і отримуємо просто тотальний вибух у кінці композиції."Головний герой задихається від хаосу у своїй голові, намагаючись знайти тишу серед нескінченного болю. Його крик — це відчайдушна спроба бути почутим, поки його голос остаточно не стих." Щодо мінусів, які заважають треку отримати від мене повні п'ять місяців, виділю лише зведення. Воно не заважає з задоволенням насолоджуватися композицією, проте точно могло б бути краще.🌑🌑🌑🌑🌓🎧 СлухатиDARK METAL
👁 422 26-03-11 16:08
Нарешті український метал-гурт Krovna презентує новий мініальбом —"Шість Воріт Памʼяті".На альбомі присутні шість повноцінних композицій та інтро. Частина матеріалу вже виходила синглами у 2025 році, розгорнуту рецензію на пісню "Крила" можна знайти в нашому каналі.Музика Krovna — той випадок, коли поєднання етно-елементів з сучасною музикою звучить справді природньо і не відчувається, як загравання з "трендами", які вже насправді давно не актуальні. Не можу назвати себе фанатом музики з етнічними елементами, але звучання гурту та ці самі елементи в ньому цілком влаштовують мене та не викликають запитань.Ідея “Шести воріт пам’яті” — показати внутрішню подорож людини, яка згадує себе: свої корені, свою відповідальність і своє покликання. Відкриває нову роботу дебютний сингл колективу — "Роду". Максимально життєствердна пісня, яка звертається до теми роду, предків та духовного зв’язку поколінь. Проте, попри свою м'якість та ритуальність, навіть тут присутні грувові та подекуди навіть важкі моменти зі скрімом."Подих" нагадує нам про фундаментальний зв'язок людини з природою. Центральний образ композиції — подих, який символізує саму сутність життя: кожен вдих і видих постає як прояв сили існування. Цей трек — один з моїй фаворитів на цьому мініальбомі, неймовірно драматичний та мелодійний. Не часто зараз щось додаю в медіатеку, але цей ще два треки з "Шести воріт пам'яті" — винятки.Розгорнуту рецензію на "Крила" ви можете знайти в нашому каналі. "Крила" — це максимально болісний спалах емоцій, де ніжна та драматична мелодійність об'єднана з важкою та похмурою металевістю, і звучить це до дідька природньо. Відзначу, що як чистий, так і екстремальний вокал в гурту на дуже гарному рівні."Крила" натхненна історією Розстріляного Відродження, але виходить далеко за її межі. Це не лише про митців, убитих за слово, — а про всіх, хто продовжує творити і діяти, попри темряву. "Чиста земля" за своїм звучанням дуже нагадує першу композицію. Земля тут сприймається не лише як територія, а як спадок від предків і відповідальність перед наступними поколіннями."У Вічному Кольорі Снів" створений у співпраці з лірником Jarko Sebalo — його партія додала пісні емоційності та драматичності. Ця пісня покорила моє серце не менше, аніж "Крила". Один момент тут просто до мурашок — ви зрозумієте, коли будете слухати. Неймовірно насичена та мелодійна річ, де, крім всього вищезгаданого, вас порадують і блек-метал елементи з гроулом, і навіть брейкдаун в кінці."Світи" амбасадор груву на "Шести воротах пам'яті". Ніжні та мелодійні куплети тут змінюються важкими та грувовими модерн-метал рифами та народною ритмікою. Пісня торкається теми особистого покликання людини та її ролі у підтриманні гармонії світу. Через різні символічні образи композиція створює атмосферу духовного пошуку, де людина намагається знайти власний шлях серед хаосу.🌑🌑🌑🌑🌑🎧 СлухатиDARK METAL
👁 376 26-03-04 15:46
Зовсім недавно я розповідав вам про новий сингл від Smalldick Samurai. Самураї не сплять і випускають новий сингл — "Левіафан", фіт з виконавицею Marsha.🖊 Основна тема нової пісні Smalldick Samurai та Marsha — сила, що не піддається контролю та внутрішній розлом і емоції, які поступово виходять з берегів. "Левіафан" повільно занурює в себе та топить в своїй атмосфері.🎧 Роботи Самураїв завжди були тягучими та до дідька атмосферними, проте новий сингл ще більше йде в атмосферність і просто змиває межі реальності своїм звучанням. Він легше попередніх, проте як ж я радий такій різноманітності в дискографії колективу. Ніжності та унікальності в цей трек додає і вокал Marsha. Жіночий вокал дуже добре вписався в цей тягучий та в'язкий звук, хоча не можна не помітити і зміни у самому звучанні, яке стало дещо м'якшим, і мені це дуже до вподоби. Також варто відзначити, наскільки тут багато винахідливих вокальних та гітарних мелодій — композиція дуже насичена. В купі з атмосферними моментами це створює неймовірно цікаву та простору звукову картину. Спільна робота Smalldick Samurai та Marsha вийшла справді гармонійною та принесла трохи приємного різноманіття в дискографію гурту. Тепер це мій улюблений трек у Самураїв.🌑🌑🌑🌑🌓🎧 СлухатиDARK METAL
👁 428 26-02-06 15:56
Багато хто з вас може пам'ятати міцний і масивний мініальбом "Never Gets Bigger" від київського гурту Smalldick Samurai. Весь цей час гурт не байдикував, а грав концерти в столиці і писав новий матеріал. До речі, найближчий концерт вже 8 лютого у Volume Club. 👀 🖊 Що мене неймовірно обрадувало, то це те, що новий сингл звучить українською, а вона гурту дуже пасує. "Степовий" має всі ознаки вдалого релізу від самураїв без комплексів: тут і жирні гітари, що затягують у своє болото, і вокал, який тягнеться, немов хвилі.🎧 Як за стилем, так і за звучанням — це поєднання гранджу і стоунеру, яке у колективу вдається справді файно. Так само файно, як і створення атмосфери у своїх релізах. Можливо, це суб’єктивно й пов’язано з тим, що я давно не чув музику гурту, проте свіжа робота здається ще більш атмосферною.Пісня розвивається, нагнітає — і не дарма. Останній приспів, безсумнівно, став моєю улюбленою частиною композиції.Вже друга рецензія на релізи цього гурту, а я досі нічого не сказав про якість звучання. Ще зі свого першого синглу гурт показав свій професійний підхід. На новому синглі з цим також все добре.Подобається, як гурт вміє водночас бути стриманим, в'язким та емоційно насиченим. Слухаємо новий сингл Smalldick Samurai за посиланням в профілі гурту! 🌑🌑🌑🌑🌓🎧 Spotify | Apple Music | YouTube MusicDARK METAL
👁 402 26-01-31 10:05
Брейкдаун, блех і аніме-стогін! Отже, Disdain випустили новий сингл, і я такого точно не очікував. 👀🖊 "Нікому не видно" не сильно відходить від стилю колективу, проте обирає дещо важчий напрям. Чутно це вже на самому початку, де нас зустрічає важкий грувовий риф. В новій роботі гурт хотів спробувати бути важче, і це вийшло досить непогано.🎧 Важкі рифи гарно пасують колективу, а брейкдаун, який починається після, господи, аніме-стогону — це точно не те, що я чекав від гурту з таким стилем. Однозначно лайк за здивування і вдалу реалізацію.Куплети і приспів тут повністю в стилі Disdain. Подобається, що навіть в такій досить експериментальній для гурту пісні, присутні вже знайомі елементи та ходи. Щодо приспіва, все ще вважаю, що найкращі приспіви були на синглах "Спитай" та "Інтервали і тритони", проте, що тут, що на минулому синглі "Одичавіли", приспіви радують і звучать насичено та приємно.Кожен з чотирьох синглів відрізняється, проте в кожному з них відчувається душа колективу. Цікаво почути, як гурт реалізується в повноформатному альбомі, якщо такий планується.Не повні 4 бали лише за не дуже привабливу обкладинку. 🌑🌑🌑🌓🌕 🎧 Spotify | Apple Music | YouTube MusicDARK METAL