Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - DARK METAL
Додано 14 лип 2024

DARK METAL

@darkkmetal
Кількість підписників: 1 951
Фото: 3,200
Відео: 81
Посилання: 3,130
Опис:
Українське музичне медіа. Ми тут: https://linktr.ee/darkkmetal Реклама/Співпраця: @yannortis
Джерело

DARK METAL | Брейкдаун, блех і аніме-стогін! Отже, Disdain випустили новий сингл, і...

Логотип телеграм спільноти - DARK METAL DARK METAL @darkkmetal
402 Охват/переглядів 2026-01-31 10:05 Повідомлення №5945
Брейкдаун, блех і аніме-стогін! Отже, Disdain випустили новий сингл, і я такого точно не очікував. 👀🖊 "Нікому не видно" не сильно відходить від стилю колективу, проте обирає дещо важчий напрям. Чутно це вже на самому початку, де нас зустрічає важкий грувовий риф. В новій роботі гурт хотів спробувати бути важче, і це вийшло досить непогано.🎧 Важкі рифи гарно пасують колективу, а брейкдаун, який починається після, господи, аніме-стогону — це точно не те, що я чекав від гурту з таким стилем. Однозначно лайк за здивування і вдалу реалізацію.Куплети і приспів тут повністю в стилі Disdain. Подобається, що навіть в такій досить експериментальній для гурту пісні, присутні вже знайомі елементи та ходи. Щодо приспіва, все ще вважаю, що найкращі приспіви були на синглах "Спитай" та "Інтервали і тритони", проте, що тут, що на минулому синглі "Одичавіли", приспіви радують і звучать насичено та приємно.Кожен з чотирьох синглів відрізняється, проте в кожному з них відчувається душа колективу. Цікаво почути, як гурт реалізується в повноформатному альбомі, якщо такий планується.Не повні 4 бали лише за не дуже привабливу обкладинку. 🌑🌑🌑🌓🌕 🎧 Spotify | Apple Music | YouTube MusicDARK METAL