Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - астроріна 🪐 астрономія та астрофізика
Додано 14 лип 2024

астроріна 🪐 астрономія та астрофізика

@darinastro
Кількість підписників: 889
Фото: 1,350
Відео: 11
Посилання: 152
Опис:
блог @rinastro для документування свого шляху до професорки астрофізики. про астрономію, студентське життя і про Всесвіт. доступно, в статтях, інфографіках та коротких постах. @rinastrochat — чат
Джерело

астроріна 🪐 астрономія та астрофізика | хочеться подякувати організаторам цього заходу за можливість вільно по...

Логотип телеграм спільноти - астроріна 🪐 астрономія та астрофізика астроріна 🪐 астрономія та астрофізика @darinastro
1 000 Охват/переглядів 2025-05-31 21:53 Повідомлення №2895
хочеться подякувати організаторам цього заходу за можливість вільно послухати цікавих науковиць та науковців. і додати свій коментар щодо того, чому це дуже важливо. вигорання дуже небезпечна тема на цьому каналі, але в рамках подяки, все ж розповім, що зіштовхнулась з гіпер супер пупер вигоранням. називаю так, бо не скажу, що воно хоча б трошки схоже на ті, що бували в мене раніше. відредагований текст: вирішила додати важливу деталь, це вигорання має антропологічний фактор, тобто є наслідком необережного спілкування зі мною, яке я досі не відпустила.але я тут не була активна дуже довго саме через це явище. і в колах науки це певно дуже популярно, хоча я сподіваюсь, що тут помилюсь. але більшість має тут зрозуміти. але сьогодні, найбільш ймовірно, сталось щось хороше і я змогла з цього вигорання якимось дивом вийти. бо коли ти вигораєш, ти дієш всупереч своїм бажанням: ти не робиш те, що тобі цікаво, навіть не можеш встати і робити те, що «не терміново». і все може спокійно дійти до інших неприємних наслідків та діагнозів. але сьогодні вдалось послухати Торна, побачитись з подругою, послухати відому тут більшості Компанієць, побачити чудового учня Святослава і познайомитись з крутим науковцем, канал якого ви, скоріше за все, бачили. і, здається, саме це і треба молодим науковцям, або тим, хто збирається йти в науку — треба, аби таких заходів було більше, бо це обʼєднує, підіймає дух та настрій. це було дуже прекрасно, дякую організаторам OL Science & Tech Fest 2025. раджу всім, по можливості, відвідати їх фестиваль наступного року :)