Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Післямова паблішерки✍️
Додано 14 лип 2024

Післямова паблішерки✍️

@daphniasuggests
Кількість підписників: 19 172
Фото: 5,050
Відео: 104
Посилання: 2,950
Опис:
Пропаганда гарних книг: новинки, події, добірки та відгуки. Про українське книговидання: від директорки видавництва "Уроборос" контакт: @Daphnia23 www.patreon.com/23daphnia (колись він оживе)
Джерело

Післямова паблішерки✍️ | А ще нарешті дочитала "Голлі" (ні, не тому, що все погано, а тому, що ...

Логотип телеграм спільноти - Післямова паблішерки✍️ Післямова паблішерки✍️ @daphniasuggests
2 580 Охват/переглядів 2026-03-22 11:23 Повідомлення №6891
📚 А ще нарешті дочитала "Голлі" (ні, не тому, що все погано, а тому, що читала в додатку на ніч, а організм робив "викл" просто миттєво). 💕 Ех, люблю я все-таки цього дідо-графомана! "ГОЛЛІ" Стівен КінгКСД, 2025, 608 стор. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️📖 Це той Кінг, якого я люблю найбільше: який досліджує граничні стани психопатів, абсолютно невідрізнимих від звичайних людей, ба навіть тих, про яких кажуть "о, ті милі старички? вони так зворушливо турбуються один про одного". 📖 Той Кінг, в якого найбільше зло ховається не в каналізації (хоча того Кінга я теж люблю! без правакацій мені тут!), а за зачиненими дверима буколічного підвікторіанського будиночку. 📖 Той Кінг, в якого доблесна кавалерія прибуває на місце, коли зло вже нейтралізовано останніми силами майже-жертв, а не героїчно долає його в останній момент (так, мені досі палає від екранізації кінцівки "Туману, блд!)👻 Дідо традиційно для себе вже багатослівний (подекуди — занадто), дуже психологічний і їздить по MAGA уздовж і впоперек на асфальтоукладчику 💀Безумовно #Дафа_радить, бо любить )