Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Післямова паблішерки✍️
Додано 14 лип 2024

Післямова паблішерки✍️

@daphniasuggests
Кількість підписників: 19 172
Фото: 5,050
Відео: 104
Посилання: 2,950
Опис:
Пропаганда гарних книг: новинки, події, добірки та відгуки. Про українське книговидання: від директорки видавництва "Уроборос" контакт: @Daphnia23 www.patreon.com/23daphnia (колись він оживе)
Джерело

Післямова паблішерки✍️ | ‍⬛ Ок, нехай це буде просто не мій тип горору..."СКОТОМОГИЛЬНИК" Дімка...

Логотип телеграм спільноти - Післямова паблішерки✍️ Післямова паблішерки✍️ @daphniasuggests
3 190 Охват/переглядів 2025-08-19 18:13 Повідомлення №6147
🐈‍⬛ Ок, нехай це буде просто не мій тип горору..."СКОТОМОГИЛЬНИК" Дімка Ужаснийзбірка короткої прозив-во Жупанського, 2025, 240 стор. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️💀 Вісім оповідань, одне з яких я вже читала у збірці "Нічний сеанс" і вже тоді відмічала, що мені чогось не вистачило. Саме цією фразою — чогось не вистачає — можна описати кожне з оповідань в "Скотомогильнику". 💀 Зрештою, читати було скучно, а зараз, коли після прочитання пройшло більше тижня, я навіть згадати не можу, що там було. Щось пов'язане з бомжами? з немотивованою жорстокістю? якісь дитячі страшилки про гриби — все настільки повз і не чіпляє, що навіть сумно... 💀 Але звісно, звісно нехай росте й множиться наш жанр і от саме за внесок в український горор в цілому поставлені чесні зірочки. 💀 Впевнена, що багатьом сподобається (та і має подобатися, без сумнівів) і ще для багатьох це стане відкриттям укргорору взагалі. Особисто ж мені було, ну, скоріше ніяк. Я люблю більш невизначено-тривожні штуки, аніж "о, щури їдять плісняву, а вона їсть їх".#Дафа_радить якщо вам будь-який горор ок.