Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Післямова паблішерки✍️
Додано 14 лип 2024

Післямова паблішерки✍️

@daphniasuggests
Кількість підписників: 19 169
Фото: 5,040
Відео: 104
Посилання: 2,950
Опис:
Пропаганда гарних книг: новинки, події, добірки та відгуки. Про українське книговидання: від директорки видавництва "Уроборос" контакт: @Daphnia23 www.patreon.com/23daphnia (колись він оживе)
Джерело

Післямова паблішерки✍️ | Нерегулярна, але наявна рубрика #недільна_сінема❤️‍🔥 Півночі сьогодні ...

Логотип телеграм спільноти - Читай, krw, книжки️📚 Післямова паблішерки✍️ @daphniasuggests
3 200 Охват/переглядів 2025-02-02 07:47 Повідомлення №5114
Нерегулярна, але наявна рубрика #недільна_сінема❤️‍🔥 Півночі сьогодні дивилася міні-серіал "Два літа" на Netflix (є дубляж англійською та англійські й українські саби), дуже задоволена. 💎 Це 6-епізодний бельгійський трилер про групу друзів, які зібралися на приватному острові відмітити 50-річчя однієї з жінок з їх компанії, але святкування сильно псується тим фактом, що одному з друзів надіслали відео з далекого минулого з вимогою заплатити 100 біткоїнів, інакше ті кілька хвилин стануть вірусні. 🪫 Справа в тому, що всі вони 30 років тому вже провели одне літо разом і... зґвалтували свою подругу. Групою. Шість епізодів глядачам показують шикарні краєвиди, розваги (і не тільки) молодих (і не тільки) людей, і вивертають назовні душі у спробах вирішити непрості моральні задачі. Дуже класний серіал, прям наполегливо раджу. По-перше, важливістю піднятих тем. І ні, ніфіга там не буде простих рішень чи плакатних постулатів. Чи лишається минуле в минулому? Чи варто ворушити далеке минуле, якщо зараз наче всім в цілому ок-норм? Чи може молодість, дурість та зловживання алкоголем та наркотиками стати виправданням злочину? Наскільки важко визнати провину, якщо 30 років мовчав? Що руйнує стосунки та життя більше — брехня чи відвертість? А по-друге я неймовірно кайфовала від того, що на екрані були живі люди, а не відшліфовані пластичними хірургами і майстрами фотошопу мукли. П'ятидесятирічні люди із всіма своїми зморшками на шиї чи пігментацію на кистях, неідеальними животиками і дряблими спинами (хоча в деяких випадках мені здалося, що 50-річних людей грали старші актори, але я не перевіряла їхній вік). І ще вони були досить емоційні. Серіал прям як з минулого, коли цінували гру, а не мільйони спецефектів. Треба буде пошукати ще таких перлин в Netflix-підвалах.